3

A kogo posadzic swietnego ostatnimi czasy Rudego czy najlepszego naszego obronce w tym sezonie Pique?

0

Obaj sa swietni i wzmocnia kazda linie obrony. Obaj takze sa piekielnie trudni do wyciagniecia. Laporte, jak kazdy z Athketicu, jest do wyciagniecia praktycznie tylko za klauzule, a do tego nie wiadomo czy ten francuski Bask bedzie chcial odejsc. Natomiast o Boatengu juz sie mowilo, ale sam zainteresowany nie chcial opuscic Monachium.

8

Co Ty gadasz czlowieku. Jak mozesz powiedziec ze porazka Barcy w dwumeczu 7:0 byla wieksza niz kleska Brazylii ? Brazylijczycy zostali upokorzeni na swojej imprezie, przed swoja publicznoscia. To bylo dla nich cos potwornego. Od 12 lat nie moga nic ugrac i u siebie tez sie nie udalo. Barca natomiast przegrala - owszem wysoko- ale w rozgrywkach corocznych, a nie wyjatkowych jak Mundial. Dlatego mysle ze kleska Brazylii byla znacznie wieksza.

1

Mam znajomego, który tam coś grywa w 2 lidze i jakoś tak sie stało ze spotkaliśmy się na orliku. Nie wyobrażacie sobie jak polował na moje nogi za to, że dostał siatke ode mnie ;d

0

Tak sobie uswiadomilem ze w zeszlym sezonie tez mielismy trojke MSN. Tylko ze troche mniej zabojcza.

0

Wtedy gralismy z innym Realem. Pewnym siebie, rozpedzonym, bez spiec i kontrowersji. Teraz Real przegral mecz fizycznie i psychicznie.

1

Dokladnie. Poprzeczka Ronaldo, minimalny spalony przy nieuznanej bramce Bale, raz Bravo wyciagnal mocny strzal z dystansu i rykoszet od nogi Pique. Prawda jest taka ze i my i Real nie wykorzystywalismy swoich sytuacji. No i Real ma Bale i Ronaldo u ktorych co raz czesciej widze rywalizacje niz zabojczy duet.

0

Ale Depay to skrzydlowy. Gdzie mialby grac, bo ja nie widze miejsca. MSN nie posadzimy.

0

A ja caly czas jestem i bede zwolennikiem jego transferu. Zyje nadzieja ze bylby drugim Yaya Toure. Tylko takim, jak ten z City, ktory gra bardziej ofensywnie. Wysoki, silny, szybki, zwiny, doskonaly technicznie. 80 mln to duzo ale wierze ze te pieniadze by sie zwrocily. Sam marketing by to zwrocil, a mozliwosci tego gracza sa ogromne.

0

Pytanie czy Pogba ma klauzule. Jak wiadomo nie zawsze taka klauzula jest wpisana w kontrakt. Przykladem moze byc nowy kontrakt Reusa.

0

Szarpne sie kupie mu wagon LM.

0

A Masche wgl strzelil w barwach Barcy ?

0

Na kazdego bylo :)

0

Mathieu do tej pory to strzela albo wazne albo piekne bramki ;)

0

Skonczcie z takimi komentarzami bo to juz nudne. Madry bo wstrzymales sie z komentarzem do konca meczu. Przy innym wyniku sam bys wieszal na Barcie psy. Cieszmy sie wynikiem i nie zwracajmy uwagi na komentarze o wyprzedaniu zawodnikow.

1

Swietny mecz po przerwie. Pierwsza polowa do zapomnienia. Widac ze Lucho potrafi wstrzasnac zespolem. Oczywiscie doliczyc trzeba zmeczenie Krolewskich. Mathieu super. Ten jeden mecz i ta bramka z pucharu krola zwracaja jego transfer ;d Pique geniusz destrukcji i gracz meczu.

0

kurde wywaliło mi prąd przed chwilą na dwie minuty. Naszczęscie widziałem bramkę LS. Czy obraz gry się zmienił ?

2

Boze! Nauczcie sie czytac ze zrozumieniem. Jest to wycena z poczatku roku kiedy to Ronaldo zdobyl ZP a Messi ogladal jego plecy w klasyfikacji strzelcow. Jasna sprawa ze patrzac na obecna dyspozycje to Leo deklasuje CR, ale wtedy byli na podobnym poziomie,

1

Jak tak powiedziałeś o tej siatce dla Ronaldo to mi się przypomniał, któryś z meczy chyba o Superpuchar Hiszpanii, w którym Ronaldo na kolanach szedł za Messim. Nie miał bym nic przeciwko aby taki obrazek pojawił się i dzisiaj.

1

Freund niestety. ;/ nie straci dziś aż 48 pkt do Prevca. A szkoda bo bardzo lubie oglądać skoki słowenca i uwazam ze zasłużył na wygraną.

2

Ronaldo ostatnio sam dba o to zeby się zbytnio nie przemęczać ;D

4

Bez roznicy. I tak on nie zagra. Srodek to Modric, Kroos i Isco. Khedira nie ma czego tam szukac.

0

Placzecie o skutecznosc, a zobaczcie jak zdominowany jest mistrz Angli. Niby najlepszej ligi na swiecie.

0

Juz jest zamkniety..

1

Wyczul moja krytyke i momentalnie na nia odpowiedzial ;)

0

El Clasico bedzie nasze !

1

W pore powiedzialem xD

0

Ivan malo widoczny dzis...

0

Jeju juz mam dosc tego komentarza...

0

Niby tak, ale ja wierze ze jeszcze w tym meczu sie pokaze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?