0

Borussie są dwie :) Może nawet i więcej.

0

Barcelona, Arsenal, As Roma albo Dynamo Kijów, Borussia albo Wolfsburg- i wtedy będzie można za nie dużą kasę śmignąć na mecz wyjazdowy! Londyn i Rzym z Wizzair za mniej niż 100 zł w dwie strony. Niemcy i Ukraina po sąsiedzku:)

0

Isco! Wiem, że nie puszczą go z Realu...:(

2

Jakby się tak uspokoić i pomyśleć o tym głębiej, spróbować poszukać odpowiednich wytłumaczeń to dochodzi się do wniosku, że to jest po prostu chore. Nie ma wytłumaczenia na zabranianie dzieciom gry w piłkę.

0

Niech mu się wiedzie! Ciekaw jestem jego wypowiedzi na temat Mourinho za parę tygodni. Ciekawe czy pokusi się o porównanie Mou z Pepem :)

0

Nie do końca rozumiem do czego się to tyczy. Messi jak wchodził do drużyny to też zaczynał na ławce w wielu meczach. Pokazał się z dobrej strony- przyszły mecze od początku. Sorry, ale nasi młodzi mieli szansę się pokazać zarówno od początku jak i po wejściach z ławki więc Twój komentarz ni jak mi tu nie pasuje.

0

Barcy B nie oglądam więc nie wiem jak oni grają. Samper coś tam w pierwszej zagrał, ale jakoś nie utkwiło mi w pamięci. Jeśli chodzi o transfery to mi się marzy jeden- Isco :) Mógłby przejść teraz do Juve, a my go za rok odkupimy! Bezpośredniego transferu z Realu jakoś sobie nie wyobrażam.

1

Ty masz jakieś kompleksy, że tak wszystkich obrażasz?

0

Spokojnie- nie mam nic przeciwko. Ja po prostu nie zauważyłem u niego jakiejś bardzo złej gry. Swoją drogą dobrej też nie. W sumie mógłby już "odpalić". W ogóle coś ciężko jest naszym młodym ostatnio się wybić. Mam wrażenie, że się boją. Może nie ma ich kto wprowadzić, zachęcić i pomóc wyzbyć się kompleksów. Taki Messi jak wszedł w pierwszym meczu to było pozamiatane- od razu widać, że coś się święci. Teraz tylko Sandro daje mi takie wrażenie.

Może to zasługa Deco i R10, że Messi wszedł do drużyny tak kozacko...

4

Oj, coś czuję, że się zdziwisz jak Sandro pyknie parę bramek po wejściach za Suareza:)

0

Jest teraz jakaś moda na jeżdżenie po Roberto?

5

Czyli rozumiem, że jesteś w Gruzji teraz? Czy to tylko takie czcze gadanie? :)

0

Nie przesadzaj- już się poprawił:) Mimo wszystko pamiętam ten okres gdy dostawałem szału jak widziałem te dośrodkowania. Modliłem się o Adriano lub Montoye na prawej stronie. Teraz jest ok na szczęście!

0

Ale to przez mój komentarz czy przez Higuain'a?

1

Mysle, że tutaj nie chodziło o ironię czy coś takiego. Messi chciał mu pokazać, że jest tu mile widziany, chciał go dobrze przyjąć. Wiedział, że Arda sie nie zgodzi więc to był gest na pokaz zeby Arda sie poczuł jak wśród swoich :)

9

Jak widzę, słyszę "Higuain" to mnie krew zalewa. Ile ten człowiek zabrał Leo to się w głowie nie mieści. Ja wiem, że nie można obwiniać jednego piłkarza, ale kurka:


Jeszcze jedna setka była wtedy, ale nie mogę jej znaleźć...

0

Ten artykuł mam już w zakładkach- będę nim zamykał mordy wszystkim hejterom :)

0

Jeśli chodzi o cenę to ja się już pogodziłem, że teraz tyle się płaci. Patrz- Ney, James, Bale, Falcao...
A on ma o wiele więcej niż wzrost. Nie chce tutaj się rozpisywać, ale zwrócę chociaż uwagę na to jak on zastawia piłkę. Tylko jeden piłkarz robi to tak dobrze jak on- Lewy :) Zwróć uwagę w następnym meczu z jego udziałem jak mało piłek traci, ilu przeciwników na siebie ściąga, jak przeciwnicy unikają z nim sytuacji 1 na 1. Pooglądaj dokładnie to się do niego przekonasz :)
A w finale razem z Buffonem najlepszy z Juve. Z Realem też dobrze zagrał. Wystarczy spojrzeć na oceny:
http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/europuchary,oceny-pilkarzy-juve-po-rewanzowym-polfinale-ligi-mistrzow-z-realem,artykul,568351,1,832.html

2

Ja też mam na tej stronie adblocka wyłączonego, ale chyba go włączę z powrotem, bo to już przesada...

