krzywy
Dołączył/a: sierpień 2012
Biała Podlaska
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Swetnie, przez glupia burze scielo mi obraz w TV i umknal mi gol...
0
Ten bramkarz jest calkiem niezly. Refleks ma warunki tez, ale ktos powinien nauczyc go trzymac krotki rog. Gdyby ten strzal szedl w bramke, znowu by go nie wyciagnal. Na szczescie to bramkarz Athleticu.
5
Kurcze gdyby nie sedzia to bym juz pisal ze puchar jest pol kroku od nas. Przy 1:0 nie mozna jeszcze rywala lekcewazyc.
0
Genialnie Messi, ale bramkarz krotkiego nie utrzymal.
1
Troche duzo. Za duzo. 8 rocznie to max. Wole juz Coutinho jak sie nie zgodzi na obnizenie zarobkow.
0
Juz to na bank nie wyjdzie. Mamy bana.
0
Troche przesadziles. Ibra, Luis Suarez, Diego Costa, Aguero, Tevez, Lewandowski, to juz 6 ktorzy sa lepsi jako typowa 9.
1
Jak ten Bacca portafi wystrzelic z pilnowanej linii spalonego :o
0
Znajdz lepiej broniacych w tej chwili (bo o ostatnich 2-3 miesiacach mowa) Hiszpanow lub bramkarzy w lidze. Oprocz tych wymienionych.
0
Sergio Rico nr 2 w Hiszpanii po De Gea'i i nr 3 w Primera Division po Bravo i Diego Alvesie.
9
Na pierwszym zdjeciu Rafa i Ney wygladaja jakby wyszli sobie na fajeczka.
0
Nie pamietam dokladnie jego debiutu w pierwszym zespole, ale pamietam jego poczatki. Kurcze, jest mi tak cholernie glupio.... W 2000 roku mowilem ze to bedzie jeden z wielu, nie zastapi Guardioli, nie ma takiego potencjalu. Teraz jak sobie wspomne te slowa, slowa nastolatka, ktory uwazal sie za eksperta jest mi poprostu glupio. Xavi to genialny pilkarz, ktory stworzyl podwaliny pod ta GENIALNA Barce, ktora mamy zaszczyt ogladac w ostatnich latach. Dziekuje za wszystkie wspaniale chwile.
0
MSN idzie po rekord.
1
Piszecie ze sredni transfer, ale pomyslcie, kazdy z tych wielkich typu Veratti, Pogba czy inni kandydaci, wiekszosc bedzie grala w europejskich pucharach. BVB prawdopodobnie nie zalapie sie nawet na LE wiec ten Gundogan, notabene bardzo solidny pilkarz bylby wzmocnieniem naszego srodka w Lidze Mistrzow. Do tego nie kosztowal by szalonych pieniedzy, wiec ta opcja nie jest wcale taka tragiczna.
0
Pytanie: Czy jak zawodnik zagra minuty w Lidze Europy to bedzie mogl grac w LM?
0
Heh, a wiesz czemu u nas byl za 3 mln? Widze ze nie bardzo. Konczyl mu sie kontrakt za pol roku, dostal oferte od Barcy. Tyle ze Barcelona chciala go miec juz w styczniu i PSV zgodzilo sie go wowczas oddac z 3 mln w trybie natychmiastowym. Wzieli te 3mln teraz, bo pozniej nie dostali by NIC. Natomiast Ibrahim byl swietnym gracze, ktorego kariere zniszczyly kontuzje. Mimo to, patrzac jak sie placi 30mln za Asiera Illaramendiego czy 50 mln za Davida Luiza to za Affelay'a mozna bylo spokojnie dostac 5-8 mln.
0
W takich chwilach wszystko co sie pisze wydaje sie banalne. Mozemy tylko podziekowac temu wspanialem graczowi. LEGENDA.
0
W Pistons bedzie mial pole do popisu, Drummond i Monroe to swietni gracze, od ktorych wiele bedzie mogl sie nauczyc, z ktorymi gra sie latwiej. W Nuggets mialby natomiast latwiejsza droge do pierwszej 5. Mimo wszystko wole go w Pistons.
0
Lepsza ta dycha niz nic. Affelaya, za ktorego 5-8 mozna bylo dostac spokojnie, oddalismy za free.
3
Komentarz usunięty
0
Stuani wyrownal w Barcelonie ;)
1
Campiones Campiones !
0
Sory ze nie na temat, ale kiedy final PK ?
0
Kup go sobie w Fifie ;)
1
Mysle, ze bylby takze o wiele tanszy. 30 mln by kosztowal maksymalnie, tak mysle. Podczas gdy Veratti to pewnie z 50+ a Pogba to wszyscy wiemy ile.
0
Ten co rozegral mniej meczy.
0
Chcialbym obu, ale to nieRealne ;p a tak serio, Pogba po kontuzji, ale i tak pokazal duzo. Asysta, kilka ladnych wyprowadzen pilki. Poprostu majstersztyk. Swietny grajek i bylo by cudownie zobaczyc go z 6 na plecach w bordowo-granatowej koszulce ;) oczywiscie ta 6 jesli Xavi zechce odejsc ;)
0
Czyli po mistrzach Cypru, Holandii, Anglii, Francji, Niemiec na drodze do pucharu staje nam mistrz Wloch. Cala Europa na rozkladzie ;)
0
Jak ogolnie oceniacie mecz Pogby? Wezcie pod uwage tylko, ze jest swiezo po kontuzji.
1
To fakt, ale smieszne jest ze nie grajac jeszcze ani minuty w tym sezonie (pewnie dostanie jakies 5 minut z Deportivo) zdobedzie wiecej niz grajac w Arsenalu przez kilka sezonow.