0

ja tez xd

1

patrzac na forme arsenalu to MSN ich tak rozpierdzieli ze nie bd co zbierac

0

chyba ci sie cos pomylilo !!

0

a np w turcji tez sa swieta???

0

o jeny wes idz z tym -.-

1

zycze spadku rayo za ten mecz

6

a srednia goli bez karnych ronaldo ..?? zalosne nabijanie statystyk i te cieszynki juz mnie to powoli wnerwia

0

pijemy

0

to byla tylko formalnosc ten mecz liczy sie PUCHAR

1

i najlepszą chociaz zdania sa podzielone

0

willian jest chyba najlepszym zawodnikiem w chelsea -.- , courtois po kontuzji, remy to rezerwowy hazard da rade tylko nie z mou a falcao juz dawno skonczony

0

mówie co widze xd

0

z chelsea wywalic jeszcze coste fabregasa i pedro widac ze to liga angielska jest dla nich za trudna do tego wywalilbym jeszcze oscara w zamian zakupic dobrych zawodnikow jak teixeira i moze to jakos bedzie bo lubie nawet chelsea:)

0

fan gol, chelsealive.pl malo?

0

oszustwo juz to widzialem

1

i to jest gif a nie zdj

0

przeciez widac ze oszukuje i trzyma ich kuleczke w lapie xd

9

dziwnie Zanetti wylosowal real caly czas trzymal ich kuleczke te wszystkie losowania to sa dla picu i ktos z gory raczej uklada te mecze zeby byla ogladalnosc coraz bardziej tak mi sie wydaje

http://static.fangol.pl/content/e/f/f/effd2c5410f7d650140f1ae52138959d-full.gif

0

wygramy napewno tylko pytanie ile

0

5:0

0

dzisiaj wyczuwam manite xd

0

bez przesady z tym ze taki wspanialy xd te chmurki tez nie potrzebne... za taka kase jaka zarabia

0

City gra kosmos w tym roku moga byc grozni :D

1

to chyba najnudniejszy mecz bedzie obok astany z galatasaray xd

0

to co bd w tv

1

lewy nigdy nie przejdzie do bayernu

0

ostatnio ogladalem mecz bayernu z m`gladbach przegrany przez bayern i w tym meczu lewy sie nie popisal i gral bardzo zle mysle ze to moze wlasnie zawazyc o tym ze nie bd go w 3 Zlotej PilKi z drugiej strony ma racje bo nasi zdobyli wszystko :D

0

lewy strzelil gola xd

0

dla mnie messi zagral dobrze a ze dzieci inaczej mysla to trudno

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?