1

Myślę, że Pogba przebiłby Rakitica więc tylko byśmy na tym zyskali. Rakitic jest mega inteligentny- czasami patrze tylko na niego i widzę, że ma dar przewidywania co zrobi przeciwnik. Np. przewidzi, w którą stronę przeciwnik przyjmie piłkę i tam mu ją zabierze. Z drugiej strony wkurza mnie jego bezmyślność w posyłaniu piłek do partnerów. Ja wiem, że mamy mega piłkarzy, którzy mogą minąć 3 rywali, ale kurka lepiej czasem podać na wolne pole niż podawać tam gdzie jest mnóstwo przeciwników. On to robi notorycznie.

0

Chyba finału się nie oglądało!

0

Pogba jest pomocnikiem więc wiadomo, że statystyki będą zupełnie inne od tych Suareza. Jak dla mnie jest wart te 80 mln. Skoro Bale czy James są tyle warci to on też. Do tego dołożyłbym Isco, Sergi Roberto definitywnie przemianować na defensywnego i mielibyśmy wtedy 7 dobrych pomocników na 3 pozycje... 2 na defensywnego(Busi i Roberto) i 5 na offens(Isco, Iniesta, Rakitic, Rafinha,Pogba). Trochę dużo mi tego wyszło jak już napisałem xD Z któregoś trzeba by zrezygnować :P Z bólem odpuściłbym Isco i dał szansę Rafie :)

0

W sensie, że się nie zgadzasz, że tak jest? :)
Z tego co wiem to w Rugby jest to często stosowane właśnie ze względów optycznych :P

0

Teoria o Ronaldinho chyba z kapelusza:) Potem o Neymarze- mógł, ale nie musiał. Równie dobrze wygrywając 3-0, no niech będzie 4-0, bo oglądałem finał LM Liverpoolu z Milanem, nie powinno się strzelać na 5-0. Niekonwencjonalne zagrania są tak jak bramki- nieodzownym elementem tego genialnego sportu. Ogólnie szanuje opinię, ale nie wydaje mi się, żeby autor tak myślał- ot napisał, żeby się coś działo stronie lub żeby zwrócić na siebie uwagę :P

2

Mi się oba komplety podobają. Pionowe pasy wyszczuplają, Poziome pogrubiają. W końcu taki Busi nie będzie wyglądać jak wykałaczka na boisku i będzie budził więcej respektu "optycznie". A co jak co, ale defensywnemu pomocnikowi to się przyda:) Innym zresztą też.

0

A ja bym na Adriano postawił na prawej stronie- w miarę dobrze się tam spisywał, a regularność występów na tej pozycji mogłaby to podnieść:)

0

Wyzywanie od "chłopca" i drwiny w stylu "inteligencie" są atakiem- atak to agresja, a Ronaldinho to ofensywny pomocnik:)Nie wiem jak można to podważać. W Fifie jest ofensywnym pomocnikiem, na wszystkich stronkach jest napisane, że jest ofensywnym pomocnikiem, na transfermarkt jest pokazane, że głównie gra na tej pozycji, a Ty dalej swoje. Mam wiele argumentów, a Ty nie podasz żadnego? A te REM to popularne było chyba na Twojej wiosce. Wpisuje "REM fc barcelona" w google i nic o trójce magicznych graczy nie wyskakuje(aczkowliek byli magiczni). Wpisuje to samo ale z MVP czy MSN i wyskakują mi postacie typu Perdo, Villa, Messi, Ney i Suarez :) Chyba to wymyśliłeś...

0

To nie jest drwina:) Wybacz, ale sam Wawrzyniak stroi sobie z tego żarty w internecie. Jak na polskie realia to jest bardzo dobry piłkarz, ale tak się przyjęło w internecie, że popularne są z nim żarty- on nie ma z tym problemu- Ty jak najbardziej...

0

Jest mnóstwo skrzydłowych, którzy są np. lewonożni i z lewego skrzydła wchodzą do środka. Messi był tutaj tylko przykładem, ale jak to bywa w Twoich komentarzach- okazałeś niezrozumienie i agresję:) Tak na szybko może Ci przetoczę Marcelo. Co prawda to jest lewy obrońca, ale jest lewonożny, bardzo dobry i często schodzi do środka.

0

Ty widzę agresor pierwsza klasa jesteś :) Przykre życie musisz prowadzić skoro jesteś tak niewyżyty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?