konrados123
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2014
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jaki kloc ziru xDD
1
jak niemcy pykneli Argentyne i przez nich Leo nigdy nie wygral tego najwazniejszego trofeum, pamietam co tutaj sie wtedy pisalo o niemcach a portugalia nie wygra bo sa za ciency
0
widzę ze przybyło troche fanów mullerowi i społce, a jakis czas temu jeszcze byla taka nienawisc :P
0
zadnego :P
takie laptopy byly dobre moze w 2010
0
z jednej strony nie chce sie myslec o sprzedazy Messiego ale z drugiej wiem ze nic wiecej z niego nie wycisniemy a to ostatni moment zeby wyjac tyle kasy za niego i kto wie czy to nie bylo by takie zle, w zamian kupic paru zawodnikow i jeszcze zostanie mnostwo kasy
0
szwaby to w sztutgarcie przewaznie xd
1
ja ich lubie jak nie ma polski juz to niech wygraja czemu nie
0
ja bylem za niemcami i mysle ze powinni wygrac juz w 1 polowie a tak to troche na farcie ale do przodu i mysle ze wygrajaja cale euro xd
0
przynajmniej cos sie dzieje xd
1
z bayernem to i ja zdobyl bym mistrzostwo i jakis puchar
4
no chyba nie
0
no kupic uzywane konto to chyba ostatnie co by mi przyszlo do glowy xd jeszcze raz dzieki za te linki ale ja bylem glupi :D:D
dzis VP 16:0 Fnatik Pozdroo
0
dzięęęękii ci za to wielkie
0
dasz link gdzie mozna kupic steama za 6 euro?? bo ja placilem 2x tyle:/
0
zobaczymy jak będzie dzis i co pokaze:D juz nie moge sie doczekac
0
niewiem czemu chyba nie wyjasniali specjalnie, ale nie interesowalem sie tym specjalnie a co do olofa to chyba przez niego zmienili ilosc naboi w magazynku tec9 bo gosc ta bronia robil robote :D jezeli bym mial wybierac kogos z fnatik to bylby to tez olof
1
flusha zdecydowanie za duzo mial tych dziwnych akcji i nic dziwnego ze podejrzewaja go o triggerbota pod przycisk ja nie cierpie fnatik xd
1
na majroy juz sie powinni odpalic i zobaczymy starych dobrych virtusow, moja ranga to wlasnie silver 4 czyli nie ciekawa ale mam tez chyba pecha do teamow :) odradzam spadek bo pozniej moze ci byc trudniej spowrotem wrocic na swoj poziom przez smurfing albo cheaty czy niewiem co jeszcze trolli xd
1
forma jako taka jest, najgorzej ze snax nie jest soba i juz nie przypomina 4 najlepszego gracza na swiecie :( wczoraj virtusi grali we 4 jak dla mnie
4
dzis 21 i 22 mecz fnatic z virtusami moze jest ktos kto będzie ogladal, wczoraj przegrali ale bylo kilka ladnych fragow a to jeden z nich http://oddshot.tv/shot/esl-csgo-pl-2016021021136103
2
czemu taka jakość?:P 144p xD
6
jakoś mam dziwne przeczucie ze to nie pisze kibic barcy xd
0
powinni przedluzyć kontrakt terremu
0
Battlefield Hardline to chyba najwiekszy niewypal 2015
0
ale on tylko zwichnol bark i wróci za max 3 tygodnie a wy go zalujecie jakby umieral pozatym kosi takie siano moze robic co tylko chce i mu zazdroszcze a nie zaluje a dla realu to spore oslabienie wiec czemu by nie byc zadowolonym
3
nie ciesze sie tylko go nie zaluje nawet mu zazdroszcze i chetnie bym sie z nim zamienil
7
juz bez przesady, odpocznie sobie nic mu sie nie stanie, a pieniazki i tak dostanie wiec jakos mi go specjalnie nie zal xd
3
jakby to była taka perałka to juz dawno by nie grał w bilbao
0
glupi ma zawsze szczescie
0
alves to tragedia dzis