krzywy
Dołączył/a: sierpień 2012
Biała Podlaska
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Sulimo jaki modric? Quaresma robił to, zanim to było modne.
0
@capricornusjrk to że Ancelotti jest mierny taktycznie to wiadomo od długiego czasu.
20
@Faro kiedy miał Cię przekonać ? Zagrał parę ogonów po IO, potem kontuzja na prawie 2 miesiące i dopiero co znowu wrócił.
0
@VegetaPolska formy i pomysłu. Carlo nie ma pojęcia jak to wszystko chwycić za pysk. Potrzebna im zmiana trenera. Na szczęście dla nas, w tym sezonie jest jeszcze Ancelotti :)
0
@Riguelme kosa się nie liczy, bo po spalonym wiec po co o niej mówic. Co do nie upilnowania rywala przy bramce, to gość wbiegał z własnej połowy przy linii bocznej, czyli że strefy Kounde, Coubarsi przy takim podaniu musiał kryć swoją strefę i nie miał nic do powiedzenia przy tej bramce. Chorym na łeb trzeba być, żeby go obwiniać.
0
@Chudini123 nie może zagrać z Bayernem. Szczęsny w lidze mistrzów będzie mógł pojawić się dopiero na wiosnę, o ile Barca tam się zamelduje.
9
Oby to był "tylko" koniec sezonu, a nie koniec kariery Daniego. Lata swoje już ma, a jak wiadomo, z wiekiem co raz ciężej leczy się takie kontuzje.
Pozostaje tylko życzyć zdrowia.
0
@David_Martin puknij się w głowę. Ansu miał kontuzje, która leczył 3 miesiące, w tym sezonie zagrał łącznie z 15 minut i ty chcesz go puszczać od pierwszej minuty ?
Przy korzystnym wyniku do przerwy Ferran schodzi i ansu na drugie 45 może wejść.
0
@PaCo ale za wynajem stadionu pewnie byśmy musieli zabulic dalej, więc tu jest walka z czasem o kilka dobrych mln
0
Ciekawe jak będzie z fajeczkami Wojtka. Myślę, że Flick na dużo nie pozwoli w tym aspekcie
1
@Lionel_Messi10 co tu robi Josef Bratan ?
0
Patrząc na młodych perspektywicznych bramkarzy, kogo byście widzieli w Barcelonie?
Mi się podoba Restes z Tuluzy i oczywiście moje marzenie Diogo Costą z Porto.
Macie inne typy ?
0
Jak myślicie, ile dziś potężny Real na strzela Espanyolowi? Oni zawsze rozkładają nogi przed Madrytem, więc nie zdziwię się, jak skończy się wysoka wygrana Królewskich.
0
Ale ten Frimpong na wahadle jest piękny !
Absolutnie nie chciałbym go w Barcelonie, ale podziwiam go w tym Bayerze i to jak korzysta z tej swojej autostrady jest cudowne.
0
@4Fabregas4 zrozum, że nikt nie kończy urlopu we wrześniu, bo wtedy byłby lata świetlne za kolegami z drużyny. Czy to pod względem taktycznym czy fizycznym. Nie mówię, że to co Ty gadasz jest totalna głupota. Ty mówisz jak powinno być. Ale rzeczywistość jest zupełnie inna. Ale na coś takiego można by było sobie pozwolić, gdyby zespoły liczyły po 30-35 graczy gotowych do gry a nie 23-25. Meczy jest za duzo, kadry są za wąskie.
Wszystko przez gonitwę za kasą. I mówię zarówno o klubach jak i federacjach piłkarskich.
Z tym ostatnim odnośnie gry w reprezentacji to się zdecydowanie zgadzam, ale tu znowu się sprowadzamy do tego że przy wąskich kadrach, dużej liczbie meczy nie ma kiedy dawać odpoczywać po 3-4 tygodnie.
4
@mekston jest to bardzo realne wg mnie. Jeśli drużyna Flicka będzie grała jak do tej pory, to ta 100 może pęknąć
0
@4Fabregas4 oczywiście że powołanie do reprezentacji miało wpływ na jego kontuzje. Trening w klubie w trakcie przerwy reprezentacyjnej, a trening na kadrze to dwie zupełnie inne jednostki treningowe i może gdyby nie głupie powołanie do kadry u-21, to być może kontuzji dałoby się uniknac i o tym mówi Flick. Ale to już tylko gdybanie.
