1

Redakcja powinna podmienić zdjęcie dla tego artykułu- pasuje na maxa :)

28

Nie wiem czemu, ale podoba mi się to:) Ban transferowy, niemożność zarejestrowania wcześniej Ardy mimo kontuzji Rafinhy powyżej 6 miesięcy(LFP się zgodziło, FIFA nie...), kary za wywieszanie esteladas, Neymargate, podatki Messiego, podatki Neymara, podatki Adriano, całe mnóstwo kłód pod nogi Barcy, a teraz na dokładkę jeszcze ta sprawa z sędziowaniem- mimo tylu przeciwności losu dalej jesteśmy Najlepszym Klubem Na Świecie! Jak to powiedział Xavi:
"im więcej ciosów nam wymierzają, tym silniejsi się stajemy"
Więcej niż klub :)

0

Nie mogłem się powstrzymać i mu też co nie co tweetłem, ale nie podjął walki:)

2

Łosz kurde. Myślałem, że te hala dzieci to są z podstawówki/gimnazjum i to oni generują te wszystkie hejty, złą atmosferę i poziom rynsztoku w komentarzach/tweetach itd., ale jak patrze na konto tego kolesia, który jest REDAKTOREM na takiej stronie jak realmadryt.pl to widzę, że są oni wszędzie. Koleś powinien coś sobą reprezentować, a to jest jakiś umysłowy dzieciak bez szacunku dla innych...

0

Karierą bym tego nie nazwał :P Gram w lidze amatorskiej na hali i w studenckim AZSie :) A wracając do tematu to nikomu nie życzę czegoś takiego. Niby tylko taki mały ból/dyskomfort, ale jak się tak długo utrzymuje to przeszkadza strasznie. Może to jest powodem huśtawki formy Pique...

0

Ja mam dokladnie tak samo. Gram z bólem prawego biodra od ponad roku. Nikt nie wie co mi jest, w wakacje zrobiłem sobie prawie 2 miesiące przerwy, a jak wróciłem do gry to dalej pobolewa. To nie jest takie proste koleżko :)

0

Chciałbym, żeby Celta grała w następnym sezonie w pucharach. Podoba mi się ta drużyna.

0

Wiem, wiem... ale zawsze można pomarzyć :) Isco to będzie kiedyś zdobywaca Złotej Piłki. Nigdy nie myślałem, że będę takie rzeczy prorokował piłkarzowi Realu. Odbiegając od marzeń- dajcie mi chociaż Corree!

2

Ja od wczoraj nie chce już Pogby, Reusa, Coutinho- chce Isco albo Correę! Co ten koleś(Correa) wczoraj robił z obrońcami Realu to jest majstersztyk. Będzie z niego kawał piłkarza w przyszłości. Do tego Argentyńczyk- wprowadzałby go sam Messi! :)

1

Zawsze można wejść z polskim IP jak się skonfiguruje proxy albo przez jakąś stronę która przekieruje odpowiednio

1

Ja nie znam......

0

No wyjazd pierwszy :) I wcale drogo nie wychodzi! Ja jestem w Barcie zakochany od czasów Kluiverta(mój imiennik), ale po Twoich słowach wnioskuje, że moje zakochanie wejdzie na wyższy poziom :P

0

Mi chodzi o zmianę miejsca, ale taką "legalną"- np. unieważnienie tamtego biletu i wystawienie innego, albo coś w tym stylu.
@liberoFCB obyś miał rację :) i oby Messi się wykurował do tego czasu, bo to mój pierwszy wyjazd i bez Messiego to nie będzie to samo... aczkolwiek kocham FCB jako całość- tylko Messi się napatoczył i ciężko go nie kochać mocniej niż resztę :P

0

Wie ktoś czy jak się kupiło już bilet na mecz LM na Camp Nou, ale chciałoby się zmienić miejsce to jest jakaś możliwość?

Już nie ważne- właśnie sprawdziłem i zostało tylko kilkadziesiąt biletów po 310 € co najmniej :)

0

Bo tak taniej :) i w ten sposób odwiedzę dwa miasta w dwa dni!

0

Ja już wcześniej kupiłem więc teraz pewnie jest droższe, ale masz link:
http://www.fly4free.pl/liga-mistrzow-fc-barcelona-as-roma-z-katowic-i-warszawy-od-605-pln-pelen-pakiet/comment-page-2/#comment-1308409

Pytam się, bo może ktoś wie czy mnie na Camp Nou wpuszczą z plecakiem z żarciem, gaciami itd.?

2

Leci ktoś 24 listopada do Barcelony przez Mediolan na mecz z Romą?

2

A ten pośrodku chwyta się za głowę i myśli "Co oni kur*a odpier*alają" :)

4

Cieszę się, że Rafinha strzelił- mam nadzieję, że to się przyczyni do wystrzału jego talentu, bo czuje, że to może być piłkarz z top 15 na świecie kiedyś. Takie top 5 w śród pomocników :) Obym się nie mylił.
Kiedyś wróżyłem podobnie Bojanowi... Wszyscy wiemy jak skończył.

1

ładnie to zrobił :)

1

Aż ciarki przechodzą jak się to czyta. Barca musi jakoś zdecydowanie zareagować. Inne kluby też powinny się przyłączyć, pokazać, że tak być nie może.

0

Może jest patriotą, ale za swoją ojczyznę uważa Hiszpanie?

0

ale nie są więc nie rozumiem o co chodzi :) Myślę, że to nie jest dla nich problem i nie jest to dla nich "separacja" :P

0

Kurde dobra taktyka :)

0

Czyli jeden musiałby się podporządkować decyzji drugiego? To by było dziwniejsze niż to co Tobie się wydawało dziwne...

1

A nie pomyślałeś o tym, że skoro mieszka tam tyle lat to najzwyczajniej w świecie czuje się Hiszpanem? Tu nie ma znaczenia rodzina czy to gdzie sie urodziłeś. Znaczenie ma to kim się czujesz. Wyobraź sobie, że urodziłeś się w samolocie jakiejś katarskiej linii lotniczej. Będziesz chciał w przyszłości grać dla Kataru? Czy dla Polski gdzie spędziłeś całe życie? Nie wiesz czym się kierował, a oceniasz.

0

Na stronie eleven nic nie tnie. Mam neta 10Gb i nic mi nie tnie.

0

Wie ktoś może czy jak już się kupiło bilet na mecz na Camp Nou to można zmienić potem jakoś miejsce?

0

Przecież lige też można za darmo oglądać w internecie:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?