0

hejt stop pewnie mialo byc tak mlodziezowo ale jakos glupawo to brzmi z deczka a babka jest taka ropucha dlatego tak sie msci

1

zdjecie wyglada podejrzanie xD

0

lenovo y510p tylko niewiem czy do 2k sie zmiescisz, ale lapek masakrator wszystko idzie na fullu wiec polecam

0

dobrze ze nie w europie

1

ale pytanie durne ,czy duzo gadaja omg xD

0

zna ktos jakiegos dobrego i darmowego anttiwirusa zeby mi pousuwal na dobre wirusy bo sciaglem cos i teraz mam problem

tylko nie avast i antivir

11

Komentarz usunięty

0

o tak byl rekord na streamie wczoraj chyba nawet ;-) jak grali na dd2 , szkoda ze juz nie ta forma co kiedys

0

czemu taka zlosc odrazu? xd myslalem ze ktos tez pogrywa w cs go i interesuje sie naszymi przedstawicielami

0

virtus pro bez szans za wyjscie z grupy . smutny dzien dla polskiego CSa

0

w srpskim juz troche przecholowali xD jak ktos to zobaczy to juz nie odzobaczy nie pytajcie w jakies scenie nawetxD

2

no tak szkoda go faktycznie, trenuje z barca jezdzi luksusowymi furami i bierze pieniadze za nic

0

ale napewno lepiej kupic jest kupic

1

Yes

0

no i co z tego

0

kogoo i ile?? 37 baniek za goscia ktorego nikt nie zna jestem na nie

0

czlapal ??? ty ogladales mecz wogole jak dla cb 3 bramki to za malo zeby byc w 11 kolejce

2

szczerze mowiac siatkowka jest dla januszy a jutro juz nikt o tym nie bd pamietal xD

0

czemu po hazardzie??

2

ja bym sie go pozbyl wiecej z niego zlego niz porzytku

0

kontuzjowany

0

ale on chce kupic tylko jakiegos 19latka z balkanow... a byly takie cele jak np lucas moura...tez im zycze dobrze ale kiepsko to widze xd

0

ich lawka rezerwowych pozostawia wiele do zyczenia

6

2:40 a tu tyle ludzi xd

4

wyrabalem wlasnie w powietrze 150 zl xD

0

jeszcze godzina xD

0

jeszcze 2 godziny i bedzie jazda xD

0

najwazniejsze zeby po pijaku nie strzelac petardami xd

0

rakiety juz naszykowane xd

2

max tez swoje za uszami ma

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?