0

@eydeem Laporta mówiący że Kounde jest graczem Czelsi ;)

7

Za rok, za darmo. Uczciwa cena.

0

@Karokilla Dywagować możemy nad tym, że zdrowie Pique nie pozwala nazywać go najlepszym stoperem, nawet jeśli dobrze wygląda gdy gra.
Czas na zmianę pokoleniowa i nic z tym nie zrobisz. Metryki nie oszukasz. Dlatego nasz "najlepszy" stoper nie powinien grać dużo w przyszłym sezonie.

0

@Karokilla najlepszy ? Kwestia dyskusyjna. Araujo miał lepszy sezon, śmiem twierdzić, że po przyjściu Xaviego Eric wyglądał lepiej niż Geri, ale to moje zdanie ;)

0

@Kuczek ja jestem w stanie to wytłumaczyć w ten sposób, że Busi skupia się tylko na piłce nożnej i jest przykładnym piłkarzem. Pique ma charakter ale też dużo spraw pozaboiskowych i jego głowa nie zawsze jest na murawie. Myślę, że dlatego Busi jest ponad nim w hierarchii. Bardziej nie rozumiem co robi w gronie kapitanów S. Roberto zamiast np ter Stegena

0

@HypeR Puyol niewątpliwie nr 1 co do pozycji niżej mozna się spierać. Koeman, Marquez, de Boer no i właśnie Pique. Moje top 3 to właśnie Puyol, Pique i Koeman. Ale pozostali panowie bardzo blisko.

0

@jordus100 mamy tak szeroki skład w chwili obecnej, że w trakcie sezonu uda się to nadrobić i wyrotowac. Co do LM na wiosnę, to pamiętajmy, że przez Mundial sezon wygląda nieco inaczej i każdy zaliczy niejaki restart pod koniec grudnia.

3

Jeśli Kounde faktycznie przyjdzie do nas, to myślę że Pique powinien grać jak najmniej. Uwielbiam go, jest kwintesencją Barceloński, Cule z krwi i kości, top 3 stoperów w historii Barcy, ale przyszedł czas na zmianę pokoleniowa. Jego obecność w szatni jest oczywiście potrzebna i to bardzo. Trzeba nam kogoś kto będzie młodzież uczył co oznacza grać w tej koszulce i pod tym herbem. Jednakże myślę, że pierwszy skład już nie dla niego.

0

@Emhyr nie mówię, że to krok w tył, ale został jakby na tym samym poziomie, zamiast piąć się wyzej i celować w lepszy zespół/ligę.

0

Sebastian Szymański oficjalnie graczem Feyenoordu. Co sądzicie o tym transferze ? Nie wydaje Wam się, że Seba nie robi kroku w przód tylko zostaje w miejscu ? Zamienił średnia ligę rosyjska na średnia ligę holenderska. Jeszcze gdyby to był Ajax i gra w LM to było by to dla mnie zrozumiałe. Sebek ma papiery na granie i myślę, że ten transfer to lekkie spowolnienie jego rozwoju.
Ale cóż, on i jego agenci wiedzą lepiej co dla niego dobre ;)

0

@Gacu95 poza Araujo nikt nie trzyma odpowiedniego poziomu. Pique to już ma w głowie inne rzeczy niż piłka. Garcia mam papiery na granie, ale brakuje mu warunków fizycznych do bycia top stoperem. Christiansen to jedna wielka niewiadoma u nas, więc sprawdzony w lidze Kounde zawsze się przyda :)

10

@ElTomas tak to zazwyczaj jest. Pompowanie balonika czas start.
Ja czekam na początek sezonu i to jak nasi będą wyglądali w tym przedmundialowym maratonie ;)

0

Raphinha wczoraj wyglądał świetnie. Wiadomo, po wakacjach jeszcze trochę surowy, ale jak na te kilka treningów z zespołem, to świetnie odnajdywał się w grze kombinacyjnej. Oby to utrzymał a będziemy się cieszyć z świetnego transferu.

1

Jak tak patrzę na ten mecz, to cieszę się że Dembele przedłużył kontrakt. Oglądałem tego Abde wczoraj o młodzian nic nie pokazał. Brak przyjęcia, drybrling przewidywalny, niska koncentracja i dużo błędów. Przypomina mi Tello lub Cuence. Bardzo jednowymiarowy grajek. Mało powodów do zachwytu nad nim.
Kolejna kwestia, to błagam niech Pjanic odejdzie. Nie ma tu miejsca dla niego. Nasza pomoc jest tak cholernie mocno obstawiona, że nikogo więcej tu nie trzeba.
Kolejna kwestia, myślę, że po FdJ płakać nikt nie będzie. To świetny grajek, ale zaczyna brakować na niego miejsca. Te 80 mln może się przydać.
Ostatnia rzecz to Memphis. Chciałbym żeby został. Widzę dla niego miejsce w zespole, ale jako rezerwowy. Może zagrać na skrzydle, na szpicy, za Lewym przy zmianie taktyki. Myślę, że warto go spróbować na kolejny sezon przy odpowiednim wsparciu. Oczywiście jeśli by przedłużył kontrakt o rok lub dwa ;)

0

@swer2251 a czy wtedy ktoś za nich może być zgłoszony ?

