konikroni
Dołączył/a: marzec 2011
Poznań
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Powiem tak, z gry można wywnioskować, że remis jest sprawiedliwy. Jednak jakby sobie wyobrazić co by było gdyby sędziował ktoś inny to się dochodzi do wniosku, że kończyłoby się grą 9 na 11, a wtedy wszystko potoczyłoby sie inaczej.
6
Jak dla mnie to, że Messi nie skupia się na defensywie jest in plus. Mniejsza eksploatacja- dłużej będę mógł go oglądać :) Jak nie będzie przeciążony to daje mu jeszcze z 3-5 lat gry na skrzydle, a potem jeszcze ze 3 lata jako pomocnik.
0
Angel Correa- jak sobie przypomnę jego mecz z Realem to go chcę:) Niestety więcej meczów w jego wykonaniu nie widziałem... Dziwne, że nie dostaje szans, bo po tym jednym meczu jestem przekonany, że warto na niego stawiać.
2
Ładnie to wymyślił :)
0
Ja bym Liverpool dał na równi z Arsenalem:) Live i Arsenal najbardziej lubię, bo wydaje mi się, że niosą ze sobą najwięcej wartości:)
0
Czemu nie lubisz? Mi się zawsze wydawało, że to taki klub, że jak się nie jest za Tottenhamem to nie można ich nie lubić :)
0
Rozumiem, ale musimy sobie odpowiedzieć na pytanie: "Czy powinien mówić to co myśli?". Pamiętając o tym, że jest osobą publiczną, przykładem dla wielu ludzi, w tym dzieci. Ja mogę sobie buczeć na Real i ich wyśmiewać, bo nikt na mnie uwagę nie zwróci:) On powinien sobie darować.
0
Ciężki temat- ja np. czuje, że to co robi nie jest dobre, ale ja mam tak samo jak on:) Nienawidzę Realu i życzę im jak najgorzej... nie jestem w stanie tego zmienić. Piłkarzy niektórych szanuje, ale większości nie lubię (Isco kocham i marzę, żeby przywdział nasz trykot kiedyś!).
16
Idąc tym tropem można napisać, że mógł tracić 15 pkt... Gdybyśmy wszystko wygrali.
0
Szkoda, że się nie rozwinął ta jak u mnie w Fifie Manager czy choćby w samej Fifie :)
0
Szanuję Twoje zdanie :)
2
Tak liczyłem na Sandro na początku sezonu, nie chciałem transferu żadnego napastnika... Teraz mam nadzieję, że kogoś kupią, bo zmienników dla MSN w tej drużynie nie widzę.
0
To byłby mega mecz :) Chciałbym zobaczyć pojedynki Alexisa z Alvesem... Kto wie- może Sanchez wspierałby też defensywę i byłby jakieś pojedynki z Messim. Jak się chce być najlepszym to trzeba (wy)grać z najlepszymi. Z całym szacunkiem do PSG, ale Arsenal jest najlepszy ze wszystkich wymienionych tu drużyn.
No i mój brat jest kibicem Arsenalu- chciałbym mu utrzeć nosa :P
0
Przeczytaj sobie cała dyskusje i zauważ, po której stałeś stronie:) A jak widzę/słyszę układanie miejsc ZP po zdobytych tytułach to mi się nóż w kieszeni otwiera. To jest nagroda indywidualna i nie ma dyskusji.
0
To Ty się właśnie na siłę upierasz i stawiasz argumenty, które równie dobrze możemy postawić przed Tobą:) To, że Bayern przegrał pierwszy mecz to nie jest argument na to, że Suarez jest lepszy. My też przegraliśmy z Surezem w składzie... Popatrz na statystyki i na cały rok. Mi nawet nie chodzi o to, że Suarez będzie przed czy za Lewym. Chodzi o to jak bardzo umniejszacie jego zasługi i jak daleko za Suarezem chcielibyście go usadowić. Może być Luis czwarty, a Lewy piąty- spoko, ale nie powinno się robić sensacji jak będzie na odwrót. Wy wszyscy uczestniczący w tej dyskusji będziecie się mocno spinać jeśli tak będzie. Ja się zepnę jak Lewego i Lusia będzie dzielić więcej niż jedno miejsce.
0
Pisałem wyżej jak powinno wyglądać podium i jest tak jak pisałem :)
Lewy powinien być czwarty. Zresztą nie tylko ja tak myślę. Zobacz sobie ranking 100 najlepszych piłkarzy wg FourFourTwo:
http://www.fcbarca.com/67052-magazyn-four-four-two-wybral-100-najlepszych-pilkarzy-2015-roku.html
0
A teraz przeczytaj sobie wypowiedź. Busiego na temat Lewego i Suareza :)
0
To Ci wyszło :)
3
Żenada. Nienawidzę Realu jako instytucji, klubu- za historię itd., nieważne. Nigdy jednak bym nie powiedział czegoś takiego, bo szanuje każdego piłkarza Realu, nawet, a raczej przede wszystkim Ronaldo. Trzeba być burakiem, żeby takie rzeczy publicznie gadać...
14
Niezłe zdjęcie :) Aczkolwiek szanuje Ronaldo bardzo i jestem zdania, że powinien być wymieniany jednym tchem z Pele i Maradoną. Dla Messiego wymienianie go z kimkolwiek powinno być ujmą. On jest jedyny w swoim rodzaju. Najlepszy!
0
Nie interesuje mnie, że go nie szanujesz. Ja szanuję język polski i piszę nazwiska z dużych liter.
5
W Figo też nikt wtedy nie wierzył. Mam nadzieję, że nie przejdzie, bo szczerze bym go znienawidził...
0
Mam przed telewizorem tak samo jak on. Czekam, aż piłka trafi do Messiego i ten wykombinuje coś magicznego :) Bardzo dobra wypowiedź- polubiłbym była taka opcja. Można by wprowadzić ocenianie artykułów łapką w dół lub w górę. Redakcja by mogła analizować i wiedzieliby co warto dodawać, jak warto pisać itd.
Edit: Redakcja mogłaby między sobą zrobić konkurs na najlepiej oceniony artykuł w miesiącu itd. Myślę, że każdy by na tym skorzystał :)
0
A z City i Arsenalu nie wypuszczą:P Nie wiem kto jeszcze sie nim interesuje...
0
Myślę, ze był bardziej wkurzony tym, że nie wyszedł w pierwszej 11 niz samym wynikiem. Niech przejdzie do juve i za 1-2 sezony do nas :)
0
Odezwę się w styczniu po gali :)
5
Mój pierwszy mecz na Camp Nou i taki wynik :) Chyba muszę częściej tam wpadać- pewnie moja obecność ich tak motywuje... ;)
0
O popatrz :) Lecę jutro pierwszy raz zobaczyć Messiego(oby zagrał), a nie Lewego :) Ciekawe, nie sądzisz?
0
Ja nigdzie nie napisałem, że Lewy ma dostać ZP. ZP tylko dla Messiego. Drugi Ronaldo, Trzeci Ney, czwarty Lewy :)
Piąty Luis!
0
że Ronaldo, Aguero, Benzema, Ibra?