0

W Polsce nie ma utrzymywanych dróg. Zbudują i się kończy.

2

Ale dałem :) Sorki- o nim zapomniałem!

0

Chłopie, Suarez ma zaraz 30 lat :)

0

A Angel Correa!? Nie chce mi się wierzyć, że jego nie obserwują :)

4

Piszesz pod komentarzem, gdzie koleś wspomina o dniu więc nie rozumiem tłumaczenia "My mówimy" :) Poebao Wam się i tyle, a nie uskuteczniasz tłumaczenia :P

0

Szacun za wiedzę/pamięć :P 2003 rok to moje czasy podstawówki i mimo, że z Barcą od dziecka (1998- transfer mojego imiennika Kluivert'a:)) to na dobre mecze oglądam od 2005 roku:) Finał z 2006 pamiętam ze szczegółami, bo jeden z moich braci jest kibicem Arsenalu(drugi, uwaga...kibic Realu- mamy wesoło). Tak czy siak Ronaldinho zmienił wszystko i od niego się wszystko zaczęło. Z racji, że trudno wybrać jakiś przełomowy moment to przyjąłem, że jest nim sam transfer R10 :)

0

A gdzie tam 2005... Wszystko zaczęło się w lecie 2003 roku :)
Wtedy Barca zrobiła chyba swój najlepszy transfer w historii i dalej wszystko się potoczyło do przodu :) Ja się cały czas zastanawiam czemu jeszcze nie ma jego pomnika gdzieś pod Camp Nou. Może z nowym Camp Nou uda się coś takiego przekabacić!

Mam nadzieję, że wiecie o kogo chodzi?!

0

To nie jest takie CA co zawsze. To jest jubileuszowe z okazji 100 lat CA. Zazwyczaj jest co 4 lata a te jest rok po ostatnim. Dla nich to nie to samo:)

0

Przed meczami reprezentacji też bym tak postawił. Teraz mam jednak wrażenie, że któraś z drużyn wygra jedną bramką, albo będzie remis. No, ale marzy mi się 5-0 z hattrickiem Messiego, golem Iniesty i Suareza- Neymar hattrick w asystach :)

1

A nie lepiej pierwsze 3 pytania skrócić do: "Co sądzisz o Robercie Lewandowskim?" :)

3

Tak jak napisałeś: "Kilka wieków temu". I gdzie niby zostawili te dziedzictwo kulturowe? Andaluzja długo była pod wpływem Arabów, ale teraz?

1

Ten tekst jest z utworu 52 Dębiec, a nie Kultu :)

0

Ángel Correa - widzę, że nie tylko ja doceniam jego grę :) Chciałbym go kiedyś w Barcelonie. Pamiętam pierwszy mecz Atletico-Real... Jak ten chłopak grał! W ostatnim też w sumie wszedł i trochę namieszał :)

0

Rozumiem, że Rafinha trenuje już normalnie z całą drużyną? Nie mogę się doczekać jego powrotu :)

6

ale "włancza" psuje efekt :)

2

Anders nie żyje od 1970 roku więc raczej nic nie mówi:)

Pewnie chodziło Ci o Andrés'a :)

0

ale przyznaj, że gdyby np. w 60 minucie było 4-0 dla Valencii to zacząłbyś się bać? :P

0

Czeryszew w pucharze przynosi pecha :)

0

Ale o co kaman? Że niby teraz Suarez gra wyśmienicie czy Lewy dno, bo nie rozumiem? :P Jak na moje grają na podobnym poziomie, a Lewy ma więcej bramek w tym sezonie i w LM i w lidze :) Jak dla mnie są na podobnym poziomie.

