konikroni
Dołączył/a: marzec 2011
Poznań
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie wiem czy zauważyłeś, ale w tej dyskusji nie porównujemy zachowania bramkarzy tylko dzielimy się sytuacjami kiedy powinien zainterweniować sędzia. Przy przeciąganiu Cillessen'a powinien i tyle.
0
Niezbyt obiektywnie. Cillessen też grał na czas, a sekundy po nakładce na Messim była nakładka w drugą stronę.
Ja bym się nie doszukiwał tego, że gwiżdżą przeciwko nam. Pomyłki są w obie strony, ostatnio tak wychodzi, że więcej przeciw nam się dzieje, ale ja bym się tu spisku nie doszukiwał. Oni są po prostu słabi i do wymiany. Patrząc na ostatnie mecze- zabijają hiszpańską piłkę. Chyba, że to jest ich taktyka do przekonania FIFA i innych władz do wprowadzenia różnych technologii wspomagających sędziowanie.
0
To była 26 minuta, a nie 17- błąd w artykule.
1
To Ty chyba inne mecze oglądasz. My od paru meczów środek pola mamy bezproduktywny. Iniesta dobrze zagrał po powrocie, ale teraz nawet on zawodzi. Gdyby nie Messi schodzący do środka to podań kluczowych byśmy mieli jak na lekarstwo. Reszta też nielepsza. Ney tylko aktywny(nic z tego nie wychodzi), Suarez'a to ja dawno nie widziałem, a w obronie klopsy. Ter Stegen też nie szaleje- bramka z Villareal była śmieszna. Jak dla mnie poziom trzymają tylko Messi i Pique. Reszta w kratkę albo cały czas słabo.
Najbardziej mnie jednak denerwuje środek pola. To jest chore co oni grają. Równie dobrze ja bym mógł tam grać, bo podać do najbliższego też umiem. Nikt nie zerwie, nie popchnie akcji, nie kiwnie, nie pośle dobrej prostopadłej piłki. Najlepszym pomocnikiem u nas jest Messi i to jest nasz problem. Tak, wiem- paradoks.
0
A ja wolę mieć dobrego zawodnika na każdej pozycji, a nie pchać na siłę kogoś kto się nie nadaje. Mi się lepszy nie wydawał.
0
i o wiele słabszy od Weigla.
0
Tak, dopiero przejrzał na oczy. Obyś się mylił i oby więcej szans dostawali np. Rafa, Turan (może po dobrych występach na skrzydle lepiej poszłoby mu też na środku) czy Suarez.
1
A ja go nigdy nie trawiłem i nigdy nie widziałem, żeby wnosił coś extra do gry. Spodziewałem się po nim o wiele więcej. W ofensywie przede wszystkim. Myślę, że Enrique też już to zauważył dlatego Chorwat coraz częściej ląduje na ławce.
1
Przydałyby nam się jego gole. W szczególności z drużynami, które się zamykają, których nie możemy przełamać. Coś jak z Malagą ostatnio. Przydałby nam się taki "główkowiec" jak Ramos na takie mecze. Może czas pomyśleć o jakimś jokerze do napadu. Z Paco takowego nie będzie :P Musiałby to być ktoś starszy, kto nie będzie miał nic przeciwko, żeby siedzieć większość meczy na ławie. Larsson naszych czasów. Kiedyś nadawałby się F. Llorente, teraz nie jestem na bieżąco więc nie wiem... Dobry w powietrzu jest Aduriz, ale on jest w takim momencie kariery, że raczej nie chciałby siedzieć na ławie.
Pique aż tak dobry w powietrzu nie jest niestety :( Ale i tak jest kozak :)
0
Zaślepiony miłością widzę :) U nas też są różne afery. Podatki, transfery, grunty... Może nie jest to na taką skale jak w Realu, ale jest i te Twoje ataki śmierdzą trochę hipokryzją. Oni są ze stolicy- mają większe możliwości jeśli chodzi o wałki. Myślę, że tylko dlatego w wałkowaniu nie jesteśmy na ich poziomie.