Co do 3-4 tygodni wolnego po igrzyskach to mogę Ci napisać tylko xD. Gdyby Fermin dostal tyle wolnego, to dopiero teraz by wracał do treningów. Żaden klub na świecie nie praktykuje takich rozwiązań. Nazywając rzeczy po imieniu, to trzeba powiedzieć sobie szczerze, że winnym kontuzji Fermina jest napakowany kalendarz i przepisy pozwalające jechać graczom na dwa turnieje w przerwie wakacyjnej. Ale to już temat na oddzielną debatę.
29
@4Fabregas4 Ty chyba też nie rozumiesz. De la Fuente nie jest selekcjonerem u21 i nie chodzi o igrzyska a o przerwę we wrześniu, bo tam się Fermin uszkodził ;)
3
Włączyłem mecz Betisu żeby obejrzeć Tygryska w akcji i patrzę, a tu gość z Getafe nie trafia w piłkę w swoim polu karnym i ładuje gościa po nogach i nie ma karnego. Czy ja się nie znam na piłce nożnej czy o co chodzi ?
Sędziuje amatorsko i dla mnie to 100% karny i to bez varu, wystarczy śledzić lot piłki po starciu. Chyba, że ja czegoś nie wiem...
1
@Pawel13sz a jaka oni mają formę ? Wyglądają nieźle, ale przy powaznego testu jeszcze nie mieli. U nas było Bilbao, Valencia i Girona. Zdecydowanie solidne ekipy. U nich jeszcze nikogo takiego nie było, no może Wolfsburg i Valencia to podobny poziom. Prawniczy test to za dwie kolejki z Byerem będą mieli i wtedy będziemy mądrzejsi.
0
@BarcaToSensZycia ale kartek ich przeciwnicy malo dostają, cały artykuł był o tym. Płacz gigantyczny.
0
@BarcaaVEB FM jest z edytorem czy za edytor dalej trzeba zapłacić ?
0
@Linnox Karolak, Szyc, Adamczyk, Musiał (zwłaszcza za wielką rolę w Wiedźminie) i Strachu Oświęcimski
2
@yzyr Gdzie pisałem o ilości? Chodzi o rodzaj faulu. Jeśli np Yuri w meczu Barca - Athletic fauluje Yamala 3 razy w przeciągu 15 minut, to jak myślisz, co zrobi każdy logicznie myślący sędzia ? To tyczy się wszystkiego. Rywale na początku sezonu nie nadążają za Barceloną, stąd wiele fauli wynikających z frustracji czy zwyczajnego spóźnienia w interwencji.
Jak oglądam Real w lidze i te faule na nich, to mając dostęp do powtórek, czego nie ma sędzia, dałbym może z 2 kartki więcej niż dostali ich przeciwnicy. Grają futbol nudny, przewidywalny, co sprawia, że te faule są "łagodniejsze". Gdybyś grał gdzieś w piłkę, albo na chwilę sędziował tę dyscyplinę, to byś wiedział że inaczej traktuje się niegroźny faul w środku pola, a inaczej faul w zawiazujecej się akcji. Takie drobne niuanse, a jednak mają znaczenie przy pokazaniu kartki.
0
@HypeR a kiedy przewidywany powrót ?
1
@ranger3120 4 lata temu płaciłem gościowi 300 i dałem w pełni zatankowane auto. Mysle, że aktualnie to z 500 bym dawał komuś.
0
@Azazel_Pazuzu tego oczy nie widziały. Widzą tylko suchą statystykę, bez rozpatrywania indywidualnych przypadków. Tak już jest.
21
Żenada. Jako sędzia okręgówki, sam proszę o odstawianie nogi i dbanie o zdrowie swoje i przeciwnika. Jak dla mnie jest to normalna rzecz. Sędzia doskonale wiedział, że w Vailadoidzie będzie narastała frustracja, bo wiedział, że Barca zdobędzie kolejne bramki i zaapelował o brak polowania na kości. Bardzo mądry gość. Szacunek do przeciwnika to podstawa i o to poprosił sędzia. Ja takie rzeczy pochwalam. A pierdzielenie Białych o tym, że liga ustawiona i przekupstwo to śmiech na sali. Różnica w faulach jakie mają miejsce w obu meczach, jest ogromna. Szczerze mówiąc, Barcę można było zatrzymać tylko faulem do tej pory. Realowi wsyatrzy pozwolić grać i sami się zatrzymają.
0
@tomek8756 no przecież mówi :p
1
Różnica jest taka, że Messi w wieku Yamala, debiutował w ogonach spotkań i jego rola była marginalna. Na Yamalu już drugi sezon będziemy opierać grę.