0

Nie konieczne tym. Po prostu Messi doskonale czuję piłkę iświetnie przewiduje jej zachowania. Do tego ma piekielnie szybka nogę i w idealnym momencie może zaatakować.

1

Głupio by to brzmiało"bardzo bym chciał,że Leo..." ;p

3

Na rm.pl. tam jest ich duzo,

0

Jak kazdy mandat. Z czasem wejdzie na Ciebie komrnik. Tak mysle przynajmniej.

0

Jak zagral Luis Suarez ? Bramka wiem, ale chodzi ogolnie.

0

To ten genialny 16 latek?

3

Mam nadzieję, że troll. MAtS - Marc Andre ter Stegen...

3

Rafinha tylko obok Ivana. Ostatnio obaj w swietnej dyspozycji.

1

Powiem Ci ze cos bylo. Wydaje mi sie ze Xavi, ale to nie za gre, a pobil jakis rekord w liczbie wystepow czy cos takiego i dostal "dyche". Tekie uhonorowanie od redakcji.

0

Mam. Byl zbyt tani jak na swoja klase.

0

To ten hit transfrerowy od zubiego ?

0

Tylko problem jest taki ze San Jose jest Baskiem i cholernie ciezko jest wyciaganac Baska z Athleticu. Inaczej jest z Laporte, ktory jak juz nabierze doswiadczenia bedzie swiatowej klasy stoperem ;)

0

Kto to ten Douglas ? :O

2

Już wiem czemu Barca chce tego Laporte. Ależ chłopak ma potencjał. Wczoraj poza Adurizem jak dla mnie najlepszy na boisku. Wiele razy ratował Athletic. Oby do nas dołączył po banie bo to byłby doskonały obrońca na lata.

0

Nie chodzi o konkretnie Ciebie jednego. Na forum polala sie fala krytki na Neya z zmarnowane sytuacje. Akurat trafilo na Twoj komentarz. Nie chcialem Cie urazic, a jesli to zrobilem to nie umyslnie. Chodzi mi ogolnie o dzieci, ktore gdyby Ney wykorzystl swoje szanse to by byly zachwycone. A tak wielka krytyka...

0

A jak by strzelił to byłby super i wychwalany pod niebiosa ? Żal mi was fanboye...

0

Tyle ze Reus to nie śp.

1

Smieszne. Bartomeu chce zrobic z Barcy drugi Real ? Wiecej graczy ofensywnych niz pozycji? Mamy MSN, Rafinha, Iniesta, Rakitic, a gracz pokroju Reusa nie moze grzac lawy. Od tego jest Pedro. Lepiej sciagnac (wkoncu) klasowego stopera, nie ujmujac oczywiscie nic Masche, ale przydalby sie wkoncu stoper z prawdziwego zdarzenia, a nie z przypadku lub koniecznosci. I jeszcze kogos do srodka pola. Nazwiska sa znane wszystkim, ale ja dodatkowo widze Koke. Chociaz lepiej do tematu transferow wrocic 1 stycznia 2016 roku ;)

0

A Rafinha? Ostatnio pokazal ze ma potencjal, i ciagnal nasz sordek pola. Licze na tego chlopaka. Halilovic jak tylko bedzie dostawal minuty szybko sie rozwinie a D.Suarez juz mi sie podoba jako gracz.

1

Myslalem ze nieco starszy jest Davi. Przynajmniej na tym zdjeciu na 5-6 lat wyglada.

1

Ktos wie ile ten syn ma lat?

0

a po kiego ch**a klniesz ? Ulgę Ci to przynosi. Chcemy przeprowadzić dyskusje a ty sie wtrącasz z wielkimi sapami. W łeb sie puknij koleś. Nikt nie mówi, że już teraz szukamy trenera albo, że chcemy zmienić go po sezonie. Chodzi o to, że denerwujące jest szukanie na siłę kogoś z "DNA Barcy". Nawet w plotkach z prasy. Ja i myślę, że destro jesteśmy zdania, że jak szukać trenera to kogoś z zewnątrz, kto nad wszystkim zapanuje. Ale powtórzę jeszcze raz aby do twojego łba to dotarło. Nie szukamy nowego trenera na ten moment tylko patrzymy w PRZYSZŁOŚĆ...

0

Ale prawda jest taka, ze szukanie na sile trenera z DNA Barcy jest bez sensu. Trzeba szukac zmian i tak jak napisal destro, kogos z uznana marka.

0

Jesli byl to naprawde minimalny. Ja osobiscie bym choragiewki nie podniosl gdyz zgodnie z zaleceniami FIFA sytuacje sporne rozwiazywac na korzysc napastnika.

0

Taaa nawet w 2...

2

Tak cos czuje ze Atletico tego meczu w 11 nie skonczy.

1

Tak sie zastanawiam, czy w Hiszpanii nie ma dobrych sedziow ? Nawet buraki z polskiej okregowki takich bledow nie popelniaja...

0

Ja mysle ze autor tego posta urodzil sie niewiele przed "era Guardioli" i nie wiedzial ze Busi na ŚO to beznadziejny pomysl.

0

Busquets na SO ? To juz kiedys chyba bylo. Nie najlepiej tam wypadl. Lepiej do tego nie wracac.

0

Jak Janowicz? ;d

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?