0

Tutaj masz przykładowego "polskiego komentatora":
http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/ligi-zagraniczne,davor-suker-o-el-clasico-i-robercie-lewandowskim,artykul,622939,1,459.html

Ibra strzelał więcej, ale to Lewy ma najwięcej po Messim i CR7 bramek w tym roku(nawet nie wiem czy czasem nie wyprzedził już CRa)? Tutaj link z października:
http://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/553232/najlepsi-strzelcy-2015-lewandowski-zdobyl-juz-40-goli-i-goni-messiego-oraz-ronal

Ciekaw jestem jak on to zrobił, że strzelił kilka bramek na początku sezonu i nagle ponad 40 bramek ma w tym roku...
Ciekaw też jestem jaka będzie Twoja mina jak Lewy będzie wyżej w plebiscycie ZP niż każdy z tych, których wymieniłeś :)

Ale kończę tą dyskusję, bo widzę, że szukasz zwady bardziej niż konstruktywnej dyskusji:) Chodzi mi o te wstawki z Noblem i Malinami. Spinaj się z kimś innym, bo ja tylko na argumenty prowadzę takie dyskusje.


0

0

Rozumiem, że można uważać, że Luis jest lepszy od Roberta:) Ale gadanie, że daleko mu do najlepszej 9 jest raczej przesadzone. Wybitne osoby ze świata futbolu wypowiadają się o nim jako co najmniej jednym z najlepszych napastników, sugerują 3 miejsce w ZP, a Wy tutaj takie rzeczy gadacie:) Myślę, że miejsce Lewego w ZP będzie wyższe niż Luisa i to będzie największy argument w tej dyskusji. Oczywiście nie dla tych, którzy myślą, że wiedzą lepiej niż kapitanowie, trenerzy i dziennikarze, którzy głosują w plebiscycie.

0

Oj dziecko :) Pooglądaj trochę więcej meczy, przeczytaj co to technika i wtedy oceń. Luis technikę ma, ale on gra bardziej prostą piłkę mimo wszystko niż lewy. Luis się obraca, strzela lub podaje. Obejrzyjcie sobie powtórki bramek Roberta- wtedy będziecie mieli porównanie. Najlepiej zacznijcie od tej bramki, którą strzelił nam w zeszłym roku:)

1

Ja bez maczety niestety, ale biegnę powiedzieć Wam, że według mnie Lewy jest lepszy:) Suarez ma niespotykany instynkt, Lewy także, ale Polak zjada Luisa techniką!

0

nie i 15 znaków

2

ooo! Ciekawe info. Ciekawe skąd to wytrzasnąłeś? Chodzisz na treningi Barcelony i podglądasz jak Munir trenuje?

7

88 minuta, Munir przepuszcza piłkę, Pique pakuje piątą bramkę...
Kurde jak jej nie przepuścił to mógł ją chociaż wpakować do bramki :)

0

nie wierzę! fuck!

0

ktoś ma problemy z player.pl tak jak ja??

0

Szkoda, że El Jarek nie brał udziału w tym wywiadzie :) Byłoby "ciekawie". Pewne jest, że na tv będę oglądał mecz, a na lapku czekał na tweety El Jarka :) Najbardziej mnie dziwi, że redakcja realmadryt.pl dopuściła do siebie kogoś takiego.

3

Aż się oplułem :) Czytam komentarz, myślę sobie, że koleś mądry, dobrze zanalizował sytuację, wie, że będzie ciężko, a na końcu trzasnął 0-10 :) Mistrz!

0

Dobry trol zrobiłby sobie konto z datą urodzenia sugerującą, że nie jest trolem tylko kolesiem z nauczania początkowego :P
Będę śledził te konto i to rozszyfruję :)

1

Ciekawe czyś jest Troll czy naprawdę masz takie problemy z ortografią :)

0

Przegląd Sportowy cytowany w hiszpańskich gazetach- Nieźle :)

0

To były raczej ironiczne podziękowania dla tego dziennikarzyny...

0

Na moje może przejść do Realu- jakoś bym to przeżył:) Ale na jego miejscu zostałbym w Bayernie pod warunkiem, że odejdzie Robben. Koleś go ogranicza strasznie. Aczkolwiek mam słabość do Robbena- uwielbiam jego grę, ale ewidentnie przeszkadzają sobie z Robertem na boisku. A Real to co by nie mówić większa potęga od Realu. Przede wszystkim medialna. Lepiej brzmi: Polak w Realu niż Polak w Bayernie.

0

Na pewno chodzi Ci o Williamsa :)

0

Niezłe te bramki Athleticu i Espanyolu! Brama Williamsa nawet lepsza od tej Neymara:) A Garcii zastanawiająca- on się wywrócił i piłka w niego uderzyła czy chciał tak zagrać??

1

Marka kurtki to Replay. Ale tego modelu coś znaleźć nie mogę. Zresztą ceny są ciut za wysokie :P

0

Fajną ma kurtawkę- wie ktoś gdzie taką można nabyć?

0

Chciałbym już nie czytać takich artykułów :( Oni sobie nawet nie zdają sprawy jak bardzo krzywdzą te dzieciaki...

0

Żeby chociaż z Romą zagrał 24 listopada- pierwszy raz będę na meczu i chciałbym tego kolesia mimo wszystko zobaczyć w akcji :)

0

A ja chętnie bym go zobaczył jeszcze w Barcelonie :) Tym razem na szpicy, a nie gdzieś na lewym skrzydle jak za Pepa. Tak jak w pamiętnym 5:0 z Realem. Messi grał mocno cofnięty, David często pojawiał się jako typowa "9" i strzelił co strzelił:) Mam ten mecz po polsku w FHD i często do niego wracam

2

Szczery jak Pique :)

6

Przypadek Larssona to coś niesamowitego. Zagrał 40 meczów, strzelił parę goli, a jest swego rodzaju legendą:) Każdy go zna i mimo, iż był piłkarzem przeciętnym to okazał się nieoceniony w tamtych latach. Pełen szacunek dla niego, bo nie każdy potrafiłby grać i zachowywać się tak jak on będąc rezerwowym pełną gębą!

0

Ten przepis jest niezgodny z innym przepisem więc myślę, że rozwiązaniem jest usunięcie lub zmiana tego przepisu, a nie siedzenie cicho.

0

A czemu mieliby nie wspierać?

1

Nic nie demonstrujemy, wszystko przyjmujemy i nic to nie zmienia- dalej dostajemy więcej na klatę. Pora się w końcu przeciwstawić, bo te wszystkie sprawy to jakieś nieporozumienie. Ja się tylko zastanawiam, kiedy jakieś odpowiednie służby się zorientują, że wokół Barcy dzieje się coś złego. Ktoś ewidentnie chce nam zaszkodzić. Nie jestem jak Macierewicz, ale tutaj jest tego zbyt dużo- dlatego węszę jakiś spisek :) Jakieś CBŚ,CIA,FBI,CBA,MI6 czy inny wywiad powinien się tym zająć :P

7

Ale się popisałeś. Myślę, że gdybyś postawił na miejscu Bellerina np. Daniego albo Roberto to efekt byłby ten sam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?