0

gol ;PP

0

ta akcja z tym halloween byla slaba i ogolnie sie im to nie udalo widac ze jest im z tego powodu glupio i zaluja ale po co ciagle to walkowac -.-

0

moim zdaniem carlo ostatnio za duzo gada

0

w ekstraklasie to by mial pichichi co sezon xD o la lige mi chodzilo bo chyba mi nie wmowisz ze tu nie ma farmerow na ktorych mozna bic staty :3

0

a po co messi trzyma lapy po kieszeniach albo po co ronaldo nurkuje i robi z sb pajaca tak samo zrobil fabs ale to dobry grajek mimo wszystko

0

Szkoda ze w PL tez mu cienko idzie moglby wrocic tutaj jest duzo wiecej ogorkow mialby duzo latwiej tak samo pedro niech wezma przyklad z soldado

0

gdzie jest la rambla ???

0

0

widze ze duzo fanow realu na stronce siedzi

0

Komentarz usunięty

1

znienawidzonych chyba przez cb.... wspolczuje jak patrzysz na wyglad a nie gre xd

0

tak a levante bilo by sie o mistrza.. ;_;

4

bartomeu czyli wlasciwy czlowiek na wlasciwym miejscu

0

za rok powinien wygrac jeszcze messi jak najdluzej niech wygrywa jak najwicej razy neymar ma swoj czas jak zacznie je jeszcze zbierac hurtowo

0

na fangolu pisali ze 4 mecze i ominie go el classico ;_;

0

moglby wrocic widac ze anglia to za wysoki poziom dla niego a u nas spokojnie moglby byc dobrym rezerwowym i grac zamiast munira albo sandro przeciwko ogorkom

1

dobrze ze dorwali tego sedziego co na el classico mial gwizdac pod bialych bo bym sie dopiero wkurzyl wtedy

0

zgadzam sie kosza neymara te drwale a sedzia nic szkoda ze wczoraj jak gral real z celta to odrazu zolta i potem czerwona poszla smierdzi mi tu perezem troche

0

cale szczescie ze atak mamy dobry i suareza bo juz sie powoli denerwowalem . obrona to prawie cala do wymiany w zimie z bartra pique i alvesem na czele i wszystko wroci do normy

0

gdzie sergi roberto? co robi alves w 11 ? czemu znowu nie ma kto rozgrywac i czemu znowu lucho gra znowu beznajdzejnym pique zamiast vermalenem albo chociaz mathieu to chyba tylko on sam wie !!!!

0

ciekawe jest to ze tyle osob tu tak boli bpl ciekawe czemu ? xD tyle lat w cieniu za anglia to teraz trzeba sie wyszumiec i wyrabiac sb zdanie po 1 meczu chociaz przyznaje ze mecz jest nudny jak flaki z olejem :c

0

a to nie wygrana? ;_; wygrali i pokazali ze sa lepszym zespolem hehe

1

city bez silvy i aguero maja problem szkoda bo im kibicuje a pisanie ze celta by ograla obie okipy z manchesteru jest smieszne przypominam tylko ze ostatnio sevilla dostala manto od city taka to potega hiszpanska xd

0

w fifie zawsze wszystko bylo inaczej i nie logiczne 38letni dziadek z 91overall albo RvP skacze o 4 oczka jak ma 32lata to troche nierealne

0

teraz jak newsy na lfc sa to kazdy madry od poczatku mowilem ze to szrot i zupelnie nie pasuje do nas ten karzel sto razy lepszy veratti pogba albo lavezzi

0

ja gram w pesa 16 i juz w drugim sezonie skille mu leca w dol i jest coraz slabszy a ronaldo od poczatku xD starzeja sie juz powoli jeszcze 2 lata i beda mieli max 90overall

0

messiego juz sie nie wycisnie tak bo jest za stary ;_;

0

edge to obecnie najlepsza przegladarka chyba wiec sie nie dziwie

0

zagrajcie 2-1-3 z tridente w ataku i tak przegracie a tak moze cos sie uda strzelic xd

0

trudno sie dziwic tym co wyjezdzaja ze chca jakos zyc i zadbac o rodzine a nie dziadowac i zbirac puszki bo nie glosowali

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?