konrados123
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2014
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
slabo a ciekawe kto asystowal suarezowi -.-
0
plusy sa takie ze cale nasze trio msn zagralo najlepiej ze wszystkich tylko obronia stracila koncentracje w koncowce i jest remis z niczego
0
niedawno dying light tez byla gra roku w stanach nic nowego co nie zmienia faktu ze fallout jest lepszy dla mnie a 4 zrobili zarabiscie wkoncu
0
do pelni szczescia brakuje im tylko balotellego xd
0
sandro i munir to nasza przyszlosc i takie wystepy sa potrzebne zeby oczekiwac ze godnie zastapia messiego i suareza za 2-3 sezony
0
ciekawe czy ronaldo mieszka kolo bale xd
1
bo poprowadzi na fangolu tez juz napisali
1
a ty idz pograj w gta lepiej - .-
0
na 3 zasluzyl tylko ze jest za malo medialny
0
a lewego to nei szkoda? wkoncu to polak ogarnij sie -.-
0
ale leo juz lepszy nie bedzie tylko coraz gorszy a neymar wrecz przeciwnie
0
ostatnio te mecze sa troche nudne bo i tak wiadomo ze wygramy zwlaszcza w lidze z jakims sociedad xd
4
ja tez czuje niedosyt
0
ten film jest nudny strasznie
2
wymarzona trojka ZP
messi
lewy
suarez
0
Komentarz usunięty
2
u mnie w szkole sie podniecaja ze isco zalozyl siatke pod nogami messiemu ale ze przegrali 0-4 to juz nie powiedza -.-
1
nom
0
tez czuje niedosyt mogli te 5 spokojnie wbic
13
byc za realem to jak urodzic sie rudym xd
0
wlasnie na fangolu czytam zeby obejrzec el classiko trzeba dac 600euro za bilet czy oni pogupieli przeciez tyle nawet wyplaty nie ma duzo ludzi czy moze ktos to potwierdzic
3
tez ogladam xd ale najlepszy jest na wariackich papierach xD
0
a co to za roznica 20 mln euro na rok albo 50 i tak tego nie wyda
0
rozdaja samochody placa wielkie tygodniowki to potem kasy nie ma !!
3
dlaczego piszesz wierszem
0
glupi jest ten film
11
ja sie az boje wiedziec xd
1
nie kazdy islamista jest terrorysta ale kazdy terrorysta jest islamista
1
Komentarz usunięty
4
plakac nie bedziemy