0

na nsport bedzie ten meczy czy na npremium?

0

Jakos gdzies czytalem ze przyjdzie do nas za AZ 92 MILIONY EURO !!
Jak ma przyjsc az za tyle to ja go nie potrzebuje.

0

Mam nadzieję, że to początek powrotu Alexisa do formy ;)

0

Ściągnąc Ter Stegena, Neymara i Hummelsa/Davida Luiza ;)

0

Eric_Abidal_22

Fakt zgodze się z tobą. Jeszcze teraz pomyślałem o młodym Sergi Roberto i drugim z braci Alcantara. Ale mimo wszystko chciał bym kiedyś zobaczyc Wilshera w Barcelonie ;)

0

@Eric_Abidal_22
Xavi to juz chłop w podeszłym wieku jak na piłkarza, Iniesta teraz jest bardziej skrzydłowym niz środkowym pomocnikiem. Zostaje Fabregas, który przeplata mecze dobre meczami słabymi. Thiago potrzebuje jeszcze pracy i minut. Potrzeba nam kogos na przyszłosc a Jack sie do naszej gry by sie nadawał.

0

Potrzebny nam ;p
Wiem że to nie FM ale chcialbym w przyszłym sezonie zobaczyc w naszej koszulce właśnie Neymara do tego jeszcze Hummelsa ewentualnie Davida Luiza i może Jacka Wilshera ?

0

Miguel Bañuz

Masip jakos mi nie przypadł do gustu.

0

za Busqetsa Song i Tello/Alexis za Pedro i byl bym zadowolony.

0

http://www.footballuser.com/653450/FC_Barcelona

moj pomysł na taktyke na milan, może trochę zbyt ofensywna ale w sumie to nie mamy nic do stracenia. ;)

0

Ja powiem jeszcze inaczej. Barcelona gra swoją piłke już od 5 lat tak samo. Niestety ale ta taktyka nie moze byc skuteczna wiecznie. W dzisiejszym futbolu większośc wielkich klubów wie jak grac z Barca i jak wyłączyc jej atut jakim z pewnością jest Messi. Niestety ale obawiam się, że bez zmiany koncepcji gry o inny tytuł po za ligą bedzie cięzko.

0

Widzielibyście np Neymara w środku ataku ? Takie pytanko troche moze nie na temat. ;)

0

banankuba

po co 3-4-3 ?
Zagrac BEZ BUSQETSA. Na chwile obecną:
Valdes
Alves, Bartra, Pique, Alba
Xavi i Macherano jako defensywni pomocnicy przed nimi Iniesta
Tello/Alexis lewa strona, Villa środek, Messi prawe skrzydło.

0

Jooe

Barwo!!! W końcu czyjaś mądra wypowiedz. Czy to Roura czy Vilanowa to nie są trenerzy z prawdziwego zdarzenia. Brakuje nam kogos takiego jak Pep, który potrafił nie tylko rotowac składem i znaleźc jego prawdziwy potencjał, ale trzeba nam kogos kto by zagrzał naszych do boju. POTRZEBUJEMY TRENERA Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA ! jak chcecie to mozecie -.

0

Tello na lewym skrzydle od pierwszych minut z Milanem ! W środku postawic na Ville i Leo przesunąć na prawe skrzydło. Taki moj pomysł.

0

Moim zdaniem ręka była. Ale to nie jest tak istotne. Z taką grą, jaką pokazaliśmy wczoraj nie mamy szans w starciach z Realem czy meczu rewanzowym z Milanem. Trzeba cos poprawic, tylko nie wiem co ;/

0

KingLeonidas

Ja moimi mackami moge załatwic Ci miejsce w AZS AWF Biała Podlaska. Zespół broniący się przed spadkiem z 1 do drugjiej ligi ;p

0

Szpaku nie jest aż taki tragiczny. Gada czasami głupoty ale nikt nie potrafi utrzymac emocji tak jak on ;p

0

A wiecie może kto komentuje dzis mecz ? ;)

0

Dobra zakończmy dyskusje. Zbliża się mecz. Niech wygra lepszy (mam nadzieję, że będzie to Barca).

0

whatis
Pustaków nośic nie bede. Skończyłem AWF i ucze WF w szkole.

0

Nie zrobiłem kariery z dwóch powodów.
1. Poznałem alkohol, papierosy i dziewczyny, zaniedbałem treningi i to jest głównie moja wina.
2. W tym kraju bez większych znajomości lub bez duzych pieniędzy rodziców daleko nie zajdziesz, a ja niestety z najbogatszej rodziny nie pochodze.
Nie mówie, że wiem wszystko, ale wiem całkiem sporo. Wiem o tej presji, która ciąży na piłkarzach. Znam się dobrze z Szymonem Pawłowskim i gadałem z nim ostatnio przed meczem z Rumunią. Powidział mi: "Krzywy ja już tak się nie stresuje, ale jak widze Teodora (Łukasz Teodorczyk) to aż mi się go robi szkoda. Tak się stresuje, że aż nie wiem jak mu pomóc." Przypomne że mecz z Rumunią to był mecz towarzyski a Alexis gra w najlepszym klubie świata, gdzie konkurencja jest ogromna, stawka największa możliwa więc ja go w pełni rozumiem.

0

KingLeonidas

A czy ty myślisz, że jedna wizyta wystarczy ? Jak tak to idz dalej pustaki na budowie nosic...

Tu trzeba ciągłej pracy z psychologiem, wpracia rodziny i bliskich. Życie piłkarza to jest tak ogromna presja, że nawet sobie nie zdajemy sprawy. Ja jeszcze jako gówniarz jak pierwszy raz pojechałem na kadre U-15, jak dostałem sznse gry to wolna piłka wylatywała mi z rąk, tylko ją odbijałem, a przecież to nie ten szczebel. Powtórze jeszcze raz sport to nie jest tylko to co my widzimy w telewizji, to jest tylko wierzchołek góry lodowej.

0

KingLeonidas

Nie tylko piłkarze czy byli piłkarze, ale osoby które mają coś ciekawego, mądrego do powiedzenia, a nie pierdzielenie głupot, że Alexis jest za słaby na Barce. Jego problemem nie jest brak umiejętności. On potrzebuje psychologa gdyż chłopak jest strasznie nerwowy i zestresowany a w sporcie psychika odgrywa bardzo ważną rolę.

0

dezkrit

Dobra ty sam wypracowales sobie to co osiągnales, ale prawda jest taka, że większośc osób krytykujących Alexisa na tej stronie to są zasrani gimnazjaliści, którzy nie mają żadnego pojęcia o życiu i niczego nie szanują, gdyż na wszystko dostaną od rodziców, którzy zapierdalają w robocie od 8 do 20, a oni jeszcze tego nie potrafią docenic.

0

IceMan niesamowity szacunek za ten wspaniały felieton. Zgadzam się z tobą w pełni. Moim zdaniem trzeba dawac szansę Alexisowi. On potrzebuje tych minut. Widzieliście jego radosc po zdobytej bramce w meczu z Getafe ? Chłopak stara się jak tylko może a wy go tylko krytykujecie. Tak sie nie zachowuje prawdziwy kibic Barcy.
IceMan jeszcze raz ogromny szacunek za ten tekst. ;)

0

Alexis/Tello za Pedro i byłbym spełniony ;)

0

Skład na dzis: Valde - Alves Pique Puyol Alba - Busqets Thiago Cesc - Iniesta Messi Alexis ;)

0

Jack to piłkarz, którego chciał bym kiedys zobaczyc w koszulce Barcy. ;)

0

A o naszym Bartku Salamonie nic nie napisane ;/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?