konrados123
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2014
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ja tez xd
1
patrzac na forme arsenalu to MSN ich tak rozpierdzieli ze nie bd co zbierac
0
chyba ci sie cos pomylilo !!
0
a np w turcji tez sa swieta???
0
o jeny wes idz z tym -.-
1
zycze spadku rayo za ten mecz
6
a srednia goli bez karnych ronaldo ..?? zalosne nabijanie statystyk i te cieszynki juz mnie to powoli wnerwia
0
pijemy
0
to byla tylko formalnosc ten mecz liczy sie PUCHAR
1
i najlepszą chociaz zdania sa podzielone
0
willian jest chyba najlepszym zawodnikiem w chelsea -.- , courtois po kontuzji, remy to rezerwowy hazard da rade tylko nie z mou a falcao juz dawno skonczony
0
mówie co widze xd
0
z chelsea wywalic jeszcze coste fabregasa i pedro widac ze to liga angielska jest dla nich za trudna do tego wywalilbym jeszcze oscara w zamian zakupic dobrych zawodnikow jak teixeira i moze to jakos bedzie bo lubie nawet chelsea:)
0
fan gol, chelsealive.pl malo?
0
http://static.fangol.pl/content/3/3/6/336e5fc61c8b0ad51efade37f4a2577f-554.jpg xddd
0
oszustwo juz to widzialem
1
i to jest gif a nie zdj
0
przeciez widac ze oszukuje i trzyma ich kuleczke w lapie xd
9
dziwnie Zanetti wylosowal real caly czas trzymal ich kuleczke te wszystkie losowania to sa dla picu i ktos z gory raczej uklada te mecze zeby byla ogladalnosc coraz bardziej tak mi sie wydaje
http://static.fangol.pl/content/e/f/f/effd2c5410f7d650140f1ae52138959d-full.gif
0
wygramy napewno tylko pytanie ile
0
5:0
0
dzisiaj wyczuwam manite xd
0
bez przesady z tym ze taki wspanialy xd te chmurki tez nie potrzebne... za taka kase jaka zarabia
0
City gra kosmos w tym roku moga byc grozni :D
1
to chyba najnudniejszy mecz bedzie obok astany z galatasaray xd
0
to co bd w tv
1
lewy nigdy nie przejdzie do bayernu
0
ostatnio ogladalem mecz bayernu z m`gladbach przegrany przez bayern i w tym meczu lewy sie nie popisal i gral bardzo zle mysle ze to moze wlasnie zawazyc o tym ze nie bd go w 3 Zlotej PilKi z drugiej strony ma racje bo nasi zdobyli wszystko :D
0
lewy strzelil gola xd
0
dla mnie messi zagral dobrze a ze dzieci inaczej mysla to trudno