0

bylo na fangolu pare dni temu ....

0

a pozniej sie obudziles xd

0

mam wrazenie ze karnego bym lepiej strzelil niz neymar xd

0

na nastepny mecz munir powinien grac za neymara

1

i co hejterzy munira

1

luis enrique powinien zaczynac sklad od sergi roberto

1

znowu ter stegen zawalil??

0

pokazuja tylko pewniaki bo wiedza ze leverkusen dostanie wciry

0

a w nimczech meczu nie pokazuja tylko jakies durnoty a jutro bayern juz pokaza przypadek ????

0

zobaczymy jak bedzie gala czy bd taki wygadany

0

latwiej jak zdobywa kluczowe bramki i ciagnie zespol a z tym u neymara roznie najuczciwiej by bylo gdyby w trojce byl leo muller i lewandowski

tupek ale za malo tych goli bylo wg mnie to vermaelen czy mathieu tez strzelali takie gole

0

to rownie dobrze ter stegen moglby dostac albo alves bo tez wygrali wszystko..

0

neymar a za co?? juz predzej muller....

0

wiem rok temu tez wygral po mundialu i co? tylko teraz ronaldo gowno wygral oprocz pichichi i mam nadzieje ze ci co wybieraja to beda obiektywnie oceniac xd

0

pisze za siebie a nie wszystkich

0

do 21 listopada leo wypada?? to ronaldo juz sie moze cieszyc z pichichi to mnie nie interesuje gorzej ze zlapal ta kontuzje akurat jak zbliza sie zlota pilka

0

ja cie nie rozumiem nawet xd

2

aspas szrot liverpoolu nie ma prawa nam strzelic gola a co dopiero 2

0

messi ostatnio obnizyl loty to juz cala druzyna gra kupe -.-

0

jak mu nie zalezy na golach to po co na sile strzela jak mu nie wchodza ostatnio 1 na 3 niech strzela chocby suarez albo iniesta

0

ja juz przed meczem mowilem ze ich rozjedziemy martwi mnie tylko ze leo nic nie trafia ostatnio

0

wg mnie granie autobusami powinno byc niedozwolone

0

ci komentatorzy to sie nie nadaja wogole sie ich nie da sluchac

0

levante pocisniemy sam messi jest wiecej wart niz caly ten klubik razem ze stadionem .wiec rotacjami bym sie nie przejmowal lepszy sklad zostawic na wazniejsze mecze

0

rozstrzygnieta jest ale jak wiadomo wybieraja sami kretyni i dziennikarze to mam obawy

0

juz nie udawaj kazdy chce zeby leo wygral ZP rok temu jak ogladalem gale to mnie malo krew nie zalala

1

dzisiaj licze na conajmniej hattricka leo trzeba gonic cr11 ktory jakos nagle zaczal strzelac gole jak sie zbliza zlota pilka tak jak rok temu bylo

0

ten sklad jest chyba najlepszy jezeli chodzi o +30 moze ivanovic za lahma

2

to juz po rafinhi nie ma sie co oszukiwac

0

muller znowu gol xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?