0

jaki kloc ziru xDD

1

jak niemcy pykneli Argentyne i przez nich Leo nigdy nie wygral tego najwazniejszego trofeum, pamietam co tutaj sie wtedy pisalo o niemcach a portugalia nie wygra bo sa za ciency

0

widzę ze przybyło troche fanów mullerowi i społce, a jakis czas temu jeszcze byla taka nienawisc :P

0

zadnego :P

takie laptopy byly dobre moze w 2010

0

z jednej strony nie chce sie myslec o sprzedazy Messiego ale z drugiej wiem ze nic wiecej z niego nie wycisniemy a to ostatni moment zeby wyjac tyle kasy za niego i kto wie czy to nie bylo by takie zle, w zamian kupic paru zawodnikow i jeszcze zostanie mnostwo kasy

0

szwaby to w sztutgarcie przewaznie xd

1

ja ich lubie jak nie ma polski juz to niech wygraja czemu nie

0

ja bylem za niemcami i mysle ze powinni wygrac juz w 1 polowie a tak to troche na farcie ale do przodu i mysle ze wygrajaja cale euro xd

0

przynajmniej cos sie dzieje xd

1

z bayernem to i ja zdobyl bym mistrzostwo i jakis puchar

4

no chyba nie

0

no kupic uzywane konto to chyba ostatnie co by mi przyszlo do glowy xd jeszcze raz dzieki za te linki ale ja bylem glupi :D:D

dzis VP 16:0 Fnatik Pozdroo

0

dzięęęękii ci za to wielkie

0

dasz link gdzie mozna kupic steama za 6 euro?? bo ja placilem 2x tyle:/

0

zobaczymy jak będzie dzis i co pokaze:D juz nie moge sie doczekac

0

niewiem czemu chyba nie wyjasniali specjalnie, ale nie interesowalem sie tym specjalnie a co do olofa to chyba przez niego zmienili ilosc naboi w magazynku tec9 bo gosc ta bronia robil robote :D jezeli bym mial wybierac kogos z fnatik to bylby to tez olof

1

flusha zdecydowanie za duzo mial tych dziwnych akcji i nic dziwnego ze podejrzewaja go o triggerbota pod przycisk ja nie cierpie fnatik xd

1

na majroy juz sie powinni odpalic i zobaczymy starych dobrych virtusow, moja ranga to wlasnie silver 4 czyli nie ciekawa ale mam tez chyba pecha do teamow :) odradzam spadek bo pozniej moze ci byc trudniej spowrotem wrocic na swoj poziom przez smurfing albo cheaty czy niewiem co jeszcze trolli xd

1

forma jako taka jest, najgorzej ze snax nie jest soba i juz nie przypomina 4 najlepszego gracza na swiecie :( wczoraj virtusi grali we 4 jak dla mnie

4

dzis 21 i 22 mecz fnatic z virtusami moze jest ktos kto będzie ogladal, wczoraj przegrali ale bylo kilka ladnych fragow a to jeden z nich http://oddshot.tv/shot/esl-csgo-pl-2016021021136103

2

czemu taka jakość?:P 144p xD

6

jakoś mam dziwne przeczucie ze to nie pisze kibic barcy xd

0

powinni przedluzyć kontrakt terremu

0

Battlefield Hardline to chyba najwiekszy niewypal 2015

0

ale on tylko zwichnol bark i wróci za max 3 tygodnie a wy go zalujecie jakby umieral pozatym kosi takie siano moze robic co tylko chce i mu zazdroszcze a nie zaluje a dla realu to spore oslabienie wiec czemu by nie byc zadowolonym

3

nie ciesze sie tylko go nie zaluje nawet mu zazdroszcze i chetnie bym sie z nim zamienil

7

juz bez przesady, odpocznie sobie nic mu sie nie stanie, a pieniazki i tak dostanie wiec jakos mi go specjalnie nie zal xd

3

jakby to była taka perałka to juz dawno by nie grał w bilbao

0

glupi ma zawsze szczescie

0

alves to tragedia dzis

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?