krzywy
Dołączył/a: sierpień 2012
Biała Podlaska
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Neto był dziś tak fatalny, że to przechodzi ludzkie pojęcie. Dlaczego taki gość, a nie Inaki dostaje szansę w pucharze króla? Tego nie rozumiem...
5
@Coutinho007 jak można winić Matsa za te bramki ? Co miał zrobić ? Dajcie spokój z popularnymi na tej stronie frazesami.
2
@lmdrejko xd
Kto go teraz kupi, jak znowu jest po kontuzji, kończy mu się kontrakt, a od czerwca bedzie do wzięcia za free ?
0
@Gacek5 nie ma to jak oceniać po pierwszych 45 minutach.
12
@Woland10 gra głową Luuka mnie śmieszy. Jest beznadziejny również i w swoim największym atucie. Ten Pan nigdy nie powinien grać w Barcy
0
@Carlosss Ansu, Messi, Gavi, Xavi, Iniesta, praktycznie wszyscy wielcy gracze debiutują jako nastolatkowie. Nie wiem co w tym "niedopomyslenia"
2
@liamgreyhate pamiętaj, że wzięli Camavinge w tym roku i wygląda on całkiem fajnie. Jest do tego młody Valverde. Jeśli to by im odpaliło to mają pakiet na lata. Jedynie w obronie musieliby pomyśleć nad rozwiązaniem.
0
@Maurolkit to Twoje słowa. W żadnym moim zdaniu nie było takiego wydźwięku i to jest tylko i wyłącznie Twoja interpretacja. Ja tylko twierdzę, że nie było przesłanek ku takiej chorobie przez wiele lat. ;)
0
@Przemas8411 może i miał, ale badania nic wówczas nie wykryły. Pomyśl, zgleb trochę temat. Takie wady są często nie do wykrycia w zwykłych testach. Jeśli nie było przesłanek po badaniach do robienia szczegółowych, wnikliwych analiz, to nikt się tym nie zajmował.
1
@Przemas8411 a od 16 roku życia grał na najwyższym światowym poziomie w Atletico i City i było git. Pomyśl co piszesz :)
14
@maciekofcb nie powtarzaj głupich frazesów. Co akurat miał zrobić z tym sztab medyczny ?
Owszem, ponoszą dużą winę za to co się dzieje z kontuzjami, ale sprawy kardiologiczne często wychodzą nagle. Masz przykład pewnego Duńczyka, tam też była wina sztabu ? Nie! Wady serca często nie są wykrywane za pomocą zwykłego EKG albo testów wysiłkowych.
0
Coś wiadomo co z Fatim ?
4
Nico dziś na innym poziomie. Nieźle wygląda de Jong (w końcu). Szkoda kontuzji Ansu. Mam nadzieję że nic poważnego i po przerwie wróci.
Na minus Lenglet. Szczęście że Aspas pod formą i bardziej kopie się po czole niż w bramkę. Ogólnie mecz na plus. Celtą dziś słabiutka. Oby coś jeszcze wcisnąć i zagrać na 0 z tyłu. Vamos!
0
@Encore mają taki pakiet, że powinni być samograjem.
0
Może mi ktoś powiedzieć jak zagrał wczoraj Dembele po wejściu ?
2
@kuz gdzie takie info ? Dasz linka ?
0
@RosjaninBut chyba nie dostrzegasz, że jest mus
0
Wszyscy znają przyczyny zwolnienia rudego. Sport nie musiał pisać całego artykułu z tego powodu
1
Pique, proszę, strzel coś i bezpiecznie 1:0 do końca dowozimy
0
Czy moze mi ktoś wytłumaczyć kiedy według przepisów jest ręką w tym momencie ?
0
@KacperVEB może nie mieści się w limicie plac ?
0
@messicocacola Świetna przenośnia xd A tak odnośnie mojej wypowiedzi, to poczytaj trochę komentarzy na tej stronie i się zastanów co Ci ludzie piszą. Zgadzam się z każdą konstruktywna krytyka, ale nie z falą szamba, która tu się wylewa.
0
Ja widzę, że tu 3/4 ludzi zagrało by lepiej niz Dest czy ter Stegen. Szkoda że jednak to oni tam grają a nie Wy. Pozdro "Eksperci"
1
@toretto724 Sterling ? Xd
0
Ten gość przyszedł do klubu po to, aby wygrywać pojedynki w powietrzu, miał być to jego atut. Tymczasem, on dostał dwie wolne, czyste pozycje i je zmarnował. Co za parodia gracza.
0
Gavi dzisiaj niezbyt dobrze wygląda. Warto dać mu odpocząć. Cou w drugiej połowie i Ansu za naszą kłodę :)
5
Fajnie wygląda Legia dziś. Ogląda się to lepiej niż Barce ostatnio :o
0
Widać że tego chciał dzisiaj. Brawo Ansu. Od teraz tylko w górę !
2
Co dzisiaj Garcia w gra jak profesor, to nie mam pytań ;)
0
Te nasze młodzi wilcy mają dużą przyszłość. Oby więcej minut i doświadczenia zbierali