1

Odnośnie karnego to ja powiem tak na spokojnie. Kontakt ze Lunina że stopą był ewidentny, ale mam wrażenie, że ten Szwed zaczął upadać przed kontaktem. Myślę, że to dało podstawę sędziom do przepchnięcia wałka.
Ja nie rozumiem tych podwójnych standardów w Hiszpanii. Każda taka sytuacja w drugą stronę to karny dla królewskich. Zenada

0

@ACMaldini3 wg nowych przepisów to żółta dla bramkarza i karny. Ale w Hiszpanii jest inaczej. Tutaj się nie ma karnych za złapania za buta w swoim polu karnym.

0

@Murazor koledze pewnie chodziło o fakt, że klauzulę trzeba wpłacić w całości od razu, a kwotę transferu można rozkładać na transze. Wybacz mi fatalne przejęzyczenie.

1

@kejdzi jakby tak było, to są to jasne przesłanki, że Tebas działa na szkodę Barcelony. Wtedy trzeba się zastanowić co zrobić z tym panem, bo ewidentnie działa przeciwko nam.

0

@Gibbon_FCB na dwóch. Manzano próbował mu pomóc.

0

@Kazragore jeszcze 20 przed nami xd

0

@yoli daj spokój, to nie ten sam Real.

1

Dowieziemy to na easy

0

Może mi ktoś streścić szybko co się odwaliło w końcówce derbów Manchesteru ? Czy w City aż tak mental padł ?

2

@Wasacz_ serio tak uważasz? Bo ja uważam że z Betisem wybronił nam remis.
Hejtowanie Peni jest modne, ale prawda jest taka, że jest solidny na ten moment.

0

@barteq problem w tym że Betis ma niezły kolektyw, a nie indywidualnosci. Jedyne co mnie pociesza, to to, że Pellegrini nie umie grać na nas.

0

@barteq to jest Betis, niełatwy rywal. Komplet punktów musi być. Dziś na galowo i zmiany w drugiej.

0

@Keson zgadzam się z Tobą. Dwa skrzydła to podstawa, fundament naszej taktyki i półśrodki jak Fermin i Olmo na skrzydłach nie mają racji bytu. Barcelonie potrzeba dodatkowego skrzydłowego potrafiącego grać na obu skrzydłach w miejsce Ferrana i Ansu. Oby latem to się nam udało zrobić.

0

@Litman coś w tym jest, ale jakoś żaden junior nie wchodził za Raphe lub Yamala

6

Sam się dziwię, że to powiem, ale cieszę się, że Ferran wraca. Trzeba nam kogoś do rotacji na skrzydła na ogony spotkań i tu Ferran będzie idealny

0

@malicinho co Ty pleciesz? Nawet jeszcze na początku sezonu mówiło się, że Flick będzie próbował odzyskać optymalną wersję de Jonga i stanie się on kluczowym elementem układanki. W taki sposób właśnie się na niego liczyło. Dopiero w ostatnich kilku tygodniach pojawia się narracja o powolnym przekreslaniu Holendra. To, że kibice wieszają na nim psy, nie oznacza, że każdy kolejny trener cały czas w jakiś sposób liczył na Frankiego, czego nie można powiedzieć o Umtitim czy Lenglecie. I Lenglet też nie zarabiał jakoś dużo mniej niż Frankie przed rozłożeniem kontraktu. Zgadzam się, że zawodnik wypożyczony to mniejszy problem niż ten w klubie, ale de Jonga nikt nie wysyłał na wypożyczenie do tej pory ;)

2

Bardzo mi szkoda kariery Frankiego. Gdy do nas przychodził, widziałem w nim taką hybrydę Xaviego i Busquetsa w jednym gościu. Myślałem, że to gracz idealnie skrojony na Barcelonę. Jednak niestety czas pokazał, że nie do końca coś zagrało. Myślę, że przede wszystkim brak odpowiedniego trenera na początku przygody z Barcą. Gdyby wtedy miał kogoś, kto by go poprowadził jak trzeba, to byśmy mieli generacyjnego grajka. Niestety wyszło inaczej i dla obu stron pewnie lepiej będzie się rozstać.

0

@malicinho Umtiti, Lenglet o wiele bardziej nas cisnęli niż De Jong, na którego cały czas się w jakiś sposób liczy. Nikt nigdy Frankiemu nie powiedział, że ma pakować walizki bo nie ma tu dla niego miejsca, a owi Panowie taką informację dostali i to kilkukrotnie. W skali bycia wrzodem Lenglet, Umtiti > De Jong.
Także te Twoje 21 lat kibicowania średnio wygląda jeżeli takiej oczywistości nie widzisz.

