0

To w artykule jest mały błąd.

0

A Ter Stegen nie ma kontraktu do 2015 ?

0

Człowieku TO BYŁ MECZ CHARYTATYWNY. Przeczytaj ze zrozumieniem kto tam grał. Piosenkarze ? Byli piłkarze ? Ogólnie grali tam celebryci. Tak jak u nas często organizowane są mecze np. politycy (z Ryszardem Kaliszem na czele ;D) vs załóżmy TVP. Przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem artykuł, a później sie wypowiadaj ;)

0

W obecnej sytuacji nie koniecznie. O ile się nie myle jest taki przepis, że gdy dany zawodnik rozegrał oficjalny mecz w danej reprezentacj, to nie może zagrac już w innej. Niestety tak się składa, że większość potencjalnych reprezentantów Katalonii to reprezentanci Hiszpanii. Nie wiem czy w świetle przepisów mogli by grac dla Katalonii o jakąś wyższą stawkę gdyby była taka możliwość.

0

ale tak było zawsze. Bardzo fajnie powiedział Busquets - Real po porażce zawsze szuka winnych. Tak było za Mou i niestety tak jest za Carlo. Troszke się przez to zawiodłem na Ancelottim...

0

jeśli ktos nie oglądał to dziś na nSport o 10.15 jest powtórka.

0

Jaki to ma sens jeśli Iker mia czekac do konca kontraktu ? Przeciez to za 4 lata! Iker bedzie mial wtedy 36 lat. I co stanie się wtedy pierwszym bramkarzem ? Nie sądzę. Jaki cel więc miałby w tym Iker, żeby przychodzi z ławki Realu na ławkę Barcy ?

0

Zmiana wyglądu to wspaniały pomysł a do tego została świetnie wykonana. Pomysł na indywidualne statystyki mi się spodobał. Spróbowałbym dodac do niego kartki żólta/czerwona. Oceny bardzo dobre, nic dodac, nic ując. Oby tak dalej ;)

0

Po co nam Reina ? Wystarczy sam Ter Stegen. Na zmiennika weźmie się jakiegoś Oiera lub innego wychowanka.

0

nie miałeś się czego czepić ? Wielki językoznawca się odezwał. Gościu napisał inteligentną wypowiedz a ty mu z ortografią wyjeżdżasz. Jak my mylił "ó" z "u" czy coś takiego to rozumiem ale taka drobnostka to przesada. Pozdróweczka

0

nie cieszyłbym się z tego. Wolę aby Barca wygrywała z najsilniejszym Realem Madryt niż z osłabionym. Takie mistrzostwo smakuje najlepiej ;)

0

nie przetłumaczysz niektórym ;)

0

Tata jeszcze mu nie dał szansy to skład powołany jeszcze przez Roure i Rubiego.

0

nie jako ofensywny a jako środkowy pomocnik. U nas gra jako defensywny pomocnik lub środkowy obrońca, jednak na tej ostatniej pozycji nie spisuje się najlepiej.

0

Ups sorki nie ten post ;D

0

Czytałem twojego posta kilka razy i nie zrozumiałem ani słowa. Popracuj dziecko nad składnią.

0

Ej to MARCA podała tę informację. Z ewentualną radością lub smutkiem poczekałbym na oficjalne potwierdzenie.

0

Przypomniał mi się jeszcze jeden reportaż z telewizji. To było pewnie jakoś 20 lat temu. Finał Pucharu Europy, mecz Juve vs Liverpool (chyba). Przed meczem doszło do starc kibiców obu tych drużyn. Zgineły 3 osoby. 20 minut później Juve i Lverpool dali niezły pokaz.

0

Patrz w lidze grali jak Tito był w USA. Trenerem był wtedy Jordi Roura. Dziś też by tak mogło byc.

0

Nie to, że polski kibic ważniejszy. Chodzi o to, że w piłce nożnej to mecze powinny byc najwazniejsze. Wiem ze to mecz o przysłowiową pietruszkę, ale dla nas, Polaków możliwośc goszczenia w kraju najlepszej druzyny świata to zaszczyt. Jeśli Barca tak bardzo chciała się solidaryzowac z Tito, to mogła zagrac w koszulkach z napisem animsTito czy cos takiego. Skoro mecz z Lechią odwołany to odwołac tez Bayern, i resztę presozonu przeciez to i tak mecze o pietruszkę... Dobra już się wygadałem, teraz liczę, że dostanę zwrot za bilety...

0

Marcelo Bielsa by sie sprawdził moim zdaniem.

0

dac te 40 mln za niego i cieszyc sie, że tylko tyle.

0

Wiesz TIto sam nie prowadzi negocjacji. To nie fifa albo football menager. Wine ponosi oczywiscie tez Tito ale trzeba powiedziec, że beznadziejnie spisuje się nasz zarząd i Zubizareta.

0

z tej 4 najbliżej mi do Vertonghen'a. Jestem przeciwny sprowadzaniu któregoś ze stoperów Arsenalu. Popełniają strasznie głupie błędy. Zwłaszcza Kościelny. Co do Aggera to wydaje mi się, że Barca to troche za wysokie progi.

0

no gościu Robbena, Mullera, Ribery'ego, czy Shaqiriego to nawet nie licz bo to skrzydłowi. Tak samo Mario Goetze to szkrzydłowy lub ofensywny pomocnik, a Alaba doskonale spisuje się na lewej obronie. Na pozycje Thiago licz bardziej Martinez, Luiz Gustavo, Schweinsteiger czy Kroos.

0

masz najwięcej do powiedzenia w tej kwestii chłopcze...

0

"Mogom" ;)

0

wiesz ze to była ironia ? -,-

0

To, że Thiago odchodzi to mysle ze niestety prawda ale De gea u nas to wymysł. MU by sie nie zgodziło.

0

Moje marzenie to Phil Jones chociaż nie wiem czy on by sie odnalazł w naszej filozofii gry.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?