0

Czy ktoś może mi powiedzieć jak to jest w rzeczywistości. Czy piłkarz, który ma nr w pierwszym zespole, np Umtiti, Piug, Brait itp mogą zostać pozbawieni tego nr i zostać niezgloszeni do rozgrywek tak jak Collado w zeszłym sezonie ?

0

Ci co mówią, że Dembele będzie można opchnac po ponownym podpisaniu kontraktu to chyba upadli na głowę. Gość ma tak chore wymagania, że nikt nie wziął go za free. Tym bardziej nikt nie zapłaci za niego odstępnego jeśli jest tak niezrównoważony. To nie FIFA. Dobrze że chłop podpisał bo robi różnicę na skrzydle. Dobrze, że tylko na 2 lata bo dopiero zobaczymy czy będzie w stanie zagrać na wysokim poziomie kolejny sezon. Dobrze że za 6 baniek, bo to kontrakt akceptowalny i po 2024 może być out. To taki win/win dla obu stron.

22

@1kondziu1 jak za darmo nikt nie łyknął, to na pewno ktoś za niego zapłacić i spełni wybujałe wymagania xd

1

Skrzydła w formie Raphinha/Dembele/Ferran/Fati, ewentualnie Depay i środek Depay/Auba i może Lewy. Każdy na świecie powinien się tego obawiać

3

@Elvisek tyle że Ronaldo jest 3 lata starszy i obecnie półkę niżej niż Robert

1

@Barti88 Gorszy niż Lenglet, Umtiti czy Mingueza nie będzie. Pique młodszy nie będzie, Eric jeszcze nie gotowy na bycie stoperem nr 2 obok Araujo. Dobry transfer. Za darmo to uczciwa cena.

3

@sajmon883 Mamphis całkiem dobrze sprawdził się w Barcy. Przez pierwsze pół sezonu ciągnął ten wrak na swoich plecach, potem po ogromnej eksploatacji złapał kontuzje, a gdy w pełni zdrowy złapał rytm, dawał bardzo dużo. Chciałbym żeby został, chociaż z przodu duży tłok i ciężko o miejsce

0

W końcu jakieś mięśnie do naszego środka pola.

0

@Fan2005 te kilka asyst i parę bramek to i tak więcej niż da nasza młodzież. Na tę chwilę, to trudno nam o lepszego piłkarza niż Dembele na PS

1

@Patrykl145 właśnie oby Mateu coś ugrał. 30 mln za tego gościa to promocja. Etatowy PS w reprezentacji Brazylii, ze świetnym dryblingiem, fajnym dograniem i przede wszystkim inteligencja boiskowa,. Wydaje się idealnie skrojony pod taktykę Xaviego.

0

@kejdzi ale tu właśnie o ten budżet chodzi. Gdyby nie szejkowe pieniędzy, to City dalej byłoby klubem ze środka tabeli PL a nie czołowym klubem na świecie. To samo tyczy się PSG

9

Ktoś tu ostro maskuje przekręty kumpla Szejka z Kataru.
Kurcze, to już się robi chore. I może brzmi to jak ból dupy kibica pogrążonej w kryzysie finansowym Barcelony, ale nie o to akurat w tym przypadku chodzi. Pieniądze zabijają piękno futbolu. Odkąd szejkowie przejęli City, a może nawet troszkę wcześniej, odkąd Abramowicz kupił Chelsea to w piłce nożnej zaczęły się licytacje na kosmiczne sumy. Piłka nożna staje się dobrze płatnym zawodem a nie pasją. Mamy wolny rynek więc zawodnik idzie tam gdzie dostanie więcej. To tak samo jak w naszym szarym życiu. Jedna rzecz tylko mnie boli. Jeśli pieniądze te pochodziły by z działalności sportowej klubu, to niech będą wydawane ile się da. Ale to pompowanie petrodolarów czy to do PSG, czy City czy innego Newcastle zabija ten sport. Ostatnio zacząłem myśleć czy wprowadzenie salary cap jak np w NBA nie jest jedynym sposobem na uratowanie tego sportu. Ograniczyło by to możliwości szejkowych machlojek.

0

@darr0o jeszcze jesteśmy takim klubem, ale jak tak dalej pójdzie to szybko stracimy tą pozycję. Zobacz, że City, które jeszcze 10 lat temu była daleko za nami, a 20 lat temu ledwo utrzymywało się w PL w tym momencie nas wyprzedziło. Kwestia czasu jest kiedy zrobi to taki klub jak PSG czy np Newcastle w które zaczynają pompować ogromny hajs z Szejkolandi.

11

Sprzedać póki jest ograny. Jak ktoś zaoferuje cokolwiek to podpisać papier i wpisać do zysków.

2

Gdzie podpisać ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?