0

slabo a ciekawe kto asystowal suarezowi -.-

0

plusy sa takie ze cale nasze trio msn zagralo najlepiej ze wszystkich tylko obronia stracila koncentracje w koncowce i jest remis z niczego

0

niedawno dying light tez byla gra roku w stanach nic nowego co nie zmienia faktu ze fallout jest lepszy dla mnie a 4 zrobili zarabiscie wkoncu

0

do pelni szczescia brakuje im tylko balotellego xd

0

sandro i munir to nasza przyszlosc i takie wystepy sa potrzebne zeby oczekiwac ze godnie zastapia messiego i suareza za 2-3 sezony

0

ciekawe czy ronaldo mieszka kolo bale xd

1

bo poprowadzi na fangolu tez juz napisali

1

a ty idz pograj w gta lepiej - .-

0

na 3 zasluzyl tylko ze jest za malo medialny

0

a lewego to nei szkoda? wkoncu to polak ogarnij sie -.-

0

ale leo juz lepszy nie bedzie tylko coraz gorszy a neymar wrecz przeciwnie

0

ostatnio te mecze sa troche nudne bo i tak wiadomo ze wygramy zwlaszcza w lidze z jakims sociedad xd

4

ja tez czuje niedosyt

0

ten film jest nudny strasznie

2

wymarzona trojka ZP

messi
lewy
suarez

0

Komentarz usunięty

2

u mnie w szkole sie podniecaja ze isco zalozyl siatke pod nogami messiemu ale ze przegrali 0-4 to juz nie powiedza -.-

1

nom

0

tez czuje niedosyt mogli te 5 spokojnie wbic

13

byc za realem to jak urodzic sie rudym xd

0

wlasnie na fangolu czytam zeby obejrzec el classiko trzeba dac 600euro za bilet czy oni pogupieli przeciez tyle nawet wyplaty nie ma duzo ludzi czy moze ktos to potwierdzic

3

tez ogladam xd ale najlepszy jest na wariackich papierach xD

0

a co to za roznica 20 mln euro na rok albo 50 i tak tego nie wyda

0

rozdaja samochody placa wielkie tygodniowki to potem kasy nie ma !!

3

dlaczego piszesz wierszem

0

glupi jest ten film

11

ja sie az boje wiedziec xd

1

nie kazdy islamista jest terrorysta ale kazdy terrorysta jest islamista

1

Komentarz usunięty

4

plakac nie bedziemy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?