krzywy
Dołączył/a: sierpień 2012
Biała Podlaska
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Douglas zagral przynajmniej jakies minuty, co powiesz o Vermalenie ? ;D
0
Daje 2 lata i Neuer bedzie rezerwowym w reprezentacji. Marc pokazal dzis probke swoich umiejetnosci, a potencjal ma jeszcze wiekszy.
0
Czlowieku dwumecz juz rozstrzygniety dawno. Po co ryzykowac jakies urazy przed waznymi meczami. Przypomne mistrzem Hiszpanii JESZCZE nie jestesmy. Z Atletico trzeba zagrac na 110% wiec bardzo dobrze ze chlopaki zaczeli oszczedzac sily. Przed nami jeszcze final PK. I teraz final LM. Trzeba rozsadnie dysponowac silami w koncowce dlugiego sezonu.
0
Mozliwe, moj blad. Wiem ze w PK.
0
Wiesz, nie mowie o takich kibicach ktorzy wspieraja swoich graczy przy bledach. Mowie o dzieciach ( strasznie duzo ich na tej stronie niestety), ktore jak komus sie tylko noga powinie to opluja momentalnie, a za dwa mecze jak ten ktos zrobi cos niesamowitego to go wychwalaja. Hipokryci. MATSa obserwuje od debiutu w BM i chlopak ma zadatki na to by wygryzc "wielkiego" Neuera z bramki reprezentacji.
5
Heh pamietam najazdy na ter Stegena po bramce wpuszczonej z Atletico. Nie pamietam kto strzelil, ale Marc popelnil blad wtedy. Teraz jest wielbiony. Jak zawieje tak kibicujecie...
0
Jedziemy do Berlina panowie ;)
0
Mam wrazenie ze Rakitic biega za Leo w presingu :D
0
Po co go od czarnuchow wyzywasz ? Jak w Alvesa bananem rzucili to pierwszy wyzywales od rasistow. Teraz kim jestes ?
1
Podanie Messiego :o
4
Nie wszyscy odpoczywaja. Ja dzis pracowalem :/ ale fakt nie przemyslalem pytania. ;)
0
Wiadomo cos nowego o strajku ?
1
Bez obrazy dla Twojego ukochanego klubu, ale zarowno Real jak i jego "kibice" gnoja swoje legendy gdy tylko troche gorzej im idzie. Pozbyli sie Raula, Gutiego a teraz kolej na Ikera. Podoba mi sie Twoj post i cieszy mnie fakt, ze sa kibice Realu, ktorzy jednak nie sa infantylnymi idiotami ;)
0
Nie o to chodzi. Finanse w moim wypadku to nie problem. Wydaje mi sie ze jego powinien starczac w zupelnosci. Ale co ja zrobie ze juz od pazdziernika placze ze wszyscy koledzy graja w Fife 15 a on w 14 bo jego komputer jest za slaby. Nie chce od babla go rozpieszczac, bo pozniej bede mial gorzej.
0
I tak mialem kupic, odkladalem to tylko w czasie.
55
Kurcze w listopadzie zalozylem sie z moim 6 letnim synkiem, ze jak Barca zdobedzie tryplet to kupie mu nowy komputer. Dzis mlody sie przypomnial :D
0
Komentarz usunięty
0
Jesli ten strajk minie to pobija, spokojnie. Gorzej jak nie dojda do porozumienia.
0
Hudson komentowal gdzies ten mecz ? ;)
0
Kazda jest na poziomie gimnazjum.
0
Zagra, kartki sie kasuja po polfinale.
1
Murawa tez byla ok.
0
Z Bernatem to sie nie zgodze. Messi robil go jak chcial, a przy bramce na 2:0 to on stracil pilke na rzecz Daniego Alvesa, ktory zaliczyl asyste.
5
Dawno nie widzialem tak zyjacego Camp Nou. Brawa dla kibicow zgromadzonych na stadionie. Piekny mecz i piekna oprawa ;)
0
111 po dzisiejszym meczu.
0
Chodzilo mi o drobniejsze rzeczy. Czasami gwizdal faule ktore nie koniecznie mialy miejsce, a gdy Krolewscy zaczynali krzyczec i rece podnosic to gwizdal.
0
Czy tylko mi ten sedzia nie pasuje ? Mam wrazenie ze sedziuje na korzysc Realu...
0
Dokladnie. To co gra to poezja. Rzadko zachwycam sie gra rywala, ale James jest w tym sezonie najlepszym graczem w Realu i jak sie smialem z jego transferu za takie pieniadze, to teraz bije sie w piersi. Wart kazdego centa.
0
Powiem wam, ze teraz wiem czemu tyle zaplacili za Jamesa. Od kontuzji Modricia to on ciagnie caly ten wozek i wystawia patelnie Ronaldo. Bez niego Real moglby pomarzyc o awansie do polfinalu LM i ucieklo by im pare punktow w lidze.
0
Jest. Old Traford. Nie pamietam aby kiedys tam na niego buczeli.