1

To, że wg mnie Twoja opinia jest głupia nie znaczy, że mam Cię za głupiego. Jednak to, że nie zrozumiałeś części o Martino pozwala już wysnuwać takie wnioski :) Martino jako przykład- że skład, ludzie nie są gwarancją sukcesu. Może Ci to zobrazuje, żebyś poczaił:

Pep(dobry trener)+dobry skład+Messi=sukcesy
Martino(mierny trener)+dobry skład+Messi=mało sukcesów

Ja jednak pozdrowię :)

1

Co za głupoty. Martino miał podobny skład i jakoś takich sukcesów nie osiągnął. Martino nie odkrył Busiego, Pedro- w sumie nikogo. Wielu trenerów miało niesamowity skład, nie tylko w Barcelonie, ale nie wszyscy coś z nimi osiągnęli. Szkoda w ogóle pisać, bo pewnie Ci do rozumu nie przemówię.

2

Bo nie godzi się zakazywać komuś wyrażania swoich poglądów- dlatego warto się sprzeciwiać UEFA. Już to pisałem w innym komentarzu, ale masz drugi raz: Gdyby nasi przodkowie też tak odpuszczali to byśmy tu mieli jeszcze zabory.

2

Hymn Ligi Mistrzów jest ściśle związany z UEFA, Barcelona UEFA nie lubi więc gwiżdżą. Barcelona popiera wnoszenie estalad na stadion (były o tym artykuły- władze popierają to argumentem o wolności słowa) więc liczą się z konsekwencjami. My nie jesteśmy Legią, którą takie kary finansowe mogą zaboleć więc nie rozumiem argumentu o szkodzeniu klubowi. Chyba sobie nie zdajemy jaka to jest ważna sprawa. Nie można jej tak po prostu odpuścić, dać za wygraną i nie wnosić estlad, bo ktoś zakazuje. Gdyby nasi przodkowie mieli taki tok myślenia to jeszcze by tu zabory były.

3

o żeś porównał:) Walkę o wolność słowa i niepodległość z burdami. Władze Barcelony popierają estalady na stadionie więc myślę, że liczą się z konsekwencjami jakie to niesie.

0

Dzięki za info:) ale tytułu dalej nie rozumiem- to ma być jakby dopełnienie "W ciszy stadionu."? Może warto by było zrezygnować w takim razie z kropki?

0

No nie mam akurat takiego zwyczaju, ale się zdarzyło:) a "błędy" wytknąłem raczej ortograficzne, które jednak błędem nie są- challenger niżej wytłumaczył mi, że jednak to tak ma być. No, a czytać mi się nie chciało, bo za dużo, a nie miałem czasu- potem przeczytam :)

3

Coś nie czaje tytułu tego artykułu. Nie powinno być "Guardiola w City..."? Drugi błąd: zamiast "socis" powinno być "socios". Dalej nie czytałem. Jego sprawa gdzie przeszedł. To, że jest Katalończykiem, grał i trenował w Barcie nie znaczy, że musi iść do klubów, które wyznają takie same lub podobne wartości.

2

Piszesz głupoty.
"Wczorajszy gol na 2:1 był już piątym trafieniem Barçy ze stałego fragmentu gry w trwającym sezonie."

0

Gdyby się nie brał za rozgrywanie i zostawił by to Iniescie i Rakiecie to wtedy też wynik byłby inny. Wygralibyśmy więcej niż 1 bramką.

1

Z czego to wywnioskowałeś? Wolałbym, żeby miał 3 asyst. Jakby mnie kiwał z dala od bramki to może by mu się to udało.

0

Głupoty piszesz akurat Ty- Neymar się na rozgrywającego nie nadaje. On nie powinien zbyt często operować tak blisko środka pola! Bo on głównie kiwa. Messi pośle krosa, poklepie, zwolni akcję jak trzeba. Ney ma ciąg na bramkę i nawet jak jest na połowie to patrzy jak się przedostać z piłką do przodu. On się bardziej przyda bliżej bramki gdzie ten ciąg musi być. W środku pola potrzeba trochę więcej cierpliwości, której on nie ma, a ma Messi czy Iniesta.

Najlepiej obejrzyj sobie wczorajszy mecz jeszcze raz i zobacz ile razy mógł podać, a kiwał- tak się piłki nie rozgrywa.

1

Gdyby się nie zabierał za rozgrywanie to bramka by padła pewnie wcześniej i to nie jedna. Próbował zastąpić Messiego w rozgrywaniu, ale to nie ten profil. Oprócz asysty i jednego podania do Suareza(czemu podawał do Paco?!) to nie zrobił nic.

3

Zgadzam się w 100%. Mnóstwo głupich strat. Mnóstwo sytuacji gdzie mógł podać, a wolał kiwać i się wywalić. Za wszelką cenę chciał być cały czas przy piłce, rozgrywać jak Messi... z marnym skutkiem. Mógł to zostawić Iniescie i Rakiecie.

10

Neymar liderem remontady... Ja chyba inny mecz oglądałem, bo oprócz asysty to grał taki piach, że szkoda gadać. Piękny mecz Ardy i Masche.

0

Ten mecz powinien potwierdzić dobrą formę FCB lub pokazać, że to jednak nie forma, a "ogórki" są winne ostatnich wyników. Wysokie zwycięstwo z Atleti mi się marzy...

4

Już widzę to spojrzenia "spod byka" Vidala na Roberto gdy ten go będzie pozbawiał kolejnych minut na prawej obronie :)

2

To Ci wyszło :)

0

Nie wiem czy zauważyłeś ale pisał o grze nogami :)

0

Umtiti spoko- jak najbardziej na plus. Digne dużo biegał i na tym koniec... Niedokładny, chaotyczny.

0

Toś z tym Digne zaiwanił człowieku :) Zagrał beznadziejnie... co prawda skończył z asystą, ale poza tym bardzo słabo.

1

http://www.elevensports.pl/guide

Nie ma na eleven...

0

Spokojnie- tylko się zgrywam :)

22

On dopiero wieczorami wchodzi na te stronkę więc lepiej jak napiszesz wieczorem jeszcze raz, bo nie wiem czy będzie czytał komentarze z rana :)

7

To jest akurat proste :) Kobiety! Messiego "lajkują" tylko kibice, a Ronaldo ma "lajki" również od fanek jego urody.

1

Oby tylko nie zdecydowali się na Tello- miął już swoją szansę. W Barcelonie z jednym zwodem kariery nie zrobi. Pisałem o tym z pół roku temu i cieszę się, że Barca zaczęła myśleć tak jak ja- Angel Correa! To będzie strzał w 10... a raczej w 9 :P

0

Nie widziałem tego- przyznaję rację :) Myślałem, że jesteś kolejnym, który jako krytykę traktuje to co Diego powiedział ostatnio o liderowaniu Messiego.

0

Podaj przykład gdzie Maradona krytykuje Messiego.

2

Co ma jedno do drugiego?? Tak uważa i tyle...
To, że nie ma go za lidera to nie znaczy, że go nie szanuje i nie docenia jako piłkarza. Może dla niego cechami lidera są akurat te cechy, których u Messiego nie widzi.

0

Piżama...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?