3

@Comentateiro świetny gracz, który ma nasrane w głowie. Szkoda, bo za czasów Cavs myślałem że to przyszły HoF i jeden z najlepszych PG w historii. Nikt nie ma lepszego ofensywnego skillsetu niż Kyrie. Szkoda, że głowa nie dojeżdża.

1

Taki gość jak Kessie jest potrzebny w Barcy. Chłop dosyć surowy technicznie, ale ma w sobie pierwiastek Toure i Keity. Potrzeba nam takich mięśni w środku pola. Musi jeszcze tylko opanować ręce w pojedynkach powietrznych bo czasami człowiek drży że po dwóch takich pojedynkach skończy z czerwoną

3

@BulaKG lepiej niż ostatnio. Może coś dziś siadzie w końcu

1

@MichalZZZ Black bird z czystym sercem.

0

@JimMorrisonFCB teraz dostałby techniczne, wtedy NBA było inne ;)

0

@FCB24 xd oglądamy na codzien od kilku lat wielu słabszych.

1

@budel17 czarny ptak o seryjnym mordercy Larrym Hallu. Polecam :)
+ Dexter

0

@HansFCB nie. Dostaną jakiegoś westbrooka (znowu zagra z KD xd ) parę wyborów w drafcie i pewnie jakiegoś gracza na ławkę i tyle.

0

Co sądzicie o tym Vitorze Roque? Ciekaw jestem opinii kogoś kto widział chociaż kilka jego meczy.

0

@cris2706 cały Real ma zadyszkę. Fede też. Co nie zmienia faktu, że chciałbym takiego pomocnika u nas.
Swoją drogą, wszyscy psioczyli na rotację Xaviego, że nie potrafił ustalić jednego składu tymczasem Real łapie zadyszkę a my wyglądamy o wiele żywiej.

0

@Lucassito z Manchesterem może mieć szansę na pokazanie swoich umiejętności. To nie będzie zespół który będzie się bronił 11 piłkarzami. Będą przestrzenie, a to jest coś co Dembele lubi najbardziej.

2

Gdzieś czytałem że Dembele chce przedłużyć kontrakt. Bardzo dobrze. To jeden z nielicznych piłkarzy potrafiących zrobić różnice. Oczywiście bywa chimeryczny, ale jest jednym z najlepszych na świecie na swojej pozycji. Wystarczy, że wylosuje dobra kartę.

0

@Bulos11 to, że większość piłkarzy doszłaby do tego podania, ale Busi od zawsze odstaje motorycznie od innych.

0

@Encore żyje na krawędzi.

0

Kurcze, zmęczony po pracy wczoraj, grzecznie poszedłem spać o 22. W tym momencie, Barca wygrała 5:0, Biali 2:0 w dupsko i Totki 2:0 z City. Wszystko jak zakładałem. Wstaje rano i cytując pewnego rapera, "świat po..." Biali wygrywają 3:2 a City miażdży Totki 4:2 w drugiej. Kasa z kuponu poszła się j...

1

@patryk355 trochę jak Psikutas bez s

4

@goma gość ma pół roku do końca kontraktu. W czerwcu odszedłby za darmo. Tak ponoć mamy dostać 3 mln + jego pensja odchodzi. Dobry ruch.

7

Pedri jakie ciasteczko do Dembele rzucił. Klasa

3

@MeMyselfAndI z całym szacunkiem dla Di Stefano i jego kosmicznych osiągnięć, ale Johan miał większy wpływ na światowy futbol. Ale nie stawiał bym go na równi z Pele i Maradona.

2

@Faro kwintesencja polskości bije z Twojego komentarza.

0

@Kvothe07 nie odmawiam mu klasy. Zrobil to co do niego należy, ale to nie musi oznaczać, że gra dobry mecz. Mecze Messiego w których się snuł, też były słabe. Liczby to nie wszystko

2

@norbi77 porażka z Argentyna to wstyd, hańba i żenada. Natomiast dzisiejszego meczu z Francją nie można się wstydzić. Gramy jak równy z równym, a oni są dwa albo trzy poziomy wyżej. Nasza gra momentami wygląda naprawdę nieźle. Mimo to nadal uważam, że Michniewicz to słaby selekcjoner i nie rozumiem jego zatrudnienia od dnia pierwszego.

0

@Kvothe07 dwa udane zagrania na cały mecz to trochę mało jak na gracza tej klasy. Stąd uważam że dziś słabo. Z drugiej strony mamy Lewego, który jeszcze gorzej.

0

Mbappe cienki dziś, ale z bramka. Brawo Polacy mimo wszystko

3

Chłopaki wyszli na ten mecz z przekonaniem że nie mają nic do stracenia. Bez obciążenia psychicznego. Klasa dzisiaj. Szkoda tej bramki, ale mamy jeszcze 45 minut

45

Kurcze, ale w końcu chce się oglądać naszą reprezentację w tym meczu. Jeszcze mamy 45 minut. Z takiej gry można być zadowolonym.

4

Ta faza grupowa to tylko zasłona dymna. Czesiu na niższym biegu był pewny awansu.

5

Kurcze, nie wierzę w to co pisze, ale trochę zdominowaliśmy środek pola w meczu z Francją xd

5

Życzę Cashowi, żeby schował Mbappe do kieszeni jak kiedyś Firpo

0

@MateuszGotowka99 nigdy nie był jednym z najlepszych. Był solidnym przecinakiem i tyle.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?