0

Poprawnie. To on bodajże odzyskał piłkę przy bramce na 2:1.

0

Czemu winisz turana? Pilka byla w naszym posiadaniu i to Iniesta zle podal. Gol na jego konto.

11

Jest Umtiti. Zobaczysz ze chloapk bedzie ostoja defensywy na lata i wygryzie Masche z 1 skladu.

0

Z jakim nr zagral Digne z Liverpoolem ?

0

Pogba juz oficjalnie w United?

36

Czlowieku on 3 tygodnie przerwy mial tylko. Podczas gdy taki Denis skonczyl sezon w końcówce maja i mial ponad miesiac urlopu. Bezsensowne porownanie.

0

Tvp sport chyba. O 21, ale zobacz jeszcze sam bo pewny nie jestem.

0

Dzieki wielkie :)

0

Tak z ciekawosci, jaka klauzule ma ter Stegen?

2

Moim zdaniem to swietny pomysl. Ogralby sie chlopak :)

0

Mniej :) 20-25 mln to absolutne maximum. Wiem ze pozycje rozne ale poziomem gry nie dorównuje Krychowiakowi wiec i cena powinna byc nizsza. Mistrzu.

0

Pogba jeszcze nie sprzedany :) Dzieki wszystkim za odpowiedz, to troche rozjasnilo mi sytuacje. Zastanawialem sie skad Juve tak ma hajs skoro inne wielkie wloskie kluby sa pograzone w kryzysie :)

0

Ciekawi mnie skad Juve wzielo tyle kasy na transfery. Przyszedl Pjanic za prawie 40 mln, Higuain za 90, to juz daje 130. Do tego pojawil sie Benatia.

0

W czasach gdzie Milik kosztuje 35 milionów to 90 mln za Higuaina nie wydaje sie kosmiczna kwotą xd

2

Ja nie wiem jak można sie było cieszyć transferem Turana. Boczny pomocnik przychodzi grać w środku pomocy gdzie w poprzednim klubie na SP grał kupe totalną. Nie wiem czego ludzie się spodziewali. Arda to świetny PP i niezły LP ale na SP to nigdy dobrze nie grał....

0

Tyle ze Higuain mimo ze hrjtowany jest z kazdej strony, strzelil mase bramek czy to w barwach Realu czy Napoli i nazwisko jakies tam ma. Ja o Gomesu uslyszalem dopiero na paczatku sezonu 15/16 i mysle ze klauzula jest odpowiednia.

0

Cena Gomesa niewiele sie zmienila po tym turnieju. Sanchesa natomiast malo kto znal przed transferem do Bayernu, troche wiecej osob poznalo po transferze, bo zobaczyc trzeba bylo na YT za kogo Bayern tyle płaci. Prawda jest taka ze wiekszosc naszego spoleczenstwa uwaza Sanchesa za świetnego grajka bo strzelił gola Polakom. Przed tym malo kto go kojarzyl. Reszta meczow na euro byla w jego wykonaniu bardzo przecietna. Sezon w slabej lidze portugalskiej to nawet kieszek mial dobry, a Gomes zagral dobry sezon w dosyc mocnej lidze Hiszpanskiej. Chyba jest różnica...

0

Zobacz kiedy Bayren kupil Sanchesa. Po euro byloby bez 50 mln na reke - nie podchodz.

3

Ibra odszedł za smieszne pieniądze. Cos kolo 20 mln.

2

Figo poszedł do realu za 55 chyba tyle ze dolarów. A tak to mam wrazenie ze Alexis był najdroższym sprzedanym.

4

Moge dostać za to po głowie, ale będę szczery. Ivan to genialny zawodnik, haruje jak wół, biega, broni, atakuje, strzela. Ale jeśli pojawi sie mega oferta, rzędu 60 milionów lub wiecej to jak najbardziej bym sie zgodził na taki transfer. Mamy przepych w środku pola wiec za dobre pieniądze pusciłbym Rakiete.

4

Zobaczylem tego newsa kolo 2 w nocy, lekko wstawiony. Myslalem ze mi sie cos pomylilo. Wchodze teraz, i co ? Niespodzianka niesamowita. Bardzo sie ciesze i te 35 mln to nie az tak duzo. Nawet liczac te zmienne to transfer nie wydaje sie kosmicznie drogi :)

0

Chociażby ze sprzedaży koszulek z nazwiskiem Song - byly gracz Arsenalu i Barcelony. Dla klubu wielkosci Rubinu Kazań to duzy transfer. Tak jak Klasic czy jakos n tam w Lechii.

0

To bardziej ruch marketingowy. Glosne nazwisko i juz, zwraca sie :)

21

Umtiti to ulozony chlopak. Sledze jego poczynania od 2013 roku i wielokrotnie mowilem o nim jako wielkim wzmocnieniu. Co do jego slow to raczej jest tak jak mowi. Nigdy nie spotkałem sie z jakimis wybrykami z jego strony. Gdy tylko Lucho da mu szanse Sam udowodni ze ma olej w glowie:)

0

22 ma Vidal wiec marne szanse :) chyba ze odejdzie As - Douglas i sie zwolni 2 :)

1

Numery dostana dopiero gdy ostatecznie zostanie ustalona kadra na sezon 16/17. Zarowno Denis, Umtiti i Digne maja teraz jak sie nie myle do wyboru 6 , 15 i chyba 16. Reszta zajeta. Po wszystkich transferach dostaną swoje numery.

0

Piszczek zaczynał jako napastnik, później przesunięty został na prawa pomoc, by w końcu stać się prawym obrońcą światowej klasy. Nie takie zmiany pozycji widział futbol ;)

1

Na LO zagral 1 mecz, i wyraznie bylo widac ze srednio mu tam idzie. PO to pozycja na ktorej radzi sobie o niebo lepiej :)

2

Zagra Mangala. Pierwotnie Umtiti nie został nawet powołany na Euro, ale kontuzje sprawiły ze pojechał. Generalnie myśle, że selekcjoner francuzów nie przepada z Umtitim. Przecież jak oglądałem lige francuska, troche angielskiej i widze Ramiego na tym Euro to sie smieje. Przecież Umtiti zjada na sniadanie Mangale, Ramiego i nawet powiem ze jest troche lepszy od Koscielnego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?