krzywy
Dołączył/a: sierpień 2012
Biała Podlaska
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@masq w koszulce Barcy nawet ;)
0
@ElKamil kiedyś był u nas taki Boateng.
1
Barcelona w tym momencie to żart. W tym klubie nie ma komu biegać, podawać, strzelać. W Obronie też jest tylko Araujo. Jak mamy walczyć o jakiegoś Pogbe czy Halanda ? Jeśli nie dostaną astronomicznej kwoty (to nie możliwe przy naszych finansach) to nie mają czego tu szukać. Totalna porażka na najbliższe lata...
28
Liczyłem na taką linie ataku. Wolałbym tylko kogoś za Roberto w pomocy. Myślę, że Gavi lub Piug byłby lepszym wyborem
0
Cel: Dani Olmo - xd
1
@czar007 wrócił po kontuzji, zagrał jeden słabszy mecz i bardzo dobry mecz z Bayernem. Dajmy mu czas jeszcze ;)
0
Jak po wejściu zagrał wczoraj Coutinho?
11
Czytam o zainteresowaniu Danim Olmo, ale czy tylko ja jestem do tego sceptycznie nastawiony ? Mam wrażenie że to taki trochę Hiszpański Milik, niby umiejętności jakieś tam są, ale trochę drewniany i często kopie się po czole.
0
@Laza w Hiszpanii nie ma czegoś takiego jak wymiana zawodnikami. Jest transfer z i do klubu. Więc Pajnic jest zakupem i kosztował nas 60 mln, które mamy do zamortyzowania.
0
@ForcaMilosz 25 może mieć gracz z pola, jeśli nie ma wolnych innych numerów ;)
1
Ja słyszałem że Barca zagięła parol na Michała Kucharczyka z Pogoni. Rozmowy są bardzo zaawansowane. Kucharczyk ma wypełnić lukę po Messim i prawdopodobnym odejściu Griezmana. Szacuje się, że kwota odstępnego to 58 mln euro. Tym samym Kucharczyk zostanie najdroższym piłkarzem w historii naszego kraju.
16
@Zico82 debilne gadanie. Nikt nie chce pjanicia wziąć, nawet za darmo. To co maja z nim zrobić ?
3
@tom9001 Nie ważne kto głosuje. Ważne kto liczy ;)
4
Pałam do PSG szczera nienawiścią, ale Messiemu życzę wszystkiego co najlepsze (porażki z Barca w Finale LM). Dla nas, to czas na nowy, świeży start. Ogarniamy szybciutko szrot z klubu i po majstra z młodą kadrą, która jest żadną krwi i chcę pokazać, że istnieje życie po Messim.
0
Niech idzie. Peña sobie poradzi ;)
0
@Coutinho007 to dla nich dobry deal. Młody perspektywiczny... A nie, czekaj....
2
Moim zdaniem nie ma co tak drastycznie postępować. Dać szansę w rundzie jesiennej. Wyglądał solidnie w sparingach. Jeśli się wzmocnił fizycznie to znowu będziemy mieli świetnego stopera. Jeśli będzie klapą, to w styczniu wypchnąć za czapkę gruszek i tyle.
5
@seba444 dajmy chlopowi szansę. W zeszłym sezonie został rzucony na głęboką wodę i moim zdaniem, całkiem sprostał zadaniu, a nawet przewyższył oczekiwania wielu kibiców. Myślę że będą z niego ludzie ;)
2
Pamiętajmy, że oprócz wymienionego tutaj grona, Pedri Dest i Fati to też jeszcze mlodzieniaszki, a już stanowią o sile zespołu. W obronie Garcia, Araujo i Mingueza. Wyczuwam, że przed nami swietlana przyszłość. Trzeba tylko znaleźć odpowiedniego snajpera.
0
@szymonex10 nie mówię co byś zrobił. To była ironia xd
0
@szymonex10 bo jakbyś Ty miał taką okazję, to byś zrezygnował i poszedł do jakiegoś średniaka xD
3
Ten Demir wygląda super. Nasza przyszła 10 :)
2
@eydeem eFootball miał być chyba free2play w tym roku, więc ciekawe co z tego bedzie. Mimo to, ja zostaję wierny Fifie.
0
Odnośnie odejścia Messiego.
Bardzo chciałem żeby Leo do końca swojej kariery w Europie walczył w naszych barwach, ale stało się inaczej. Niestety.
Paradoksalnie uważam, że całej drużynie może wyjść to na dobre. W końcu skończy się gra pod jednego (najlepszego) piłkarza.
Skończy się szukanie go w każdej akcji i przeprowadzanie każdej sytuacji przez niego. Wierzę, że część naszych piłkarzy w końcu odzyska swój dawny blask. Pamiętam gdy do Milanu odchodził Ronaldinho. Miałem wtedy podobne odczucia co teraz. Jednak reszcie wyszło to na dobre. Koniec pewnej ery, nie oznacza końca wielkiej Barcelony. To początek czegoś nowego. Wierzę, że powalczymy na wszystkich frontach a Barca bez Messiego znajdzie sposób na czarowanie nas i sprawi nam wiele radości, tak jak Barca po erze R10.
VeB
11
@DJ6 Akurat Griezmann zagrał dziś super zawody. Ciągle szukał gry, czyścił w defensywie i skończył mecz z dwiema asystami. xD
Może czas już skończyć "modę" na krytykowanie Griezmana za wszystko co robi ;)
10
Rudy mógł dać pograć większej ilosci zawodnikow. Niepotrzebnie Pique, Dest i Demir grają całe 90 minut.
2
@FLYP niech skoczy na dział dziecięcy ;)
0
Opiszę mi ktoś po krotce dzisiejszy mecz ? Nie mialem niestety jak oglądać :(
0
Czy wie ktoś czemu nie gra Sancho?
8
@PatriBarca "chumor"? Aż się zastanawiałem co to za slowo