krzywy
Dołączył/a: sierpień 2012
Biała Podlaska
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
431 po wlosku mecz NC+.
2
Kur... Nie obejrze ;( nie mam c+. A zagraniczne kanaly ?
0
Nie wiem wlasnie czy we wtorki puszczaja LM w otwartej TV. Na bank bedzie C+, dobrze bylo by na NSport.
0
Gdzie w TV leci dzis meczyk?
0
Podzieli sie ktos linkiem do skrótu?
0
Heh, mnie obchodzi.
0
Teraz i ja rozumiem. Na przyszlosc. Pisz konkretniejsze odpowiedzi aby unikac niepotrzebnych sprow. Taka rada z mojej strony.
0
Wiesz o co pytalem? Moze musze wytlumaczyc Ci czym jest skala ocen? Rozumiem ze kolega Jacob ocenia go na 4. Nie traktuj wszystkich jak idiotow...
0
Jaka skala ocen? ;)
0
Dzieki, A Alcantara ?
0
Jak zagral Rafinha i Bartra?
0
Dobrze to slyszec ;)
0
Jak zagral Iniesta ?
1
Ma osiagniecia. Mistrz swiata do lat 20 z mlodziezowka francuska, 2 krotny mistrz Wloch z Juventusem, nagroda Golden Boy ( najlepszy mlody pilkarz w Europie), do tego jest jednym z najlepszych graczy w Serie A. Na swojej pozycji Top 3 we Wloszech. To malo ?
0
Perfekcyjnie. Wrocil ten stary, dobry Andres.
0
Trafili sie Bayernowi kelnerzy, ktorzy osmieszyli ich w pierwszym meczu. Teraz Niemcy sie mszcza. To zawistny narod ;)
0
Bartra moglby wejsc nawet i za Busquetsa, ale typowy DM musi byc.
0
Kiedy losowanie polfinalow?
0
Po dwumeczu. Jesli ktos mial miec jakies watpliwosci, to ta bramka i przedewszystkim akcja Iniesty je rozwiala ;)
0
dzięki, ale właśnie zobaczyłem, że to na nSport. Mam ten kanał, a myslałem ze to na C+sport, którego nie ma. Ale jeszcze raz dzięki ;)
0
Podzieli się ktoś stronką dobrą, na której będę mógł sobie wykupić streama ?
0
Synku ? Zobacz profil i wtedy się wypowiedz. Na mój gust o wiele starszy nie jestes. Zwłaszcza sądząc po stylistyce twoich komentarzy. :)
0
Na jakiej stronce moge kupic sobie streama ?
0
A Ty czemu jeszcze nie "zakuwasz" do jutrzejszej matmy ?
0
On nie planuje. Wie, że jego przygoda z Barcą dobiega końca. Myslę ze nowy zarząd (z Laportą na czele, mam taka nadzieję) rozpatrzy tą pozycje ponownie. ;)
0
Polecam mecz Lyon vs Saint Etienne. Super tempo, duzo sie dzieje ;)
0
Offtop, koniec sezonu dla Modricia. Biali beda mieli ciezko.
1
Nie wiem czy ogladales, ale Leo zapierdzielal caly mecz jak dziki. Po 90 minutach ciezkiego meczu byl zmeczony i moze dlatego tak konczyl.
0
Też graliśmy u siebie. Skonczyło się 0:1 w plecy.
0
czemu Roberto ?