0

A przypomnijcie ile na Neymara czekaliśmy? Suarez musi się zaaklimatyzowac. Ja osobiście daje mu sezon na wdrażenie się w nowy zespół i nowy system gry. Dodam także ze Liverpool był ułożony pod Luisa, który był tam niekwestionowanym gwiazdorem. W Barcie tak nie jest, więc dajcie facetowi czas. Ostatnio i tak jest coraz lepiej.

0

Kogo ? 15 znaków

0

Oni z tego żyją. To jest ich praca i za to tym dziennikarzom płacą.

2

Jeszcze Munir i dzien uznam za zwariowany.

0

Jeszcze niech Munir strzeli to calkiem bedzie szalony.

0

Nie wierze w to co widzialem,..

0

Uuu a co z nasza najwieksza gwiazda, Douglasem? ;)

0

Poki nie zobacze oficjalnego potwierdzenia nie uwierze w te plotki.

0

Ludzie piszecie ze do Realu maja isc Reus i Pogba. A gdzie by mieli grac? Reus na pozycji CR czy Bale? A moze tu gdzie James? Pogba to pewnie Kroosa albo Modricia wygryzie. Te wszystkie informacje uwazam za wyssane z palca. Nie po to sie sciaga gwiazdorow zeby siedzieli na lawie.

4

BBC ? Bale bez formy, Benzema dostawia nogi do pustaka. Z BBC w formie tylko Ronaldo. Do niego doskakuje James, którego uważałem za przereklamowany transfer Realu, ale musze powiedzieć, że chłopak się sprawdza.

1

Sorry, ze na temat, ale ktoś wie kiedy oceny za Atletico ?

0

Wybroni bo delikatny kontakt był. Ale jak byś przeczytał uważnie to byś zobaczył, że napisałem, że gracz Atletico bardzo dużo dodał od siebie.

0

Ręka Messiego, i faul Gimeneza. Karny się wybroni, chociaż napastnik sporo dodał od siebie. Ewentualny karny na rakiticiu, kwestia sporna.

1

Wyraźny atak łokciem. Po za polem karnym faul byłby odgwizdany, z resztą w polu karnym też powinien być

0

Suarez wraca! ;D

0

którym jeżeli już -.- na C sport.

0

Chyba ta już kiedyś grała.

1

Z całym szacunkiem dla Koemana i innych byłych zawodników Barcy, ale to szukanie na siłę trenera z "DNA Barcy" już się robi nudne. Połowa z nich w życiu nie bedzie dobrym szkoleniowcem. Trzeba ściągnąć kogoś, kto bedzie miał w szatni autorytet, kto się zapanuje nad naszymi gwiazdami. I nie zgodzę się z opinią wielu, że Klopp się nadaję. Dobry trener ale nie na drużynę z taką ilością gwiazd. Mi się marzy ktoś pokroju Guusa Hiddinka lub Jupa Henkesa. Ale w tej chwili niestety nie widzę możliwości ściągnięcia takiego trenera...

0

Niestety tak się składa, że chce go pół europy. Myślę, że po sezonie odejdzie z Juve a my niestety nie włączymy się do gry o niego gdyż kara to uniemożliwi. A szkoda. Myślę, że naprawdę by robił różnicę w środku pola Barcy.

0

Dzieki za chociaz takie info ;)

0

Sory ze nie na temat, ale orientuje sie ktos jak zagral dzis Deulofeu i czy gral Denis? Wiem tylko ze Deulofeu strzlil bramke.

1

A kim jest Tiki Taka ? Jak dobra gaska to pomszcze!

1

Trzy ostatnie sa beznadziejne, ale te trzy pierwsze juz cos znacza.

1

Tylko ze jest jeden malutki szczegol. Mamy zakaz transferowy -.-

0

Tyle czekałem na tą wiadomość! W końcu może coś się ruszy. Oczywiście jak ban sie skończy...

0

Jaki jest wynik ?

0

Pedro najlepszy PO w Barcie.

19

Czerwony: Busquets. To nie wymaga zbędnego pisania. Kolejny słaby występ.
Żółty: Eksperymentalna taktyka na bardzo ważny mecz. Na szczęscie opłaciło się.
Zielony: Pedro. W życiu tak nie załowałem, że Pedro opuszcza boisko. Kiedy trzeba był wysoko w presingu, by za chwilę wrócić i skasować akcje PSG. W tej chwili najlepszy wysunięty prawy obrońca w Barcie.

0

Taaaaaaaak. Mamy to! W koncu Suarez!

1

Pierwszy raz w tym sezonie zaluje ze Pedro zszedl z boiska :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?