konikroni
Dołączył/a: marzec 2011
Poznań
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Agresja rodzi się z lęku:) Boisz się pewnie, że wyjdzie, że mam rację:) Takie teksty możesz sobie na podwórku walić, a nie tutaj. Bezkarny w internecie i szaleje. Chyba Ci telewizor śnieży skoro Ronaldinho na skrzydle oglądałeś REGULARNIE. Zdarzały się mecze na skrzydle, ale jak wszystkim normalnym wiadomo- był to ofensywny pomocnik!
0
Ney był słabszy od Pedro w tym meczu. Pedro nie zmarnował takiej setki jak Ney, ale mimo to mają taką samą ocenę. Dość dziwne.
1
Gnie Cię człowieku? Skąd ta agresja? Wystarczy obejrzeć mecz z Halilovicem, żeby mieć nadzieję, że coś z niego będzie. A nie znalazł się tutaj, bo tu są brani pod uwagę tylko Hiszpanie. Ty gówno wiesz o tym co @bernardFCB wie, a pitolisz takie głupoty. Żona/dziewczyna Ci nie daje, że się tutaj wyżywasz?
Druga sprawa, że Suarez i Gerard są naszymi zawodnikami więc mamy przedstawiciela w once de oro- Brawo dla Denisa:)
0
Też mi się marzy Isco. Pasowałby do nas bardziej niż do Realu :)
0
Jeżeli dla Ciebie transfermarkt jest nierzetelną stroną to w sumie nie mamy o czym rozmawiać :)
Może wikipedia?
"piłkarz brazylijski grający zazwyczaj na pozycji pomocnika lub napastnika"
Ja się na Ronaldinho wychowywałem, mam meczy z jego udziałem 3 dyski po 500 GB, a Ty to sobie pewnie wywnioskowałeś z paru meczów, których powtórki obejrzałeś w internecie :)
0
A można gdzieś w Polsce taką kupić?
1
Jest błąd w tekście przy opisie gola... Messi rozegrał tę piłkę z Pedro, a nie Neymar'em. Komentator w tym filmiku też się pomylił.
0
Ale mnie oświeciłeś... Właśnie sobie zdałem sprawę jakie to by było straszne wspomnienie, gdyby Real obronił LM wygrywając z nami!
Na samą myśl mam ciary.
0
Masz gdzieś obrazek z Twojego avatara w większej rozdzielczości?
Edit: Już mam :)
http://www.blaugranas.com/media/galeria/25/0/3/6/9/n_f_c_barcelona_humor-69630.jpg
1
Ja mam ponad 5tys. nieprzeczytanych, ale nie wiem jakim cudem- czytam prawie wszystko od 4 lat :)
0
Ronaldinho był skrzydłowym? Skąd te info wziąłeś?
http://www.transfermarkt.pl/ronaldinho-gaucho/profil/spieler/3373
Dokształć się!
10
Ostatni akapit piękna sprawa. Wielki minus dla tych, którzy cieszą się z osłabień rywala. Po pierwsze nikomu nie można życzyć kontuzji/przedłużenia kontuzji. Po drugie trzeba się zmierzyć z rywalem w najlepszej krasie, żeby udowodnić, że jest się lepszym :)
0
Bardzo dobrze! Odkąd odstąpił od bezsensownych dośrodkowań gra bajecznie. Myślę, że to dzięki Leo. Mając Leo na swojej stronie boiska nie ma sensu walić ciągle dośrodkowania:) Aczkolwiek czasami dośrodkować wart- ostatnia asysta do Neymara!
0
Ktoś wie co to są za kamizelki? Po co one są?
1
Villa byłby dobrą "9" gdyby go Pep nie wystawiał na lewym skrzydle. Ale faktem jest, że Suarez to przekozak :)
0
https://www.youtube.com/watch?t=202&v=l-q6t7OHsM4
Dani się bawi :)
2
Zniknął tytuł rodem z Onetu!
0
Jakiś Ty ciężki. Na wszystkie Twoje odpowiedzi do linków masz kontrargumenty w komentarzach wyżej. Bramki, bo messi itd.
1
Pogba, Reus albo Isco! Pierwszy i trzeci to moje marzenia...
0
Może linki:
http://www.fcbarca.com/46067-david-villa-naturalny-zwyciezca-i-lider.html
http://www.fcbarca.com/45056-david-villa-zdobyl-juz-301-bramek.html
http://www.fcbarca.com/36376-david-villa-i-osasuna.html
http://www.fcbarca.com/44557-instynkt-goleadora-villi.html
W każdym z tych linków masz napisane ile znaczył Villa dla nas i jaka jest jego rola- o tym w ostatnim akapicie 3 linku. Są statystyki itd:) Miłego czytania! A moje slogany nie są puste- przejrzyj sobie historię Twoich komentarzy :)
4
Ale spoko już w sumie koniec dyskusji. Widzę w historii Twoich komentarzy, że bardzo często masz inne zdanie od reszty, a to wiele tłumaczy:) Na siłę oryginalny- z takimi się nie dyskutuje.
3
Argumentem są mecze, tytuły, statystyki (jak na LEWOSKRZYDŁOWEGO) i sam fakt, że był wystawiany w najlepszej Barcelonie w historii. Grał głównie na "9"?! Błagam Cię. Lewe skrzydło więc te statystyki są bezużyteczne jeśli chodzi o takie porównywanie. Masz jakiś uprzedzenie, albo na siłę chcesz być oryginalny ze swoją tezą. Po prostu w Barcie zmieniła się jego rola i w tym za wszelką cenę chcesz zobaczyć czegoś czego nie ma. Przeciętnego Ville. W ogólnym rozrachunku w Barcie był bardzo nieprzeciętny :)
5
Porównywanie statystyk Villi z Barcelony, Valencii i Saragossy w tym artykule z linka jest po prostu śmieszne. David zmienił pozycję, a jego sezony w barcie pokryły się z kosmicznymi statystykami Messiego. Dwóch po tyle bramek nie mogli strzelać- rekord bramkowy realu byłby niewyobrażalnie przebity. U nas miał inną rolę, z której się wywiązywał znakomicie. Wybitny zawodnik i wielka gwiazda- również w Barcie. Artykuł i Twój komentarz- bardzo nieprzemyślany.
0
Coś czuję, że moje marzenie się spełni. Pogba w kolorach blaugrana!
3
Chyba Ty. 27 lat to jeszcze jakieś 5-6 lat dobrej gry.
0
Szczerze to poszedłbym na wymianę- Di Maria jest stworzony do ligi hiszpańskiej :) W realu ciągnął ofensywę nieziemsko. Pewnie tęsknią za nim w Madrycie jak patrzą na to co Bale wyprawia w ostatnich meczach.
0
Leo uwielbia nuggetsy.
0
Nie brak. Mimo to dla mnie jest przewidywalny. Operuje na skrzydle przyklejony jak rzep psiego ogona. Zero zejścia do środka, nieszablonowosci jaj u neya, hazarda, messiego. Zobacz jak oni wchodzili do drużyn. Messi od poczatku zaskakiwal i nie przyklejal się do skrzydła.
0
A widzisz! Nie wiedziałem o nim, dzięki!
0
Ja bym ściągnął Wawrzyniaka.