0

Człowieku jeśli pod nosem sędziego pada dwukrotnie wyzwisko uznawane za jedno z największych w Hiszpani (jeśli dobrze przeszukałem internety to Pique za to samo był zawieszony) jak można nie dać kartki? Raz sędzie przymknął oko, drugi raz już było za wiele.

0

Pada na boisku, ale nie idealnie pod nosem sędziego.

0

Szukasz prowokacji kolego ? Powodzenia w innym miejscu :)

0

A ja bym zagrał Masip - Douglas Bartra Bagnack Adriano - Samper Gumbau Kaptoum - Munir Sandro Aitor. To ironia oczywiście. Mimo ze wygraliśmy 4:1 to nie znaczy, ze rezerwy wystawiać. Z całym szczunkiem do twojej osoby, ale za dużą rotacje podałeś.

0

Ciekawe za co wyleciał Papa Diop. Co powiedział, że sędzia natychmiast ukarał go czerwoną kartką?

2

Gdzie można zobaczyć mecz w TV?

0

Jak dla mnie Verma trochę za nisko. Facet emanował takim spokojem i pewnością siebie, że gdyby ktoś powiedział, że gra po raz pierwszy od tak dawna w podstawowej 11 to bym go wyśmiał. Wygrał niezliczoną ilość pojedynków główkowych, dokładnie rozgrywał piłkę. Był twardym i pewnym obrońcą. Zagrał zdecydowanie lepiej od Masche i miałem wrażenie, że kilka razy naprawiał swoim wzrostem brak wzrostu Masche. 7 to mało. Brawo Verma, dla mnie obok Sergio Busquetsa drugi cichy bohater tego spotkania.

0

Jeden mały błąd to nie problem, ale gdy błędy mają ogromny wpływ na wynik meczu, i jedna drużyna na tym traci 3 punkty to trochę nie halo.

0

o niego mi chodzi, tylko nie wiedziałem jak jego nazwisko sie pisze.

1

Co sądzicie o tym 19 latku Danim Cab... cos tam? Obok Adana najlepszy gracz Bestisu dziś. Ogromny potencjał widać u tego chłopaka. Takie troche deja vu z Isco jeśli chodzi o styl.

0

Czyli rekord Realu wyrównany. Jeszcze jeden i nowym rekordzistą zostanie Barca. ;)

0

Własnie brak tego ostatniego, który umiał przywołać wszystkich do porządku jest cholernie widoczyny w zachowaniu graczy...

0

Ani City, ani Chelsea, nawet United go nie dostanie. Jak większość słyszała Del Bosque odchodzi i myślę, że własnie na stanowisku selekcjonera reprezentacji Hiszpanii zasiądzie Pep. Juz wcześniej o tym było mówione, a teraz staje się to bardzo realne.

0

Sorry, ze poprawiam ale skonczyłem kierunek humanistyczny i "bul" bardzo mnie razi po oczach.
Co do kolki nerkowej nigdy tego nie miałem, ale mój tato miał gdy byłem jeszcze nastolatkiem. I pamietam jak bezsilnie patrzyłem na jego ból w trakcie ataku nie mogąc nic zrobic, wiec to, ze Leo wydalił kamien bardzo cieszy bo to wielka ulga dla organizmu.

5

Boże ludzie, czy wy serio jesteście tak głupi ze nasmiewacie się z tego artykułu? Kamień który Leo wydalil był przyczyną kolki, która uniemożliwiała mu funkcjonowanie. Ten artykuł jest tak samo ważny jak ten informujący o tym że Rafinha przeszedł operację i tym podobne. Teraz wiadomo że Leo będzie wracał do gry. To że się śmiejecie świadczy tylko o waszej infantylnosci.

0

Panowie jak tam druga połowa naszych asów? Mam na myśli Munira i Sandro. I jeszcze chciałbym wiedzieć jak w drugiej części zagrał Sergi Roberto. Tak samo jak w pierwszej czy lepiej trochę ?

