konrados123
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2014
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ja jestem za mlody zeby glosowac a jakbym nawet mogl to i tak raczej mam to gdzies kto tam wygra xd
0
Komentarz usunięty
6
brawo ter stegen dobrze ze pokazal hejterom ze jednak jest czolowym bramkarzem
0
wenger napewno nie ma nic wspolnego z tym wypadkiem a ze powiedzial o lewym w tym samym czasie to przypadek
0
oby nie w tym w kropki tylko ... xd a lewy mam nadzieje ze wygra za rok
0
bo to sa jego pupilki a nie najlepsi zawodnicy przynajmniej czesc a wgl to ostatnio duzo tego carlo wszedzie tylko gada i gada xd
0
Komentarz usunięty
2
bo chca zeby nasz rodak wygral zlota pilke? ja tez bym tego chcial i napewno wolalbym niz messi bo wkoncu to polak ale nie ma szans niestety nawet z ronaldo ktory nic nie gral ale bd za nazwisko
0
a kto umarl
3
dobra godzina mozna obejrzec mecz i zostanie troche czasu potem zeby popisac o meczu albo se w cos pograc chyba ze jak ktos woli impreze to pozdro xd
0
napewno lepszy niz każel coutinho albo nieznany nolito wkoncu gra w PSG jestem na tak
0
azjaci jak powlaczaja telewizory to potem ogladalnosc skacze bo ich jest tam duzo
0
neymar z tym fryzem wyglada jak troche jak zul xd
1
ale juz sie wszyscy w tym pokapowali i sie smieja a oni dalej xd
3
smieszne jest dawanie tabeli ligowej jak real jest liderem a jak juz nie jest to odrazu znika niewiem kogo oni chca oszukac na rm pl
2
falcao bylby dobry na zmiennika jak wymiatal w atletico wszyscy pamietaja na wyspach troche za wysoki poziom dla niego i nie daje chlop rady
0
lepiej jak pada wtedy w spokoju se mozna pograc i nie trzeba nigdzie chodzic
0
denerwujaca baba a odrazu widac ze perez maczal w tym swoje paluchy
0
dac im pare mln i niech zamkna ryja
0
miales chamie zloty rog
0
w pesie16
lodygin - moreno sakho skrtel clyne - can henderson markovic firmino coutinho - benteke
lawka. mignolet,toure,allen,lovren,lallana,sturridge,ings,milner,origi
0
zgadzam sie ze wszystkim co napisales
1
szkoda ze nie napisales ze sprawiedliwa kolejnosc to messi suarez neymar..reszta barcy a dopiero potem cr i lewy xd tez lubie barce ale nie przesadzajmy
0
kogo to obchodzi czlowieku jedziemy na eurooo
0
raczej trudno o takiego ... do simeone nic nie mam chlop daje rade ale atletico ogladac nie przepadam
0
zle miejsce wybralem :P
fergusona nie lubialem ale szanuje nawet taki pep przy nim to dzieciak...teraz tez jest sporo dobrych trenerow jeszcze jakby wymienic mourinho na ancellotiego to by sie działo tylko ze to opcja na max 2 sezony ale w tym czasie cos w europie z chelsea by napewno powalczyl i chcialbym tego xD zawsze lepiej niz real czy atletico simeone nie moge ich ogladac
0
to pogadalem tylko nikt na tym nie skorzystal powroce do tej rozmowy za 2-3 lata mam nadzieje i zobacze wtedy jakie beda opinie bo narazie jest troche za wczesnie nie mowie ze tak bedzie ale bardzo na to licze bo brakuje mi angielskich ekip w lidze mistrzow a liverpool rozegral chyba najlepszy final na swiecie oni po prostu musza tam grac:)
0
bardziej mi o kloppa chodzilo przy okazji napisalem o ligach i to zadzialalo na niektorych jak plachta na byka :P teraz jeszcze ten bartek szaleje ale juz nie mam sil... ale ja sie dalej trzymam swojego i w sumie bezsensu te pisanie cale bylo
0
a ty sie wtykasz bezsensownie nie proszony lepsza dla ciebie moze wiec pisz za sb xd
0
nie