7

@malicinho to chyba nowy jesteś Kolego

0

@PIWOSZ89 ja bym wziął Haviera Maszczerano, ale go sprzątnęli nam z przed nosa właśnie. To może weźmy któregoś ze szwagrów Laporty. U nich DNA się na pewno zgadza.

0

@FCB24 Charlotte w końcu buduje niezły zespół. Miller wygląda na kozackiego two-way player, a to dopiero jego drugi rok. Solidny Bridges na czwórce, fajny center od brudnej roboty, który świetnie gra na tablicy (nie pamiętam jak się nazywa). Jedyne co im brakuje to ciekawy SG z dobrym rzutem i na papierze ten skład wygląda całkiem całkiem. Może nie żeby bić się o finały, ale żeby już coś znaczyć. Zobaczymy co będzie.

0

@Encore oby tylko zdrowie dopisalo, bo z tym różnie u braci Ball bywa.

0

To co, jak dziś nie wygramy to Flick out?

0

@waletpl mówisz o prehistorycznej piłce, a ja o czasach teraźniejszych. Od 10-15 lat, sezon w sezon, na Anoeta gra nam się turbo ciężko i dziś też dostaliśmy bęcki. Fakty

1

@waletpl Anoeta dla nas nigdy nie była łatwym stadionem, więc historycznie San Sebastian jest dla nas niewygodnym terenem.

1

@okiemtypera_lucaxx95 nie zrobi. Ostatni mecz przed przerwą na reprezentację na trudnym terenie, gramy pierwsza 11 albo z minimalną rotacja typu jeden albo dwóch zawodników

2

W końcu ktoś zwraca uwagę na sytuację sam na sam naszego Peñi. On to robi cały czas z tą głową i skrętem tułowia, przez co regularnie zmniejsza powierzchnię broniacą. Elementarny błąd młodzika.

1

Ja bym go dalej widział u nas. Lewe skrzydło jest cały czas w potrzebie. Skupiłbym się na trzech celach:
Napastnik środkowy: David z Lille. Do wyjęcia za darmo, sezon z Lewym na naukę ligi hiszpańskiej, jak będzie ciężko, to po sezonie za czapkę gruszek puścić i nie tracimy kasy w zasadzie.
Właśnie Nico na LS, ale tutaj trzeba pozbyć się Ansu i Ferrana. Potrzebny do rotacji, może zagrać na PS, LS a od biedy nawet na szpicy. Myślę, że byłoby dla niego miejsce u nas.
I solidny LO do rotacji z Blade - jeśli Flick jakimś cudem wyciągnąłby do nas Daviesa, to trzeba by mu było stawiać posąg przed nowym CN. Z bardziej realistycznych opcji to należy rozważyć powrót Valle, który bardzo dobrze prezentuje się Celticu, jeśli nie Valle to warto spojrzeć w kierunku kogoś, kto z powodzeniem może grać na obu bokach jak np Kayode z Fiorentiny.
Absolutnie nie ruszać środka pola, chyba, że odejdzie de Jong, wówczas potrzebny nam będzie ktoś z doświadczeniem, ale to oczywiście tylko wszystko gdybanie :)

4

@okiemtypera_lucaxx95 nie ważne czy Leganes czy Znicz Pruszków czy w ogóle drużyna z okręgówki. Każdy, kto choć trochę bronił w swoim życiu wie, że tego się nie robi, bo dajesz przestrzeń napastnikowi.

27

Pena jest kiepskim bramkarzem. Oczywiście wyszło mu z Realem, ale już któryś raz przy sam na sam widzę u niego elementarny błąd. Błąd, który zawsze pojawia się u juniorów, i który trzeba jak najszybciej wyeliminować, jeśli ktoś chce myśleć o poważnym bronieniu. Mianowicie, każdy bramkarz wychodząc do sytuacji sam na sam, skraca maksymalnie kąt i zajmuje największą możliwą powierzchnię. Natomiast nasz portero, skręca się w stawie biodrowych, odwraca głowę i chowa jedną rękę, przez co pojawia się dziura. Tak padła bramka dla Espanyolu i dziś zrobił podobnie. Dzieciaki robią tak, bo boją się dostać piłka w twarz, ale żaden bramkarz na poziomie światowym tak nie robi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?