0

Czy mamy opcje wykupu L. De Jonga ? Jeśli tak to jaki koszt ?

1

@thcmenel420 bo Ajax grał na 2 DM.

11

@Greenalley Gwiazdka Adamy zaczyna gasnąć ? Po czym tak wnioskujesz ? Po ostatnich 15 minutach z Valencją ? Xd

1

@kryhaa Franek był SPD w Ajaxie. To u nas robią z niego SP/SPO/F9 i jeszcze niewiadomo co. Prawda jest taka, że na SPD wygląd najlepiej i super wyprowadza piłkę, czyta grę i asekuruje. Szkoda, że gra większość Busqets a Frankie tak naprawdę na tym Śpd się nam nie miał okazji pokazać.
Co do Gravenbercha to wg mnie jest on bardziej SP. Profil podobny do Tilemansa z Leicester. Fajnie ułożona noga, niezły strzał, ciekawy przegląd pola z niezłą technika. Jednak nie jest to profil Barcy. Nie widzę go w grze kombinacyjnej. Gość wygląda super gdy ma sporo miejsca. Na małej przestrzeni nie prezentuje się, aż tak dobrze.
Mogę się mylić, ekspertem nie jestem, Ajax oglądam okazjonalnie, każdego meczu nie śledzę.

1

@Jakchcesz właśnie mi też się wczoraj podobał. Dobrze bronił i asekurował wolnego Mingueze. Cały czas pod gra i fajnie wyprowadzał piłkę. Przy golu zawinił, ale poza tym naprawdę fajnie ;)

0

Co sądzicie o Frankiem de Jongu wczoraj?

0

Niby Real przegrał, ale madryckie gazety o tak pieją z zachwytu nad ich "przyszłym" graczem xD

1

Oby tak zostało, a latem może uda się kogoś jeszcze oszukać, że mają talent i się ktoś skusi za czapkę gruszek. ;)

0

@zorf nie powołany na mecz. Pewnie brak zielonego światła od lekarzy.

3

@Herbert za gorsze faule zawodnicy pauzują po jednym meczu. Zgadzam się, że faul był bezmyślny i kartka oczywista, ale dwa mecze to przesada.

3

Dwa mecze to trochę dużo. Pewnie Perez chce nam podciąć skrzydła, bo widzi że Real podupada

1

@ACRAB95 Brozovic i jego 8 mln za sezon to kwota brutto. To sprawia że sam piłkarz do swojej kieszeni dostawałby około 3,5-4 mln euro. Co i tak by było zbyt wysoka kasa dla tego typu gracza. Kessie chce 5 na łapę, co daje około 11 brutto. Jeszcze więcej, a jakoś nie wydaje mi się dużo większym kozakiem od Chorwata ;)

0

@Coutinho007 edit: w życie wchodzą klauzule odejścia jak u Haalanda, np. dr Ligt 150 mln

0

@Witekk10 najgorzej
Pedri - wolno myślał,
Busqets - jeśli chodzi o kontrolowanie tempa gry to genialnie ale kilka razy debilnych błędów, takich w swoim stylu, więc średni mecz.
Reszta super wg mnie.

6

@foczkyyyhg ja Starą do teściowej wywiozłem, żeby mieć święty spokój

0

@Pablit jesli powinien być faul, to według przypisów czerwona kartka. Gdyby Wass nie faulował, Ferran byłby sam na sam z Oblakiem

0

Jak widzicie tą sytuację między Ferranem a Wassem, gdy Torres wychodził na czystą pozycję ? Moim zdaniem faul i czerwoną dla Wassa. Był ostatnim obrońcą i nawet jeśli faul nie był brutalny to i tak był. Taka moja opinia.

