0

@yzyr moze i tak, ale Ty dalej nie rozumiesz, że chodzi mi o to żebym miał możliwość. Nie ważne czy są duże szanse na otrzymanie biletu czy małe. To samo tyczy się innych kibiców w innych krajach.

0

@yzyr ten mecz mi da tyle że może będę miał jedyna w życiu okazję do obejrzenia Barcy na żywo :) nie mówię o zdzialaniu cudów na arenie międzynarodowej.

0

@yzyr Sankcje to tylko gdybanie i raczej myślenie hipotetyczne.

Natomiast co do reszty to nie dążę do zrównania się finansowego, tylko do tego, abym mógł raz na 23 lata obejrzeć polski zespół grający np z Barca w europejskich rozgrywkach.

2

W proponowanym formacie to nie ma prawa bytu. Kluby jak Ajax, Porto, Benfica czy nawet polska "czołówka", tych rozgrywek nawet nie powącha. Te rozgrywki to monopolizacja piłki nożnej na 12 potęg i resztę. Biedny będzie biedniejszy, a bogaty bogatszym. Dodatkowo jeżeli jakiekolwiek sankcje ze strony UEFA wejdą w życie, to niewiadomo czy topowi zawodnicy nie zechcą odejść, a przyjść będą chcieli tylko "najemnicy". Ja też chciałbym wydymać UEFE i FIFĘ, ale zrobić to w sposób który nie skrzywdzi mniejszych klubów.

1

@jeyx77x to, że superliga powstaje tylko i wyłącznie ze względu na kasę. Przesłaniem Barcy od zawsze było to, że pieniądze są drugorzędne. To mi się nie zgadza ;) oczywiście rozumiem że wszystko się kręci wokół kasy, ale jakoś mi to nie pasuje. Zwyczajna opinia zwyczajnego kibica. Nie każdy musi ją podzielać :)

35

Mes que un club... Czy jakoś to tak było...

59

Niesamowite jest to, że Frankie jest zarówno naszym najlepszym stoperem, pomocnikiem i czołowym napastnikiem. Człowiek orkiestra. Kompletny zawodnik. Najlepszy transfer od wielu, wielu, wielu lat..

3

@Sapos93 streamsworld sporo reklam ale jest wszystko i w super jakości :)

0

@FDJ Valdes to większa legenda niż Suarez ? Niby czym sobie na to zasłużył ? Tym że był w klubie dłużej i jest jego wychowankiem? Bo piłkarsko to go Luisito wciąga nosem. Valdes był bramkarzem średnim. Ratował go fakt, że Barca dominowała na boisku i kontaktu z piłką miał nie wiele. Gdy już piłkę dotykał to serca kibiców drżały z niepokoju niemal tak samo jak w przypadku Pinto. Na początku jego przygody w pierwszym zespole był tak beznadziejny, że aż nie dało się na niego patrzeć. Tak jak ktoś wyżej napisał, zostawilbys ręcznik w bramce a zrobiłby to samo co VV. Z czasem się "ostukal", ale to pozwoliło mu wskoczyc na średnią półkę. W Hiszpanii nie był nawet nr 4 w sowich czasach świetności. Natomiast uważam, że Suarez to absolutny światowy top i żywa legenda. Piłkarsko dwa poziomy wyżej nad VV.

0

@Naturopata Ponoć całkiem spory talent i duża nadzieja Argentyńczykow. Gra na 10, ale na skrzydłach niby też coś umie. Pytanie jak jego umiejętności sprawdza się w Europie, bo nie oszukujmy się, ale liga argentynska to nie jest światowy top :)

2

To co gra Dest dziś to poezja. Na takiego PO czekałem! Prefesor!

0

@Pitrobolon nieźle. Nie widać go za bardzo, a w jego przypadku to plus.

31

@MaFCB Griezman powinien zostać. Chłop nie miał okazji nawet pokazać co potrafi, przez to jak byl ustawiany. Gdyby odszedł Luisito na zadłużona emeryturkę w MLS lub gdzieś indziej, to może Antek pograłby tam gdzie powinien u efekt byłby zupelnie inny.

1

Dziś za Vidala chętnie bym zobaczył Rakiticia bądź Arthura. Niech chłopaki zagrają jakieś minuty. Vidal w drugiej połowie na podgrzanie atmosfery idealny będzie

0

Coś czuję, że jak przyjdzie Lautaro, to będzie grał na skrzydle....

0

@Mocher91 a powiesz mi jak to wygląda obecnie?

0

Czy mógłby mnie ktoś oświecić czemu Haaland może grać w BVB w Lidze Mistrzow skoro grał już w tych rozgrywkach w barwach innej drużyny w tym sezonie? Czegoś nie wiem, coś się zmieniło, coś mi umyka?

0

@sila101 Ale straty w takich miejscach, lepsza drużyna niż Leganes by wykorzystała :)

0

@NeroTFP okej. Ale dziś już Busi zrobił 3 nieciekawe straty. Krwawią oczy gdy się patrzy na to...

8

Nie mogę patrzeć na Busquetsa dziś. Poważnie nie mamy kogoś innego w środek pola? Zagrać z De Jongiem na SPD i Arthurem w pomocy?

0

Ja nie rozumiem czemu czepili się tego Aubameyanga. Pomyślałbym bardziej nad Lacazettem. Młodszy, z ogromnymi umiejętnościami i jakoś bardziej mi pasuje do Barcy. Lepiej odnajduje się w grze kombinacyjnej niż Gabończyk. Jednego sprintera już mamy w drużynie i jak widać niezbyt się tu odnajduje.

0

@JimMorrisonFCB tego nikt nie mówi, ale Suarez nie dawał nic, więc można było ryzykować :)

0

Wybacz. Zbyt dosłownie potraktowałem Twój komentarz

13

Messi w wieku 22 lat w 2009 zdobywał złota piłkę France Football, strzelał bramkę głową w finale LM Manchesterowi United i wiele wiele innych. Był czołowa postacią Barcy obok Eto'o, Henrego, Xaviego i Iniesty. Jeśli Twój komentarz to była ironia, to przepraszam, nie załapałem :)

0

Może ktoś powiedziec jak gra Barca? W robocie jestem i nie mogę zobaczyć :(

0

Iniesta czy Xavi byli jedyni w swoim rodzaju. Porównywanie do nich Rakiticia to śmiech na sali.

0

Mi się podoba ten pomysł. W końcu te mistrzostwa świata miałyby jakiś sens :)

0

Może mi ktoś powiedzieć kto to jest nr 23 w Realu? Nie znam ich mlodziezowcow

0

Co sądzicie o barmkarzu Fiorentiny Albanie Lafontcie? Nie uważacie że mimo młodego wieku Fiorentina to za ciasny klub dla niego? :)

1

Niech jeszcze 30 osób to napisze bo poprzednie 40 to było za mało.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?