2

Spokojnie. Okienko się nawet nie zaczęło.

6

A może by tak Ramosa do Barcy jak mu się kończy kontrakt i Florek nie chce przedłużyć ? xD

0

@Pedritodejong ajs...przecież w każdej wiadomości pisze, że nie mamy kasy, bo płacimy mnóstwo kasy innym graczom. Więc o transferach nie ma mowy... Messi też za darmo biegać nie będzie.
A Moriba w 3/4 klubów z topu grałby ogony. Ma potężny potencjal. I tylko głupiec tego nie widzi.

0

@Pedritodejong Czytaj ze zrozumieniem Chłopcze. Nie mówię o sprzedaży tylko o pensjach z kosmosu. Pensjach, które są nieadekwatne do poziomu, który prezentują przytoczeni przeze mnie gracze. Co pokazał Moriba ? Zawsze pod grą, walka, twardosc, nieustepliwosc i bramka w LL mając 18 lat. Wyprzedził w hierarchii Pjanicia(kolejny zjadacz kasy za nic) i Piuga. Chyba nieźle jak na 18-latka, który od połowy sezonu stawiał swoje pierwsze kroki w wielkiej, seniorskiej piłce, nie ?
To Twoje argumenty dotyczą zupełnie innego tematu. Z tematem ogólnej dyskusji mają niewiele, bądź nic wspólnego :)

0

@korolocik daje mu chociaż presezon. Potem zobaczymy czy cokolwiek w jego temacie ruszy.

0

@Pedritodejong ludzie! Pensje piłkarzy to 110% obecnego budżetu. Z pustego to i Salomon nie naleje. Mieliśmy gościa co rozdawał 10, 15 mln za sezon na prawo i lewo. Jak na tym wyszliśmy ? Mamy kulawego umtitiego z jedną nogą za 12 mln, beznadziejnego Roberto za 10 mln i Dembele, który jest jeźdźcem bez głowy zarabiającym 15 mln za sezon. Laporta robi co może, żeby spiąć to wszystko do kupy, ale trafia się spece z Fify, którzy myślą, że wszystko co trzeba zrobić to wcisnąć trzy razy krzyżyk i zawodnik będzie wasz

0

@Sergio_Devils i słaba liga ;)

0

@tom9001 Laporta tak mówi, a nasza kadra wskazuje co innego. Nie mamy kadry, która pozwoli nam na walkę na wszystkich frontach. Niestety, nie w tym momencie. Dziurawa obrona - Garcia tego nie zmieni, środek jaki jest każdy widzi i nie zmieni tego Wijnaldum, tylko czas. Transfer Aguero to transfer z niewielkim ryzykiem na czas aż odbijemy się finansowo od dna. Mamy okres przejściowy i żadne słowa tego nie zmienia.
@korolocik tak, Collado. Genialny sezon w Barcelonie B, będzie członkiem pierwszego zespołu, sprawdzic go w kilku meczach nie zaszkodzi. Spójrz na słowo klucz: "spróbować" ;)

2

@JarekS nie głupie, a realistyczne. Barcelona nie ma kasy żeby rywalizować na rynku z PSG, tym bardziej nie ma kasy na transfer "gościa od czarnej roboty". Dlatego mówię, że jeżeli Wijnaldum do nas przyjdzie, to świetnie. Ale jeżeli nie, to skupmy się na rozwoju młodych i nie płaczmy nad tym, że wybrał petrodolary.

1

@Kgorecki2500 Zgadzam się z Tobą. Sam jestem zaszczepiony, ale nie rozumiem gnojenia ludzi, którzy szczepieniu się nie poddają. To jest ich wybór, tak jak moim wyborem było to że szczepionkę przyjąłem. Skoro mamy możliwość wyboru to go dokonujemy. Ale ja już się przyzwyczaiłem że obecna władza robi wszystko, żeby ludzi podzielić. Nie mówię tu tylko o władzy w Polsce, ale i na świecie ;)

8

@JarekS Nie do końca sie z Tobą zgodzę. Jeśli przyjdzie do nas to ok, ale jeśli wybierze PSG to nie ma co płakać. WIJNALDUM nie zbawi naszej linii pomocy. Można wtedy dalej rozwijać Moribe i spróbować z Collado, ktory też potrafi fajnie rozegrać piłkę.

0

Może i dobrze. Właśnie oglądam go w meczu towarzyskim Holendrów i nie błyszczy. Ostatni sezon w Liverpoolu też taki sobie

0

@lukbed232 między innymi dlatego tę pensję trzeba obciąć. Nie powinien odchodzić. Takie gość zawsze przydaje się w klubie ze względu na charakter.

0

Jak tylko się uda to wypchnac Sama i w miare możliwości zmniejszyć pensje Pique. To będzie dobry początek. Potem szukać dalszych rozwiązań :)

0

@Pawlak1992 Myślę że jednak Leon. Wydaje się bardziej kompletnym siatkarzem.

0

Trochę beka. To by była niezrozumiała decyzja .

1

@Pawlusek jak dadzą cokolwiek to im go zaniosę. Aby pozbyć się tylko jego pensji ;)

1

@Coutinho007 jak Douglas !

0

Poniedziałek: Aguero
Wtorek: Garcia
Środa: Wijnaldum
Czwartek: Depy
Piątek: Pjanic out
Podoła Pan, Panie Laporta ?

1

Jak dla mnie to perfekcyjny transfer. Przy naszych finansach to nie ma lepszej opcji. Zobaczycie, jeszcze będziemy my krzyczeć Agueroooooooo :)

12

Donnaruma i jego transfer to plotki wyssane z palca jak niewiadomo co... Mats jest nie do ruszenia i (z całym szacunkiem do Włocha) zjada go na śniadanie w każdym aspekcie. Szczególnie w grze nogami, a ten aspekt jest bardzo ważny w przypadku bramkarza Barcy...

11

Najlepsze: Koniec tego sezonu. Czas na reset :)

1

Oby to była prawda ;)

0

@Mroziu w końcu ktoś to napisał. Donnarumy nie potrafi grać nogami. Jest w tym aspekcie beznadziejny.

1

Według mnie Koeman powinien dokończyć swój kontrakt i powinniśmy się rozejść. Niech jeszcze przez rok buduje młodych, może trochę odbijemy się finansowo od dna i wtedy ruszymy z nowymi twarzami na podbój Europy.

3

@Coutinho007 wysoko poprzeczki nie ma

3

@Jakchcesz @Coutinho007 hiszpańscy sędziowie to stan umysłu

3

Kurcze, minęły dwa tygodnie albo i więcej, a ja nie wyłapałem co powiedzial Koeman do sędziego, ze wyleciał. Oświeci mnie ktoś ?

1

@robimen12345 Idealnym zmiennikiem na PO byłby ktoś kto da jakąś jakość. Mówiąc delikatnie, Roberto jest od tego daleko :)

1

@gbarca Sevilla jest w takim gazie, że mogą mieć mało do powiedzenia w tej kwestii

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?