0

431 po wlosku mecz NC+.

2

Kur... Nie obejrze ;( nie mam c+. A zagraniczne kanaly ?

0

Nie wiem wlasnie czy we wtorki puszczaja LM w otwartej TV. Na bank bedzie C+, dobrze bylo by na NSport.

0

Gdzie w TV leci dzis meczyk?

0

Podzieli sie ktos linkiem do skrótu?

0

Heh, mnie obchodzi.

0

Teraz i ja rozumiem. Na przyszlosc. Pisz konkretniejsze odpowiedzi aby unikac niepotrzebnych sprow. Taka rada z mojej strony.

0

Wiesz o co pytalem? Moze musze wytlumaczyc Ci czym jest skala ocen? Rozumiem ze kolega Jacob ocenia go na 4. Nie traktuj wszystkich jak idiotow...

0

Jaka skala ocen? ;)

0

Dzieki, A Alcantara ?

0

Jak zagral Rafinha i Bartra?

0

Dobrze to slyszec ;)

0

Jak zagral Iniesta ?

1

Ma osiagniecia. Mistrz swiata do lat 20 z mlodziezowka francuska, 2 krotny mistrz Wloch z Juventusem, nagroda Golden Boy ( najlepszy mlody pilkarz w Europie), do tego jest jednym z najlepszych graczy w Serie A. Na swojej pozycji Top 3 we Wloszech. To malo ?

0

Perfekcyjnie. Wrocil ten stary, dobry Andres.

0

Trafili sie Bayernowi kelnerzy, ktorzy osmieszyli ich w pierwszym meczu. Teraz Niemcy sie mszcza. To zawistny narod ;)

0

Bartra moglby wejsc nawet i za Busquetsa, ale typowy DM musi byc.

0

Kiedy losowanie polfinalow?

0

Po dwumeczu. Jesli ktos mial miec jakies watpliwosci, to ta bramka i przedewszystkim akcja Iniesty je rozwiala ;)

0

dzięki, ale właśnie zobaczyłem, że to na nSport. Mam ten kanał, a myslałem ze to na C+sport, którego nie ma. Ale jeszcze raz dzięki ;)

0

Podzieli się ktoś stronką dobrą, na której będę mógł sobie wykupić streama ?

0

Synku ? Zobacz profil i wtedy się wypowiedz. Na mój gust o wiele starszy nie jestes. Zwłaszcza sądząc po stylistyce twoich komentarzy. :)

0

Na jakiej stronce moge kupic sobie streama ?

0

A Ty czemu jeszcze nie "zakuwasz" do jutrzejszej matmy ?

0

On nie planuje. Wie, że jego przygoda z Barcą dobiega końca. Myslę ze nowy zarząd (z Laportą na czele, mam taka nadzieję) rozpatrzy tą pozycje ponownie. ;)

0

Polecam mecz Lyon vs Saint Etienne. Super tempo, duzo sie dzieje ;)

0

Offtop, koniec sezonu dla Modricia. Biali beda mieli ciezko.

1

Nie wiem czy ogladales, ale Leo zapierdzielal caly mecz jak dziki. Po 90 minutach ciezkiego meczu byl zmeczony i moze dlatego tak konczyl.

0

Też graliśmy u siebie. Skonczyło się 0:1 w plecy.

0

czemu Roberto ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?