konrados123
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2014
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
hejt stop pewnie mialo byc tak mlodziezowo ale jakos glupawo to brzmi z deczka a babka jest taka ropucha dlatego tak sie msci
1
zdjecie wyglada podejrzanie xD
0
lenovo y510p tylko niewiem czy do 2k sie zmiescisz, ale lapek masakrator wszystko idzie na fullu wiec polecam
0
dobrze ze nie w europie
1
ale pytanie durne ,czy duzo gadaja omg xD
0
zna ktos jakiegos dobrego i darmowego anttiwirusa zeby mi pousuwal na dobre wirusy bo sciaglem cos i teraz mam problem
tylko nie avast i antivir
11
Komentarz usunięty
0
o tak byl rekord na streamie wczoraj chyba nawet ;-) jak grali na dd2 , szkoda ze juz nie ta forma co kiedys
0
czemu taka zlosc odrazu? xd myslalem ze ktos tez pogrywa w cs go i interesuje sie naszymi przedstawicielami
0
virtus pro bez szans za wyjscie z grupy . smutny dzien dla polskiego CSa
0
w srpskim juz troche przecholowali xD jak ktos to zobaczy to juz nie odzobaczy nie pytajcie w jakies scenie nawetxD
2
no tak szkoda go faktycznie, trenuje z barca jezdzi luksusowymi furami i bierze pieniadze za nic
0
ale napewno lepiej kupic jest kupic
1
Yes
0
no i co z tego
0
kogoo i ile?? 37 baniek za goscia ktorego nikt nie zna jestem na nie
0
czlapal ??? ty ogladales mecz wogole jak dla cb 3 bramki to za malo zeby byc w 11 kolejce
2
szczerze mowiac siatkowka jest dla januszy a jutro juz nikt o tym nie bd pamietal xD
0
czemu po hazardzie??
2
ja bym sie go pozbyl wiecej z niego zlego niz porzytku
0
kontuzjowany
0
ale on chce kupic tylko jakiegos 19latka z balkanow... a byly takie cele jak np lucas moura...tez im zycze dobrze ale kiepsko to widze xd
0
ich lawka rezerwowych pozostawia wiele do zyczenia
6
2:40 a tu tyle ludzi xd
4
wyrabalem wlasnie w powietrze 150 zl xD
0
jeszcze godzina xD
0
jeszcze 2 godziny i bedzie jazda xD
0
najwazniejsze zeby po pijaku nie strzelac petardami xd
0
rakiety juz naszykowane xd
2
max tez swoje za uszami ma