1

Powiem tak, z gry można wywnioskować, że remis jest sprawiedliwy. Jednak jakby sobie wyobrazić co by było gdyby sędziował ktoś inny to się dochodzi do wniosku, że kończyłoby się grą 9 na 11, a wtedy wszystko potoczyłoby sie inaczej.

6

Jak dla mnie to, że Messi nie skupia się na defensywie jest in plus. Mniejsza eksploatacja- dłużej będę mógł go oglądać :) Jak nie będzie przeciążony to daje mu jeszcze z 3-5 lat gry na skrzydle, a potem jeszcze ze 3 lata jako pomocnik.

0

Angel Correa- jak sobie przypomnę jego mecz z Realem to go chcę:) Niestety więcej meczów w jego wykonaniu nie widziałem... Dziwne, że nie dostaje szans, bo po tym jednym meczu jestem przekonany, że warto na niego stawiać.

2

Ładnie to wymyślił :)

0

Ja bym Liverpool dał na równi z Arsenalem:) Live i Arsenal najbardziej lubię, bo wydaje mi się, że niosą ze sobą najwięcej wartości:)

0

Czemu nie lubisz? Mi się zawsze wydawało, że to taki klub, że jak się nie jest za Tottenhamem to nie można ich nie lubić :)

0

Rozumiem, ale musimy sobie odpowiedzieć na pytanie: "Czy powinien mówić to co myśli?". Pamiętając o tym, że jest osobą publiczną, przykładem dla wielu ludzi, w tym dzieci. Ja mogę sobie buczeć na Real i ich wyśmiewać, bo nikt na mnie uwagę nie zwróci:) On powinien sobie darować.

0

Ciężki temat- ja np. czuje, że to co robi nie jest dobre, ale ja mam tak samo jak on:) Nienawidzę Realu i życzę im jak najgorzej... nie jestem w stanie tego zmienić. Piłkarzy niektórych szanuje, ale większości nie lubię (Isco kocham i marzę, żeby przywdział nasz trykot kiedyś!).

16

Idąc tym tropem można napisać, że mógł tracić 15 pkt... Gdybyśmy wszystko wygrali.

0

Szkoda, że się nie rozwinął ta jak u mnie w Fifie Manager czy choćby w samej Fifie :)

0

Szanuję Twoje zdanie :)

2

Tak liczyłem na Sandro na początku sezonu, nie chciałem transferu żadnego napastnika... Teraz mam nadzieję, że kogoś kupią, bo zmienników dla MSN w tej drużynie nie widzę.

0

To byłby mega mecz :) Chciałbym zobaczyć pojedynki Alexisa z Alvesem... Kto wie- może Sanchez wspierałby też defensywę i byłby jakieś pojedynki z Messim. Jak się chce być najlepszym to trzeba (wy)grać z najlepszymi. Z całym szacunkiem do PSG, ale Arsenal jest najlepszy ze wszystkich wymienionych tu drużyn.

No i mój brat jest kibicem Arsenalu- chciałbym mu utrzeć nosa :P

0

Przeczytaj sobie cała dyskusje i zauważ, po której stałeś stronie:) A jak widzę/słyszę układanie miejsc ZP po zdobytych tytułach to mi się nóż w kieszeni otwiera. To jest nagroda indywidualna i nie ma dyskusji.

0

To Ty się właśnie na siłę upierasz i stawiasz argumenty, które równie dobrze możemy postawić przed Tobą:) To, że Bayern przegrał pierwszy mecz to nie jest argument na to, że Suarez jest lepszy. My też przegraliśmy z Surezem w składzie... Popatrz na statystyki i na cały rok. Mi nawet nie chodzi o to, że Suarez będzie przed czy za Lewym. Chodzi o to jak bardzo umniejszacie jego zasługi i jak daleko za Suarezem chcielibyście go usadowić. Może być Luis czwarty, a Lewy piąty- spoko, ale nie powinno się robić sensacji jak będzie na odwrót. Wy wszyscy uczestniczący w tej dyskusji będziecie się mocno spinać jeśli tak będzie. Ja się zepnę jak Lewego i Lusia będzie dzielić więcej niż jedno miejsce.

0

Pisałem wyżej jak powinno wyglądać podium i jest tak jak pisałem :)
Lewy powinien być czwarty. Zresztą nie tylko ja tak myślę. Zobacz sobie ranking 100 najlepszych piłkarzy wg FourFourTwo:
http://www.fcbarca.com/67052-magazyn-four-four-two-wybral-100-najlepszych-pilkarzy-2015-roku.html

0

A teraz przeczytaj sobie wypowiedź. Busiego na temat Lewego i Suareza :)

0

To Ci wyszło :)

3

Żenada. Nienawidzę Realu jako instytucji, klubu- za historię itd., nieważne. Nigdy jednak bym nie powiedział czegoś takiego, bo szanuje każdego piłkarza Realu, nawet, a raczej przede wszystkim Ronaldo. Trzeba być burakiem, żeby takie rzeczy publicznie gadać...

14

Niezłe zdjęcie :) Aczkolwiek szanuje Ronaldo bardzo i jestem zdania, że powinien być wymieniany jednym tchem z Pele i Maradoną. Dla Messiego wymienianie go z kimkolwiek powinno być ujmą. On jest jedyny w swoim rodzaju. Najlepszy!

0

Nie interesuje mnie, że go nie szanujesz. Ja szanuję język polski i piszę nazwiska z dużych liter.

5

W Figo też nikt wtedy nie wierzył. Mam nadzieję, że nie przejdzie, bo szczerze bym go znienawidził...

0

Mam przed telewizorem tak samo jak on. Czekam, aż piłka trafi do Messiego i ten wykombinuje coś magicznego :) Bardzo dobra wypowiedź- polubiłbym była taka opcja. Można by wprowadzić ocenianie artykułów łapką w dół lub w górę. Redakcja by mogła analizować i wiedzieliby co warto dodawać, jak warto pisać itd.

Edit: Redakcja mogłaby między sobą zrobić konkurs na najlepiej oceniony artykuł w miesiącu itd. Myślę, że każdy by na tym skorzystał :)

0

A z City i Arsenalu nie wypuszczą:P Nie wiem kto jeszcze sie nim interesuje...

0

Myślę, ze był bardziej wkurzony tym, że nie wyszedł w pierwszej 11 niz samym wynikiem. Niech przejdzie do juve i za 1-2 sezony do nas :)

0

Odezwę się w styczniu po gali :)

5

Mój pierwszy mecz na Camp Nou i taki wynik :) Chyba muszę częściej tam wpadać- pewnie moja obecność ich tak motywuje... ;)

0

O popatrz :) Lecę jutro pierwszy raz zobaczyć Messiego(oby zagrał), a nie Lewego :) Ciekawe, nie sądzisz?

0

Ja nigdzie nie napisałem, że Lewy ma dostać ZP. ZP tylko dla Messiego. Drugi Ronaldo, Trzeci Ney, czwarty Lewy :)
Piąty Luis!

0

że Ronaldo, Aguero, Benzema, Ibra?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?