0

Ney niech sobie odpocznie dłużej. Proponował bym wystawić Inieste na LS, a w środku Roberto, Ivan i Sergio. Na bank lepiej to będzie wyglądało niż Munir/Sandro.

0

Tak już bywa gdy zwalnia się świetnego szkoleniowca, a zatrudnia Beniteza. Przecież ten facet dał ciała w Interze, w Napoli też się nie popisał, Liverpool też nie był mega mocny pod jego wodzą. Sorry ale ten facet to dla mnie pomyłka. Dobrze dla Barcy ze objął stery w realu.

1

Lewy jeszcze w BVB strzelił bramkę po rajdzie przez pół boiska gdzie minął 4-5 graczy przeciwnika. To był mecz Bundesligi, nie San Marino czy Gibraltar wiec nie rozumiem Twojego zarzutu. W tamtym sezonie, półfinał ligi mistrzów - przypomnij sobie jak zrobił wiatrak z Masche, założył sombrero w Bundeslidze po czym poteżnym wolejem umieścił piłkę w górnym rogu bramki to tylko kilka przykładów z pamieci, nie przeszukując jego highlistów, a nie ogladam meczy po za LM i La liga.

0

To mówisz o Lewym z BVB. W Bayernie to zupełnie inny gracz. Nie wierzę jak w 1,5 sezonu z typowego "dostaw nogę" Guardiola zrobił napastnika kompletnego. W Monachium Robert się mega rozwinął i teraz jest w top 3 napastników na świecie.

8

James w tym momencie jest najlepszym graczem Realu. Jesli Benitez serio twierdzi ze ma lepszych graczy niz James to jest idiota. Ani Bale, ani Ronadlo ani Modric czy Kroos a w szczegolnosci Isco nie sa lepsi od Kolumbijczyka, ktory moze grac praktycznie wszedzie. Na 10, na skrzydle czy jako SP radzi soboe swietnie. Dawno nie bylo takiego gracza u Krolewskich. Jak sie wykorzysta jego potencjal to bedzie walczyl z Neymarwm o ZP w przyszlosci. Tylko na nasze szczescie Real nie ma odpowiedniego szkoleniowca ;)

9

Dla osoby z zewnątrz wygląda to na trochę chamskie, ale wiem z doświadczenia, że w szatni to wygląda zupełnie inaczej i wszyscy się razem głośno śmieją ;)

1

Całkowicie pomineliscie Maxa Mayera z Schalke. Może to mu się przyglądał?

2

Nie ma co mowic ze w wieku 30 lat u sportowca zanikaja atrybuty fizyczne. Do tego jeszcze 2-3 lata mu trzeba. U Ronaldo chodzi o psychike. Koles jest chory. Ma wielka obsesje na punkcie samodoskonalenia i podbijaniu wlasnych statystyk. Za wszelka cene chce byc lepszy od Leo. Tyle ze Leo gra dla druzyny, majac przy tym fantastyczne statystyki, a Ronaldo ma gdzies druzyne, lub przynajmniej tak to wyglada.

2

W tamtym sezonie tez zagrazal, a jak sie skonczylo to pamietamy ;d

3

Ma ktos skrot z komentarzem Hudsona ? Jestem ciekaw jak on i jego partner dostawali spazmy, przy kolejnych pieknych bramkach Barcy ;)

4

I poliglota to osoba, która zna wiele języków i to bardzo dobrze. Ty masz problemy z ojczystym więc daleko ci do poligloty ;)

0

wejdz na meczyki pl i tam na bank jest skrót

0

Coman i Martial rozstrzygną to miedzy soba. Wiem ze Show czy Hector to swietni młodzi gracze ale nie oszukujmy sie to ofensywny gracz ma wieksze szanse na zwycięstwo.

0

Jak gra ogolnie Barca ? Dekoder mi dzis siadl i nawet TV nie mam -.-

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?