0

Nie zauważyłem aby Jordi dotknął tam tej piłki ;)

0

Solidna 1 połowa z asysta do Leo, druga nieco słabsza ;)

3

Nierówno. Kilka przeblyskow, kilka strat. Ale ogólnie widać postęp. Gdyby Luis był skuteczniejszy dziś to by statystyka Dembele wyglądała jeszcze lepiej, a tak to asysta przy golu Leo na 3:1

1

Generalnie to Paulinho zagrał dramat. Przeszedł, a właściwie przestał obok meczu. I czułem ze gramy w 10. Dopiero po wejściu Denisa graliśmy 11 na 11. Dobre zmiany trenera, tylko ze powinny nastąpić wcześniej. Szkoda ze musieliśmy oglądać Paulinho przez 75 minut. No i jeszcze parę słów o defensywie. Dziś wszyscy pod kreską. Mark nie popisał się przy 2 bramce, reszta przy obu. Liczę ze na Rome wyjdziemy z większym skupieniem i zaangażowaniem.

0

Racja, zapomnialem o ekipie Kloppa, ktora pogonila Porto

0

Anglicy znowu w odwrocie. United - out, Tottenham - out, Chelsea - prawdopodobnie out. City będzie bronili honoru wielkich nigdys brytyjskich klubów :)

1

Jeśli jest jak mówi to trzeba psychologa. I to dobrego.

3

Neymara też sprzedawaliscie po pierwszym sezonie. Poczekajmy na Dembele. Zobaczycie ze chłopak będzie kozakiem w Barcy.

5

Najważniejsze to żebyś sięgnął po słownik. Pózniej będzie już z górki :)

2

Ivan w końcu pokazuje swój ogromny potencjał. Odrodzil się u Valverde. Czekam na kolejne mecze

5

A przy tym zepsul kilka sytuacji, które wcześniej powinny zamknąć ten dwumecz. Obaj zagrali na podobnym poziomie, z tym, że Ivan zagrał moim zdaniem solidniej.

2

Fajnie by było zobaczyć Paco od początku no i Minę.

5

Może zagra R10 ? Jesli tak to tylko dla niego w koszulce Barcy oglądać ten mecz :)

2

Luis okradł trochę Coutinho z asysty, ale i tak swietny debiut. Czekam na więcej :)

0

Kiedy wybory, że zarząd tak się wziął za robote ?

2

Parę dni temu, przed meczem z Celta zostałem zgnojony za to ze powiedziałem ze wprowadzaja go za szybko. Chyba miałem troszkę racji...

6

Dembele drugi mecz w ciagu 3 dni w pierwszej 11 to za szybko. Chłopak dopiero co wrócił....

0

Były jakieś przecieki odnośnie numeru z jakim zagra Coutinho ?

4

Przypomina mi to wszystko transfer Fabregasa do Barcy. Opera mydlana bez końca...

13

Denis w takim meczu powinien błyszczeć. Tymczasem jest niewidoczny :(

12

Pamiętaj że Barca też często korzystała z pomylek sędziów. Chociażby "Karny" na Albie który kopna kepe trawy, w zeszłym sezonie i kilka bramek po spalonych. Medal ma dwie strony i nie ma co nabijać się tylko z końca Realu i Ronaldo. Cieszy jednak ze VAR będzie w Hiszpanii i liga będzie bardziej sprawiedliwa ;)

2

W takiej sytuacji Dembele i Griezman skrzydła, Suarez na 9, a Messi troche niżej, taka 10/wolny elektron. Ale tak jak mowisz, to tylko plotki ;)

2

Trochę małe szanse na wszystkie te transfery. Ale nie ukrywam ze jesli stałoby sie coś takiego to przy odpowiednim ustawieniu zespołu, Barca byłaby nie do zatrzymania. No i należałoby odchudzić trochę kadrę.

3

Jak dla mnie to cokolwiek mówi pan Orłowski jest niemożliwe do słuchania. Facet jest równie dobrym "expertem" co Hajto. Tyle że Hajto jest chociaż zabawny. A pan Orłowski i jego fatalna dykcja, wada wymowy i "mądrości" które prawi mnie zabijają. Wolę oglądać mecz z angielskim komentarzem...

0

Tah to będzie klasa światowa za 2-3 lata. Warto zwrócić na niego uwagę, na dzień dobry wciąga Vermalena czy nawet Pique w obecnej formie ;)

0

Co ty gadasz za głupoty ? Po wejściu Deulofeu nasza prawa strona odżyła a on pare razy szarpną zmeczonym Filipe Luisem. Dobra zmiana z pewnością.

1

Ręka to taka stykówa. Obie decyzje byłyby do wybronienia. Natomiast faul na Messim był oczywisty. I powinien być rzut karny. Szkoda ze sedzia, znowu oślepł...

0

Był i to w polu karnym. Ale cóż....

0

Jak Goretzka będzie od stycznia za free, bo nie zapowiada się na przedłużenie jego kontraktu. Więc po co płacić ? Co do Aliego to jest on w stanie zagrać też na pozycji lidera Rakiticia więc jego transfer byłby idealny, ale mega kosztowny :)

0

Jeśli to prawda to powiem "w końcu". Siedzi na tej ławce w United bo wszyscy pchają w Rashforda a tymczasem, Martial jest jednym z najlepszych zawodników tego klubu. Robi taką różnicę i robotę na boisku, nie ważne gdzie gra, a może grać wszędzie z przodu. Wart każdych pieniędzy...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?