krzywy
Dołączył/a: sierpień 2012
Biała Podlaska
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Szkoda. To nasz top 3 zawodnik w tym sezonie. Trzyma cały czas wysoki poziom i stale robi postępy. Oby ta kontuzja go nie spowolnila. Czekamy na Ciebie Arthur!
0
Dzięki za info :)
1
Czy jest w stanie ktoś powiedzieć mi na kiedy jest przewidziany powrót Dembele? :)
1
Nie gadaj, że dałeś się złapać na tę ironię...
2
Benzema po Złotą Piłkę! Co za fantastyczny zawodnik. ZP powinna być jego!
0
Na zmianę są. Raz tu raz tu. Co tydzień się zmienia. C+ też ma prawa na najbliższe sezony.
0
Częściowo się z Tobą zgadzam. Ale uważam za błąd szkolenie zawodników, aby osiągali oni maksimum potencjału w wieku 18 lat. Jest to błąd szkoleniowców na poziomie juniorskim. Teoria treningu sportowego mówi, że cały myk polega na tym żeby przygotować tak juniora, aby osiągnął on szczyt formy sportowej w wieku seniorskim. Co oczywiście łatwiej powiedzieć niż zrobić. Ale często trenerzy w mlodziezowi chcą osiągać wyniki, kosztem rozwoju młodych graczy, i tu się rodzi problem i zbyt wczesne wypalenie zawodników :)
0
Oglądam urywkami bo jestem w robocie, ale widzę że dosyć duże polowanie na kości że strony Getafe. Nie mylę się?
3
Jakby się dało, to zdecydowanie jestem za. Transfer za śmieszne pieniądze jak na tę czasy
0
A co z Pavardem? Ma śmieszna klauzulę odejścia w kontrakcie. Chyba że ktoś już go przyklepal.
1
Niektóre tak, a niektóre zostawmy tak jak są. Dembele nie odmienia się, tak samo jak muzeum.
0
Dzięki wielkie :) dokładnie o taki opis gościa prosiłem. Dzięki jeszcze raz :)
0
Mógłby ktoś przybliżyć mi po krotce sylwetkę Carlesa Pereza z Barcy B? Całkiem przyzwoicie statystycznie wygląda ten chłopak, ale za grosz wiedzy o jego grze nie mam.
6
Trochę za dużo takiego typowego hype'u po jednym udanym występie. Malcom, pokaz że to nie przypadek i odszczekam to z przyjemnością :)
3
Jakim powrocie do Romy? Według moich informacji Malcom nigdy nie był zawodnikiem Romy. Jego poprzednim pracodawcą był zespół z Bordoux a wcześniej z Sao Paulo. Popraw mnie, jeśli jestem w błędzie :)
5
Rozumiem, że sprzedać tak szklanego zawodnika było ciężko, ale przedłużenie z nim kontraktu byłoby ogromną pomyłka. Po zakończeniu obecnego, ładnie podziękować i rozejsc się.
6
Arthur jest artystą drugiej linii. Genialnie dyktuje tempo gry dzisiaj! Przypomina stylem trochę Xaviego :)
0
Drodzy użytkownicy, z racji że jestem w pracy i od jakiegoś miesiąca nie bardzo mam możliwość śledzenia męczy Barcy, czy ktoś może powiedzieć mi jak spisuje się Dembele na początku tego sezonu?
0
Bo jak dobrze pamiętam to od opłaty klauzuli jest większy podatek niż od zwykłego transferu. Dlatego czasami kluby próbują negocjować. Mogę się mylić, więc proszę o ewentualne poprawienie mnie ;)
8
I kolejny faworyt mundialu, po Polakach, jedzie do domu xD
0
Może ktoś mi powiedzieć jak w ogóle gra Rafinha w tym Interze ?
0
Widać wielką klasę mniejszego klubu. Madrycka ekipa może się uczyć ;)
0
W PSG robi się syf bo brakuje charyzmatycznego trenera - lidera, a szejk myśli ze fochy zlikwiduje kasą, a to tylko wzmaga konflikty.
1
Kara powinna byc. 2 mecze zawieszenia jak dla mnie. To było głupie i niepotrzebne. Z całą sympatią do Roberto, ale dla takich niesportowych zachowań nie ma miejsca w footballu. Wiem że został sprowokowany, w głowie cały czas był łokieć Ramosa, ale na tym poziomie trzeba zachować zimną krew, a Sergiemu jej zabrakło. Niech odpocznie, a może będzie miał nauczkę na przyszłość i bedzie mądrzejszy o te doświadczenie:)
1
Nie rozumiem czemu prezes chińskiego klubu się na ten temat wypowiada. Ja rozumiem ze mu zależy itp, ale poprzez szacunek do Don Andresa powinien ten temat zostawić w spokoju i pozwolić Hiszpanowii na ogłoszenie swojej decyzji :)
0
Oryginalne i jakże kreatywne z Twojej strony xd
0
Boję się o tą lewą obronę dziś u nas. Digne jest za cienki w uszach na Barce...
3
Takie rotacje powinny mieć miejsce w środku sezonu przeciwko gorszym zespołom niż Celta. Nie rozumiem troche Valverde...
0
Jak sam dobrze wiesz nazwiska i pieniądze nie grają.
1
Prawdopodobnie strata punktów. Balaidos to dla nas koszmarny teren. Oby w koncu dziś go odczrowali ;)