krzywy
Dołączył/a: sierpień 2012
Biała Podlaska
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co Ty chcesz od "Maszczerano" ? ;d
0
Szpakowski.... Za jakie grzechy...
1
Pierwszy przypadkiem nie byl Floyd Mayweather Jr ?
0
Obrona na dobrym poziomie ? Bez obrazy, ale poza Pique to znowu mamy susze. Rudy ma juz 30 na karku i nie bardzo odnajduje sie w naszym systemie gry, tak myśle. Masche to DEFENSYWNY POMOCNIK, Bartra nie dostaje za dużo minut i mam wrażenie, że to obrońca dobry na ligowcyh średniaków np. Levante albo Getafe. Vermalen ? Kto to ? AAA ten co częsciej jest w gabinecie niz na murawie. W Arsenalu przed kontuzjami był świetny, lecz po tak przewlekłym leczeniu nie wróci na ten poziom. Szczerze mówiąc to mamy genialnie obsadzoną bramkę i napad. Pozostałe formacje można by było kimś wzmocnić.
0
Rozumiem Twoje zdanie, ale powiem, że według mnie Marco jest dużo lepszy w defensywie niż ofensywie. Ale gdzie dwóch Polaków tam trzy opinie więc szanuje Twoją opinie.
1
Czytam wiele komentarzy zeby może próbować Verattiego. To świetny piłkarz. Każdy zespół by go chciał mieć w swoich szeregach, ale.... Jest jakieś ale. Moim zdaniem nie jest to gracz - jak wszyscy piszą - podobny do Xaviego, a bardziej do Busquetsa. Otóż to. Jak dla mnie Veratti to DM. Jeden z najlepszych w swoim fachu. Potrafi świetnie zaatakować przeciwnika i przejąć piłkę. Pokazał swoje umiejętności chociażby wylączając z gry na długie momenty samego boga, Leo Messiego. Tylko, skoro mamy dwóch najlepszych pivotów w soim składzie to po co nam trzeci ? Ja jestem zdecydowanie za Pogba.
0
Ciężki do wyjęcia, tak myśle. Chociaż jak Luisa Suareza się udało to może i z Coutinho by wyszło.
1
Tak też się składa, że mamy Rakiticia (a i mu nie zawsze idzie) i nie mamy żadnego innego pomocnika, który zagra nawet jeden mecz dobry a pozniej pięć słabych. Pojedyncze przebłyski Iniesty, który młodzieniaszkiem juz nie jest, Xavi, który już prawie na sportowej emeryturze, nieopierzonego Rafinhe i TYLE. Roberto chyba nie musze opisywac. Potrzeba nam klasowego SP na lata i Pogba takim jest. Nikt mi nie powie, że nie. Jak nabierze jeszcze wiecej doświadczenia i jeszcze bardziej okrzepnie w światowym futbolu to bedzie jednym z najlepszych (jeśli nie najlepszym) graczem na sowjej pozycji na świecie.
1
Tytuł brzmi tak jakby Douglas był naszą największą gwiazdą, wyleczył właśnie kontuzje i miał nas zbawić. Jakoś mnie nie podnieca, że został powołany.
0
Gdzie ? Nawet w barzylijskiej lidze nie blyszczal. Jego transfet to kompletna pomylka. Nie rozumiem tego co zrobil Zubizareta...
2
Byly juz zarty typu: kim jest ten koles obok Adriano ? ;d
0
Przypomnijmy sobie zeszly sezon i klasyk na Bernabeu. Przed nim gralismy jedno wielkie gowno, mimo to wygralismy go 4:3.
0
Komedia w Madrycie...
1
Ma ktoś link do skrótu z angielskim lub polskim komentarzem ?
0
To mi wystarczy, dzieki ;) musze szefowi powiedziec zeby tv gdzies mi zalozyl w pracy...
0
Kogo i jak Pina faulowal ze czerwien ?
0
Bedziesz musial poszkac nowego klubu do kibicowania. ;p
0
jak ktoś szuka streamu to http://barcelonastream.com
channel 3 polecam.
0
Z Malagą przegrali w tunelu. Wyszli pewni siebie i zlekceważyli przeciwnika. Po tak zimnym prysznicu przyszła kolej na sportową złość i chęć udowodnienia swojej wartości.
0
Czekałem na takiego Luisa jak dzis. Te pierwsze minuty bardzo obiecujące.
0
Na to samo czekam ;D
1
Problem jest jednak w tym , ze ani Montoya, ani wielki Douglas nie sa w stanie osiagnac takiego poziomu jaki Dani prezentuje nawet teraz. Niestety ale Alves zjada ich obu. Do 2016 roku mamy problem na prawej obronie.
0
Fajny, daje 2/10.
0
Lordem Bentnerem by wygral ;d
0
Nie powiedziałbym że Antetakumpo to nieporozumienie. Chłopak na pewno ma umiejętności i po prostu mu nie wyszło. Plumlee był pomyłka na pewno. Jak już mówiłem brakowało Wigginsa i może lepiej by się spisał tam Beal. Co do Walla to trudno powiedzieć. Mam trochę mieszane uczucia co do niego. Myślę że trochę zbliżone do Twoich.
0
Wall wygral rok temu i stwierdzil ze wystarczy. Co do LeBrona, to raczej nie uwazam zeby bylo mu to potrzebne w tym momencie. W konkursie wsadow uczestnicza raczej gracze ktorzy moze chca zaistniec, jesli mozna tak powiedziec. Jest wiecej mlodych chlopakow, i w sumie dobrze ze taka swieza krew wziela udzial mnie w tym konkursie. To takie odrodzenia tego konkursu.
0
Powiem Ci ze gdyby nie przewlekle kontuzje Kobego to by jeszcze gral swietnie. W tym sezonie, jeszcze przed urazem widzialem kilka swietnych spotkan jak na 38 (chyba) letniego gracza NBA. Chlop trzyma fason. Ale coz, organizm nie jest juz az tak odporny. Niestety.
0
Konkurs wsadów to głównie zasługa Oladipo i LaVina. Ten Grek (trudne nazwisko) i Plumee zawiedli. Plumlee to w ogóle pomyłka. Brakowało Wigginsa.
0
Tak jeszcze LeBron James, Kevin Durant, Russell Westbrook, Irving, Kevin Love, James Harden i Zacha LaVine dla efektownych Dunkow, o i jeszcze Curry dla wielu trójek.
0
Niestety ale z ta przyszloscia to roznie bywa. Jak maja glowe na karku to madrze zainwestuja i beda mnozyli pieniazki. Gorzej jak nie trafi sie w odpowiedni sektor uslug to zainwestowane pieniadze ida w bloto. A najgorzej jak facet ma pstro w glowie i zacznie cpac, grac w kasynach lub za bardzo uzywac zycia i zyc z dnia na dzien. Takim hajs sie szybko konczy. Niestety ale takich przypadkow w sporcie troche bylo, jest i niestety bedzie. Zycze im aby potrafili zarzadzac swoimi finansami.