konrados123
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2014
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
krkzyzowane u z y mam niemiecki w sql
0
i inaczej mysle ..a reszte sobie sam dopisales to tak jakbys gadal sam ze soba
i teraz bedziesz mnie od gimnazjalistow jechal bo sie z toba nie zgadzam xD lepiej byc mlodym niz starym he narka bo nie ma i nie bylo o czym z tb gadac
0
i co nie napiszesz mi czemu? bo chciales zablysnac ale sie nie udalo i teraz udajesz ze nie widzisz tego xD najlepiej leb w piasek he he
0
czemu cytujesz fragment moejj wypowiedzi i piszesz takie bzdury.. napisalem ze nie mozecie sie pogodzic ze INACZEJ MYSLE... sprytnie sobie to wymysliles i wyciagnales ale fail xd
0
no dzieki xD hehe
0
to jest po prostu kiepskie miejsce na takie dyskusje ktora liga lepsza bo wiadomo ze wszyscy napisza ze la liga bo barca tu gra.. to tak samo jakbym sie zapytal kto lepszy messi czy ronaldo wiec juz nie nie ciagnijmy tego a i napisalem tylko ze chyba ze tak myslisz ze dominacja bd trwala a nie ze napisales :) narka
0
ty za to widze rozumiesz znakomicie normalnie geniusz taktyk xd sami sie nie mozecie pogodzic z tym ze ktos mysli inaczej i na sile mi tu wmawiacie te bzdury
0
tak ale nie dwoch zespolow xD dalej nie rozumiesz o co mi chodzi to mi nie odpisuj wcale nie chcialem tutaj dyskusji tylko napisalem komentarz a wy to ciagniecie a i tak zdania nie zmienie
0
cos tam sie dzeieje..jest ciekawiej napewno xD nawet takie syfiaste live prawie zdobylo mistrza gdyby nie poslizg steviego..tak samo city wygralo kosztem united bramkami jeszcze w ostatniej minucie meczu..takich przykladow jest mnostwo dlatego jest napewno ciekawsza pod wzgledem kto wygra i nie walcza tylko 2 ekipy
0
mam zgola inne zdanie tylko i w absolutnie zgadzam sie ze la liga jest lepsza akutalnie w pucharach i co zadowolony?(w sensie real barca i sevilla) licze tylko ze za 2-3 lata to minie a jestem tego niemal pewny..:D chyba ze myslisz ze ta dominacja trwala i bedzie trwac wiecznie to pozdro
0
astana z kazachstanu tez gra w Lm .. poczekaj pare kolejek i ani sie obejrzysz villareal poleci na pysk kosztem realu albo barcy daj spokoj chyba nie liczysz ze villareal albo malaga zdobeda lige tak trudno nam sie gralo ale my tez gralismy kupe w tych spotkaniach albo bylismy nieskuteczni
0
nie zdziwil bym sie jakbys tam dodal gijon bo przeciez gra tam halilovic xDD nie zgadzam sie z toba ze celta villareal bilbao malaga to tuzy futbolu
a dol tabeli? no wlasnie kasa.. a tutaj wszystko zgarnia barca z realem to lepiej?
0
udalo mu sie tez w mainz udalo mu sie borussi mysle ze mozna snuc wnioski ze uda mu sie rowniez w liverpoolu.. z gownianego mainz zrobil zespol na bundeslige a z gowniana bvb dwukrotnie zdobyl mistrza niemiec wiec mozna patrzec przez rozowe okulary tylko trzeba dac mu czas
0
masz racje ale wiecznie to trwalo nie bedzie i tylko czekam na moment az wszystko wroci do normy a klopp moze miec w tym swoj maly udzial licze na to xD
zauwaz ze z la lige ciagnie tylko real i barca sevilla i atletico czasami a tak to posucha i famerzy
0
klopp zmieni liverpool juz nie bedzie posiadania pilki brendana tylko pressing bieganie kontry bardziej mnie ciekawi jaka wybierze taktyke bo nie ma skrzydlowych ale to jest geniusz to napewno cos wymysli bardzo go szanuje za to ze nie wybral jakis wielkich klubow i nie poszedl na latwizne jak pep ancelotti mourinho itp
0
liga angielska ma najlepszych trenerow i raczej tak nie graja. chyba ze sie naogladales stoke pulisa pare lat temu jak grali dzidy na croucha i na tym sobie wyrobiles opinie o lidze
jakos niewidze city ,united czy chelsea w hiszpani poza top 5 nie przesadzaj rozumiem ze jestes za barca ale troche obiektywnosci nie lubie tego slowa ale musze napisac.. a tabela po paru kolejkach? zobacze na koniec sezonu..
0
liga angielska wzmocnila sie niesamowicie dzieki jednej osobie KLOPP teraz poczekac 2-3 lata i do chelsea manchesteru united chelsea arsenalu i city dolaczy liverpool w walce o mistrzostwo a jest jeszcze tottenham ktory jest uspionym gigantem cieszy mnie to bo za jakis czas wszystko wroci do normy jestli chodzi o najlepsza lige bo juz powoli mozna bylo poczytac informacje ze bundesliga jest na wyzszym poziomie ja jestem ciekaw kiedy to sie wszystko spier** bo jeszcze 5-6lat temu bylo calkiem inaczej... lubie barce to moj ulubiony zespol ale w naszej lidze jest duzo latwiej o top4, o mistrzowsto moze trudniej ale wiadomo ze tu rzadzi tylko real i barca dlatego jestem fanem BPL
0
napewno sie nie mowi güd arbeit jeszcze z tym smiesznym u ktore sie czyta jak y
gyt? xddd
0
musicie dawac messiego w tym garniturze akurat? -.-
0
1 messi
2lewandowski
3 suarez
0
od czasu z interu juz troche zdrozal za 20 albo 30 baniek by pewnie przyszedl i ma tu kumpli suareza i neymara
1
juz lepiej coutinho a nie starego dziadka mielismy odmladzac sklad a nie go postarzac
6
wiecie gdzie beda chodzic pilkarze Liverpoolu w przerwach meczu xd...? do "klopa"
0
pisali na fangolu
1
klopp w liverpoolu juz oficjalnie
0
muller to jest rzeznik
1
tak samo suarez w bpl.. dlatego tutaj tak niszczy tych ogorasow
1
tymczasem w najlepszej lidze swiata arsenal niszczy man utd a bohaterem alexis
0
to bedzie drugi leo messi
0
Wlasnie obejrzalem mecz(skrot) bo wczoraj nie moglem bez messiego to my daleko nie zajdziemy a pique no comment