krzywy
Dołączył/a: sierpień 2012
Biała Podlaska
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Deviler wiem, że jest świetny, ale Theo w tym sezonie był najlepszym graczem Milanu w zasadzie
0
Ja nie rozumiem czy Dechamp nie powoła Theo z Milanu na LO, tylko gra tam jego brat, który jest stoperem xd
0
@lucca87 podchodzę zdroworozsądkowo do całej sytuacji i uważam że poziom nasz i Szwedów jest zbliżony. Uważam jednak, że jeśli Polacy zostawia serducho na boisku, tak jak z Hiszpania to będą zespołem który zwycięży. Jednak wszystko zależy od ich głów. Ze Słowacją wyszli zbyt pewni siebie i z myślą że mają pewne trzy punkt. Z Hiszpanią nikt im nie dawał szans i a przy odrobinie szczęścia po naszej stronie, też mogliśmy wywieźć 3 pkt z Sevilli, ale o tym nikt nie mówi, bo przecież to my mieliśmy farta.
Szwecja też jest w naszym zasięgu, tylko trzeba spiąć dupę, a nie czlapac po boisku i myśleć że samo wyjdzie...
3
Czytałem właśnie jakieś oceny Polaków na Wp (tak wiem, lepszego źródła nie mogłem wybrać). Zjechali tam Zielińskiego za wczorajszy mecz, że niegodny piłkarza i niewidoczny. Kurcze, kto to pisze ? Ktoś kto za grosz nie ma pojęcia o piłce nożnej! Chłop zagrał wczoraj jak Rakitic w Barcelonie za swoich najlepszych lat. Zapieprzal na całej długości o szerokości boiska. Przerywał akcje w prawym sektorze boiska, asekurował Jóźwiaka, wspomagał Bereszynskiego a oni piszą że gówno zagrał. Moim zdaniem wczoraj drugi najlepszy obok Glika.
21
Oby Krychowiak nie wyszedł w podstawie na Szwecję. Błagam Sousa !
0
@lucca87 Ty tak poważnie ? Chodziło o poziom zaangażowania w meczu i chęć walki. Jeśli powtórzymy to ze Szwedami to powinniśmy ich ograć. Wtedy wychodzimy z drugiego miejsca.
0
@Szmulek Zielu dziś genialny taktycznie mecz. Bez fajerwerków w ofensywie ale bardzo dużo dał.
2
No i o to dziś chodziło. Zostawili na boisku kawał serducha. Powtórzyć ze Szwecją i gramy dalej z drugiego miejsca.
0
@barcelonaLM Iwański to się nadaje do tarcia chrzanu na pół etatu. Niesamowite, że taki tuman dostaje cokolwiek do komentowania.
0
W dalszym ciągu Polacy mają więcej bramek niż Niemcy.
0
Cienkie te Niemcy. Nasza repka chociaż strzeliła bramkę na tym euro xd
0
@normasubiektywna w wypowiedzi kolegi nie było żadnych nacisków :)
I oczywiście możesz żyć po swojemu, kibicować komu lub czemu chcesz.
Swoją drogą to straszne, ze żyjemy w takich czasach, że drobna potyczka slowna w internecie nazywana jest "naciskiem".
11
@kakusus jak dla mnie to mogą nawet przegrać, ale chcę widzieć zaangażowanie i walkę całego zespołu, a nie trzech graczy. Jeśli będą gryźć trawę a mimo to przegrają, to i tak będę zadowolony. Do boju Polsko!
0
Jak gra dziś Anglia ? Dopiero odpaliłem i jakoś tak zepchnięci są.
0
@Tridente2015 dajmy taka grupę:
Polska
Chorwacja
Turcja
Macedonia
I mamy grupę śmierci ;)
1
Jak dla mnie to Chorwacja na tym turnieju gra z nami o tytuł najsłabszej drużyny...
1
Jak zobaczyłem aktualizację od Marki, to tylko czekałem na którąś katalońską gazetę, która powie zupełne przeciwieństwo xD
9
Jezeli jest cień szansy na wyjęcie Laporte z City, to tylko na tym się skupić. Żadnych Ginterow czy innych wynalazków.
2
To co gra dziś Pogba to jakaś poezja.
6
Gwarantuje, że tak nie chciał
0
@tobiasson92 czekał aż Coman albo Sane pójdą na obieg
0
Dobra Panowie i Panie, jest jeszcze druga połowa. Zobaczymy co zrobi Sousa w przerwie. Można wprowadzić kilka korekt. Zobaczymy :)
0
Linetty chociaż by w obrońcę na wślizgu trafił.
1
Stała śpiewka. Otwarcia, o wszystko i o honor ;)
1
Czyżby 4-3-3 ? :O
0
@noface okienko transferowe zaczyna się 1.07., a kończy wraz z wakacjami. poczekajmy moze z jakimikolwiek osądami ;)
1
@adrian89 Bo to Państwa Organizatorzy, więc tradycyjnie grają u siebie.
1
Ten nasz Brajtłajt wygląda nawet nieźle w tej Dani
0
@Gwyn ręka znacząco zmieniła tor lotu piłki. To powinno być brane pod uwagę, nawet przy jej naturalnym ułożeniu.
13
Jakim cudem takie zagranie wg Varu nie jest ręka. Znacząco powiększona powierzchnia ciała. Jak dla mnie to oczywista ręką i karny.