0

Świetny mecz Adamy, robi dokładnie to po co przyszedł. Wiatr z prawej strony, siła, szybkość i moc. Niezły mecz Frankiego, jest jakiś taki szybszy, mniej ociężały i wygląda bardzo fajnie. Dani Alves fajnie rozgrywa, ale przez to często odsłonięta jest prawy bok obrony i kilka razy Araujo nie miał jak go zaasekurowac. Trzeba tutaj pomyśleć nad tym rozwiązaniem. Ogólnie najlepszy mecz w tym sezonie i oby już tylko tak zostało !

0

A trener zawsze mówił, nie odwracaj się plecami do napastnika. Nacho nie słuchał ;)

1

Właśnie przyszla mi do głowy pewna dyskusja. Kto był lepszym/wazniejszym graczem Barcy. Ronaldinho czy Neymar. Chodzi mi o aspekt czysto sportowy. Obaj dawali gigantyczna radość, fantazje i polot. Obaj naznaczyli swoje epoki w Barcie i obaj odcisnęli na klubie swoje piętno. Wydaje mi się jednak, że R10 zrobił więcej dla Barcy niż Neymar. To od jego epoki, ten klub stał się tym wielkim tworem jakim jest do dziś. Neymar był jednym z wielu i był bardziej Robinem dla Batmana - Messiego. Roni byl sam sobie Batmanem i Robinem.
Co myślicie ?

2

@aiven myślę, że kolega Feniks jest troszeczkę za młody na "Czas surferów" i Twoich słów, też nie do końca zrozumiał ;)

3

@Feniks_37 Witam Przybyszu. Nowy w internetach? Łap definicje ironii, przeczytaj ją ze zrozumieniem, a potem wróć do mojego komentarza.

ironia - drwina, złośliwość lub szyderstwo ukryte w wypowiedzi pozornie aprobującej

14

@MrShakira no fakt, bo Neymar, Ronaldinho, Thuram, Henry, Abidal to straszne niewypały.
Zdarzają się niewypały z każdego kraju, ale trzeba próbować, może w końcu trafi się na ten cudowny diament.

1

Powinien grać. Sztab powinien sprawdzić, czy będzie angażował się w meczach i czy nie będzie odstawiał nogi. Jeśli nie, to niech gra, sportowo to świetny zawodnik i nam pomoże z pewnością. Jeśli będzie odwalał, to trybuny i dziękujemy w czerwcu.

26

Cieszę się na ten ten transfer. Ten koleś ma robić tylko wiatr z przodu i rozciągać linię obrony. Nie wymgadam ogromnych liczb i niewiadomo czego. Vamos Adama

2

@messi564 jest opcja z Umtitim, był news, że moga go legalnie wyrejestrowac.

1

@Seba_89_ to nie jest dbanie o jego kontrakt. My musimy walczyć o LM w przyszłym sezonie, bo nie wiem czy wiesz, aktualnie się do niej nie łapiemy. Jeśli Xavi widzi dla niego jakąś rolę, to niech gra i nam pomaga w kwalifikacji ;)

0

@ForcaBarca3 tyle czasu pisałem tą wiadomość, a tu Fati wszystko zepsuł xd

1

Przestańcie płakać. Owszem przegrywamy i pewnie przegramy ten mecz, ale trzeba pamiętać, że większość naszych czołowych zawodników wraca po kontuzjach lub przerwach z innych przyczyn. Dajmy im czas na nabranie rytmu meczowego i potem wieszejmy psy, jeśli dalej nie będzie szło. Xavi lepił z gówna bat przez ostatnie 2 miesiące. Teraz do tego gówna dostał trochę lepszego materiału, może coś uda mu się zrobić. Prawda jest taka, że Real nam odjechał chwilowo, ale my jeszcze wrócimy.

25

@michelos i wtedy wchodzą 17 letni Gavi i 19 letni Nico, nieograni w pierwszym składzie, juniorzy, stawiający pierwsze kroki w seniorskim footballu i wciągają 23 letniego Piuga jedna dziurka od nosa swoimi "schematami" i odpowiedzialnością w grze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?