0

Jakie bzdury :) Tu nie chodzi o historię, honor, zawdzięczanie itd. To są czyste finanse- Barcelona zarabia, Barcelona zarabia dzięki piłkarzom, Barcelona zarabia gruby procent dzięki Messiemu i ma obowiązek się tym procentem dzielić. Gwarantuje Ci, że oni na Messim są in plus. To jest jego praca. Ja w pracy dostaje podwyżkę za wyniki, za to ile przyniosę zysku firmie. Tak samo jest z Messim. A Ty tu jakieś głupoty piszesz, o tym, że nie ma na to pieniędzy. Koniec tematu, bo to nie ma sensu- ja mam racje i tyle :P

0

Szukasz dziury w całym. Nikogo nie dyskredytuje. Chciałem Wam coś wytłumaczyć, ale widocznie żyjecie w innym świecie. Jeżeli ktoś zasługuje i może dostać podwyżkę to powinien się o nią upomnieć. A poza tym Messi był już wcześniej umówiony z władzami na to, że dostanie podwyżkę:
http://www.meczyki.pl/newsy/leo-messi-zarobi-wiecej-w-barcelonie/19061-n

"Wzrost zarobków Messiego wynika z kontraktu, który piłkarz podpisał z Barceloną w 2014 roku. Na jego mocy miał zarabiać 32 miliony euro rocznie, ale zgodził się, żeby klub odłożył w czasie wypłatę przyznanej mu podwyżki."

Niech to zachowanie będzie odpowiedzią Leo na to co Wy nazywacie "Messi zawdzięcza Barcie".

1

i @patryk:
Jak dla mnie to Messiemu powinni dawać tyle ile tylko mogą. Domyślam się, że nie chodzicie do pracy. Jak zaczniecie chodzić to zrozumiecie, że nie ma limitu. Jeśli jesteś dobry, przynosisz zyski to im większe te zyski są tym więcej klub/pracodawca powinien się z Tobą tymi zyskami dzielić. Nie ma limitu. Jeśli Barca na koszulkach, reklamach, trofeach wyliczy, że bez Messiego byłoby 100 mln mniej to niech mu te 55 mln dają, bo na to zasługuje.
Przypuśćmy, że napiszesz jakiś program czy coś np. napisałeś facebooka. Nagle masz miliardy na koncie- oddajesz wszystko i zostawiasz sobie 21mln+tyle co Messi ma z reklam, bo wszystko co powyżej to "kosmiczna kwota"? Nie ma- zarobiono dzięki Tobie tyle i tyle to część z tej kwoty Ci się należy.

0

A ja bym Isco przyjął mimo tego, że gra w Realu :)

0

Oj dzieci. Śmiejecie się z tego, śmiejecie się z starego Pereza, a on już podobną rzecz odwalił. Może to nie wasze czasy, ale poczytajcie o transferze Luisa Figo. Nikt się nie spodziewał i nikt w to nie wierzył, a jak się skończyło?
http://www.fcbarca.com/50885-kulisy-transferu-luisa-figo-do-realu.html

0

Jak dla mnie dobra opcja. Brałbym! Oczywiście jeśli Torres sobie uświadomi, że już nie gra jak za dawnych lata i zaakceptuję odpowiednią pensję :)

1

Dawno nic mi się tak dobrze nie czytało na tej stronie :)

0

Mogliby coś takiego wprowadzić przy strzałach od poprzeczki(to gdzie nie gdzie już jest), faule w polu karnym. Mecz wcale by się nie przedłużył, a stronniczy sędzia w takim systemie szybko przestanie być sędzią w ogóle. Ma powtórkę, ludzie mają do tego dostęp więc pomyśl logicznie ile razy mógłby się tak zabawić.

0

Pozdrawiam!
http://resources.fifa.com/mm/document/ballon-dor/playeroftheyear-men/02/75/50/67/fboaward_rankingpresslist2015_neutral.pdf

Za dużo siedzisz wokół Barcy i może nie widzisz tak jak większość :) Szanuje Twoje zdanie, ale "Ty chyba serio zwariował, że Lewy będzie przed Suarezem:)" musisz wycofać :P

18

Arda i Turan dzisiaj zagrają :) ciekawe...

0

Nasze słabe staty i dość słaba gra są zasługą gry Espanyolu. To że Espanyol mógł grać w taki sposób przez caly mecz jest zasługą sędziego. Obie zasługi weź sobie w cudzysłów. Nie chce usprawiedliwiać na siłę, ale domyślam się ze w takich warunkach ciężko się grało. To tak jakby szef powiedział Tobie i Twojemu koledze że awans dostanie ten, który pierwszy napisze program, a ten kolega co rusz wyłączałby Ci kompa. Oczywiście mógłbyś zrobić mu to samo, ale jesteś więcej niż tylko pracownikiem(mes que un club :) ) i honor Ci nie pozwala :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?