0

ooo a o nieuznanym golu Soldado w meczu Valencii z Realem to juz pan zpomniał ? T

0

Pique najlepszy w calym meczu. VV podobał mi sie w tym meczu do tego jego ogromnego bledu.... Ale wazne ze wygralismy i wiem ze wygramy w Madrycie !

0

kacperski1,

Mi nie chodzi o pieniadze bo to dla niego mało ważne, chodzi o sam taki jakby symbol David za pokazanie takiej koszulki dostał karę a Pepe za celowe nadepniecie reki Messiego nie dostal z tego co pamietam nic.... To jest niesprawiedliwe...

0

ja obstawiam 3:0, 3:1 dla nas ;D

0

Beznadziejny przepis !! Mi bardzo się spodobało to co zrobił David i kara jest bezsensowna moim zdaniem...

0

Szkoda ;/ Moj skład na Real to VV - Alves - Pique - Puyol - Alba - Song - Xavi - Iniesta - Cesc - Alexis - Messi ;D

0

Fajny gest Leo. Cristiano Ronaldo na cos takiego nie stac... Barwo Messi

0

Extra mecz Tello :D Mam nadzieje że jeszcze strzeli swoją bramkę bo jak narazie tylko asystowal ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?