konrados123
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2014
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
bylo na fangolu pare dni temu ....
0
a pozniej sie obudziles xd
0
mam wrazenie ze karnego bym lepiej strzelil niz neymar xd
0
na nastepny mecz munir powinien grac za neymara
1
i co hejterzy munira
1
luis enrique powinien zaczynac sklad od sergi roberto
1
znowu ter stegen zawalil??
0
pokazuja tylko pewniaki bo wiedza ze leverkusen dostanie wciry
0
a w nimczech meczu nie pokazuja tylko jakies durnoty a jutro bayern juz pokaza przypadek ????
0
zobaczymy jak bedzie gala czy bd taki wygadany
0
latwiej jak zdobywa kluczowe bramki i ciagnie zespol a z tym u neymara roznie najuczciwiej by bylo gdyby w trojce byl leo muller i lewandowski
tupek ale za malo tych goli bylo wg mnie to vermaelen czy mathieu tez strzelali takie gole
0
to rownie dobrze ter stegen moglby dostac albo alves bo tez wygrali wszystko..
0
neymar a za co?? juz predzej muller....
0
wiem rok temu tez wygral po mundialu i co? tylko teraz ronaldo gowno wygral oprocz pichichi i mam nadzieje ze ci co wybieraja to beda obiektywnie oceniac xd
0
pisze za siebie a nie wszystkich
0
do 21 listopada leo wypada?? to ronaldo juz sie moze cieszyc z pichichi to mnie nie interesuje gorzej ze zlapal ta kontuzje akurat jak zbliza sie zlota pilka
0
ja cie nie rozumiem nawet xd
2
aspas szrot liverpoolu nie ma prawa nam strzelic gola a co dopiero 2
0
messi ostatnio obnizyl loty to juz cala druzyna gra kupe -.-
0
jak mu nie zalezy na golach to po co na sile strzela jak mu nie wchodza ostatnio 1 na 3 niech strzela chocby suarez albo iniesta
0
ja juz przed meczem mowilem ze ich rozjedziemy martwi mnie tylko ze leo nic nie trafia ostatnio
0
wg mnie granie autobusami powinno byc niedozwolone
0
ci komentatorzy to sie nie nadaja wogole sie ich nie da sluchac
0
levante pocisniemy sam messi jest wiecej wart niz caly ten klubik razem ze stadionem .wiec rotacjami bym sie nie przejmowal lepszy sklad zostawic na wazniejsze mecze
0
rozstrzygnieta jest ale jak wiadomo wybieraja sami kretyni i dziennikarze to mam obawy
0
juz nie udawaj kazdy chce zeby leo wygral ZP rok temu jak ogladalem gale to mnie malo krew nie zalala
1
dzisiaj licze na conajmniej hattricka leo trzeba gonic cr11 ktory jakos nagle zaczal strzelac gole jak sie zbliza zlota pilka tak jak rok temu bylo
0
ten sklad jest chyba najlepszy jezeli chodzi o +30 moze ivanovic za lahma
2
to juz po rafinhi nie ma sie co oszukiwac
0
muller znowu gol xd