1

Douglas zagral przynajmniej jakies minuty, co powiesz o Vermalenie ? ;D

0

Daje 2 lata i Neuer bedzie rezerwowym w reprezentacji. Marc pokazal dzis probke swoich umiejetnosci, a potencjal ma jeszcze wiekszy.

0

Czlowieku dwumecz juz rozstrzygniety dawno. Po co ryzykowac jakies urazy przed waznymi meczami. Przypomne mistrzem Hiszpanii JESZCZE nie jestesmy. Z Atletico trzeba zagrac na 110% wiec bardzo dobrze ze chlopaki zaczeli oszczedzac sily. Przed nami jeszcze final PK. I teraz final LM. Trzeba rozsadnie dysponowac silami w koncowce dlugiego sezonu.

0

Mozliwe, moj blad. Wiem ze w PK.

0

Wiesz, nie mowie o takich kibicach ktorzy wspieraja swoich graczy przy bledach. Mowie o dzieciach ( strasznie duzo ich na tej stronie niestety), ktore jak komus sie tylko noga powinie to opluja momentalnie, a za dwa mecze jak ten ktos zrobi cos niesamowitego to go wychwalaja. Hipokryci. MATSa obserwuje od debiutu w BM i chlopak ma zadatki na to by wygryzc "wielkiego" Neuera z bramki reprezentacji.

5

Heh pamietam najazdy na ter Stegena po bramce wpuszczonej z Atletico. Nie pamietam kto strzelil, ale Marc popelnil blad wtedy. Teraz jest wielbiony. Jak zawieje tak kibicujecie...

0

Jedziemy do Berlina panowie ;)

0

Mam wrazenie ze Rakitic biega za Leo w presingu :D

0

Po co go od czarnuchow wyzywasz ? Jak w Alvesa bananem rzucili to pierwszy wyzywales od rasistow. Teraz kim jestes ?

1

Podanie Messiego :o

4

Nie wszyscy odpoczywaja. Ja dzis pracowalem :/ ale fakt nie przemyslalem pytania. ;)

0

Wiadomo cos nowego o strajku ?

1

Bez obrazy dla Twojego ukochanego klubu, ale zarowno Real jak i jego "kibice" gnoja swoje legendy gdy tylko troche gorzej im idzie. Pozbyli sie Raula, Gutiego a teraz kolej na Ikera. Podoba mi sie Twoj post i cieszy mnie fakt, ze sa kibice Realu, ktorzy jednak nie sa infantylnymi idiotami ;)

0

Nie o to chodzi. Finanse w moim wypadku to nie problem. Wydaje mi sie ze jego powinien starczac w zupelnosci. Ale co ja zrobie ze juz od pazdziernika placze ze wszyscy koledzy graja w Fife 15 a on w 14 bo jego komputer jest za slaby. Nie chce od babla go rozpieszczac, bo pozniej bede mial gorzej.

0

I tak mialem kupic, odkladalem to tylko w czasie.

55

Kurcze w listopadzie zalozylem sie z moim 6 letnim synkiem, ze jak Barca zdobedzie tryplet to kupie mu nowy komputer. Dzis mlody sie przypomnial :D

0

Komentarz usunięty

0

Jesli ten strajk minie to pobija, spokojnie. Gorzej jak nie dojda do porozumienia.

0

Hudson komentowal gdzies ten mecz ? ;)

0

Kazda jest na poziomie gimnazjum.

0

Zagra, kartki sie kasuja po polfinale.

1

Murawa tez byla ok.

0

Z Bernatem to sie nie zgodze. Messi robil go jak chcial, a przy bramce na 2:0 to on stracil pilke na rzecz Daniego Alvesa, ktory zaliczyl asyste.

5

Dawno nie widzialem tak zyjacego Camp Nou. Brawa dla kibicow zgromadzonych na stadionie. Piekny mecz i piekna oprawa ;)

0

111 po dzisiejszym meczu.

0

Chodzilo mi o drobniejsze rzeczy. Czasami gwizdal faule ktore nie koniecznie mialy miejsce, a gdy Krolewscy zaczynali krzyczec i rece podnosic to gwizdal.

0

Czy tylko mi ten sedzia nie pasuje ? Mam wrazenie ze sedziuje na korzysc Realu...

0

Dokladnie. To co gra to poezja. Rzadko zachwycam sie gra rywala, ale James jest w tym sezonie najlepszym graczem w Realu i jak sie smialem z jego transferu za takie pieniadze, to teraz bije sie w piersi. Wart kazdego centa.

0

Powiem wam, ze teraz wiem czemu tyle zaplacili za Jamesa. Od kontuzji Modricia to on ciagnie caly ten wozek i wystawia patelnie Ronaldo. Bez niego Real moglby pomarzyc o awansie do polfinalu LM i ucieklo by im pare punktow w lidze.

0

Jest. Old Traford. Nie pamietam aby kiedys tam na niego buczeli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?