0
Człowieku, u nas są te same machloje. Podejrzewam, że w Hiszpanii co drugi, który dużo zarabia tak kombinuje. Taki podatek tworzy zapędy do takich działań.
5
No i pobili :)
0
Tak w zasadzie to może każda drużyna, która dzisiaj gra ;) Nawet Legia! Fakt jednak, że Borussia, a ma do tego najłatwiejszą drogę.
2
Z tego co pamiętam to długo był nawet liderem jeśli chodzi o asysty po przyjściu do Barcy.
0
Tylko, że mi chodzi o ten konkretny mecz.
14
Ja bym mocno in plus dał jeszcze występ Umtiti'ego. Zresztą koleś pokazuje, że jest kozak nie pierwszy raz. Wszyscy tutaj patrzą kto ile zrobił w ofensywie, a nikt nie widzi co z tyłu wyrabia Umtiti.
4
Nie robisz sobie dobrej reklamy tym dylematem kolego... 15 minut to trochę mało :)
0
To, że jest ogromny, jest na nim nieziemska atmosfera i wielu chce się tam znaleźć. Nie ma tam takiego podzielenia na sektory i jest wrażenie, że wszyscy są razem w kupie. To jest coś jak kocioł na Lechu czy żyleta na Legii tylko, że wiele większe :)
0
Tacy napinacze jak Ty też mnie wku***** :) Wystarczy z nim porozmawiać- tak to robią cywilizowani ludzie.
1
Nie zauważyłem tego raczej u Leo. On jak widzi to raczej poda. Wczoraj w jednej akcji mógł podać do Roberto, ale chyba go nie widział, bo tyłem stał. Przyjrzę się jeszcze. U Neya to jest, aż perfidne.
8
Neymar mnie ostatnio niesamowicie irytuje. Raz, że zachowaniem- patrz wczoraj. To, że czerwonej nie zobaczył to był tak naprawdę błąd sędziego. No, ale przede wszystkim to mnie wkurza swoją grą. Ja wiem, że z Messim i Suarezem uwielbia grać, ale tyle razy może podać do lepiej ustawionego Alby lub Digne, ale nie. Digne to musi mieć cierpliwość, bo jego to Ney ignoruje totalnie. Podaj mu przy układaniu akcji, ale gdy przyśpieszą i zaczyna się meritum akcji to kolesia nie widzi. Tyle razy Digne/Alba biegną na obieg i tej piłki nie dostają. Jak mnie to wku*****!
0
Nie no- ktoś mu czasami odpisuje :)
0
Nawet głos oddałem na nią! Ciekaw jestem czy on tak planował mniej więcej czy to przypadek...
0
Spoko. Tylko, że dalej nie odpowiedziałeś na pytanie.
0
To o mnie- ja go nie doceniam. Nie pasuje mi chłop i nie widzę z niego pożytku, oprócz tego, że czasem strzela ważne bramki. Może się kiedyś do niego przekonam.
3
A skąd wiesz, że to jego decyzja?
0
"Może dostać tylko tyle, na ile Barcelonę stać" - tak i to jest jedyne ograniczenie, ale moi poprzedni rozmówcy tego nie rozumieli. Wychodzili z założenia, że nawet jakby były na to pieniądze to nie, bo już dużo zarabia. Tutaj już tego nie pisałem, bo oczywiste.
0
A myślałem, że tylko ja mam takie poglądy- nie raz się kłóciłem tutaj z wiarą o to czy Messi zasługuje na podwyżkę itd. Ludzie nie rozumieją, że on zasługuje na wszystko.
6
https://x.com/El_Jarek/status/795385164205555712
2
Dwa pytania- który wczoraj pokazał brak zaangażowania? Kim zastąpiłbyś Messiego skoro twierdzisz, że nie ma ludzi niezastąpionych?