0

@takisobiektos przed draftem stawiano go na równi z pewnym francuskim wysokim. Liga zweryfikowała

0

@takisobiektos Henderson ostatnio gra dobrze, a już myślałem, że będzie bustem.

0

@Gibbon_FCB no jeszcze Son

1

Oby nas te ostatnie 7:1 nie zgubiło dziś. Po zwycięstwo !

0

@kamiVeB na chwilę obecną zdecydowanie tak, ale dalej to nie jest skład na mistrzostwo, a oddają przyszłość. Zobaczymy kto wyjdzie lepiej w ogólnym rozrachunku.

0

@kamiVeB Doncic za Davisa to niezły hit. Lakers mają gracza do budowy wokół po Lebronie a Mavs to nie wiem co sobie myśleli.

1

@Aragorn33 dziś załadował kolejnego.

1

@Roobo Drugiej bramki też nie można się czepiać. Między nim a strzelającym było pół metra, obaj byli w ruchu. Wojtek próbował maksymalnie skrócić kąt, napastnik tracił piłkę dużym palcem w ostatniej sekundzie. Kto choć trochę bronił na jakimkolwiek poziomie, wie, że to są bardzo trudne sytuacje do obrony.

0

@Krzysztof1987 nie wiem kto płaci. Ale z tego co kojarzę to jakieś tam drobniaki powinny wpaść do kasy.

0

@Goralkov chociaż ekwiwalent za wyszkolenie powinniśmy dostać

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@matix19(2) niech idzie tam. Nikt z Europy tyle za niego nie zapłaci.

1

@czarnatom a moim zdaniem zdecydowanie transfer Olmo nie jest największa porażką. Jest nieco przepłacony i z tym się zgodzę, ale piłkarsko wygląda świetnie. Jest lepszym graczem niż Fermin, lepszym kreatorem niż Gavi i daje dużo na pozycji 10. Czy był nam potrzebny na już ? Wydaje mi się że nie. Czy można było inaczej rozporządzić tą kasę? Pewnie tak. Ale na pewno jego transfer nie jest giga porażką. Olmo na szczęście broni się dobrą grą.

0

@Wiking88 wszystko zależy od tego jak skończymy sezon. Jesteśmy już w 1:1 więc teraz każdy zysk możemy przeznaczyć na wzmocnienia. Przy dobrej wiośnie w LM myślę że Nico byłby w zasięgu.

0

@Wiking88 serio pytasz ? Nie widzisz, że wystarczy kontuzja Yamala lub Raphy i nagle jesteśmy w dupie bez jednego skrzydła ?
Do tego początek sezonu pokazał, że Rapha może grać jako 10 i jest w tym genialny, więc gra trójką Nico, Rapha Yamal jest możliwa. Przy kontuzjach jakie trapią Olmo czy czasami Yamala, skrzydłowy z absolutnego topu jest nam potrzebny.

1

@blakkudium niech idzie. Ma rację, że się nie przebije. Zawsze to jakieś drobniaki do kasy klubowej.

0

A czy Todibo nie jest wypożyczony do West Hamu z obowiązkiem wykupu za 40 mln ?

0

Jeśli się nie połamie i odbuduje, to te 65 mln może być problematyczną kwotą. Jeśli znowu wypadnie to fajnie by było zbliżoną kwotę uzyskać za niego. Zobaczymy co będzie. Miejmy nadzieję, że będzie to kolejny piłkarz, który odbuduje się fizycznie u Flicka i kontuzje nie będą się go już tak trzymać.

1

@Baratheon znajdź mój negatywny komentarz na temat Viniciusa. Nie lubię go strasznie ze względu na styl bycia na boisku, ale obrażanie na tle rasistowskim nie jest dobrą drogą.

3

Przykre, że takie rzeczy mają miejsce, obojętne w kierunku kogo, czy to Viniciusa czy Raphy. Mam nadzieję, że kiedyś ludzie pójdą po rozum do głowy i takie rzeczy zwyczajnie przestaną istnieć.

0

@Lewangoooolsky Busquets w jego wieku już był świetnym DM wygrywającym Yaya Toure ze składu. Martin to może być solidny zawodnik na poziomie Levante, Getafe czy innego Las Palmas, ale nie do nas.

0

@LeoMessiiBarcaPepa tak gdzie są pieniądze, zawsze będą wały.

1

@AmigoBlancos ja myślę, że Salzburg im się postawi i wygra 2:1

0

Od jakiegoś czasu co raz częściej pada pytanie co po Lewandowskim w Barcelonie ? Macie jakieś swoje typy na napastnika do nas zamiast Robcia?
Jak obserwuje rynek to nie widzę niestety nic w naszym zasięgu. Jedyną osobą jaką mi przychodzi do głowy to David z Lille, który byłby świetnym transferem
Gdybyśmy mieli górę kasy to marzy mi się Isak z Newcastle, ale to marzenie ściętej głowy.

1

@KrwawiaceoczyVEB a gdzie się Zaha zasiedział ? W Crystal Pałace? Przypominam, że miał swój wielki transfer do United gdzie nie wypalił zwyczajnie. Mi się wydaje, że kluby pokroju właśnie Palace czy innych Evertonow to jego maks.

2

@Snickers96 posadzenie Buffona to trochę na wyrost określenie. Ale resztę usadził na ławce.

3

@norbi77 Gdyby nie wyciągał wniosków i nie uczył się na własnych błędach, to nie grałby na tym poziomie tylko kopał się po czole w B klasie jak brat. Zdarzają mu się błędy jak każdemu. Przypomnę jak nasz super portero z nr 13 minął się z piłką przeciwko Borussii Dortmund co dał drugą bramkę tej ekipie. Alisson też w co drugim meczu podaje piłkę do przeciwnika na sytuację 100%, Neuer też nie raz zawalał sprawę zbyt odważną grą i można tak wymieniać w nieskończoność. Nie ma nagrody bez ryzyka. Czasami się ono opłaca, czasami nie.

2

@norbi77 z dwóch bramkarzy jakich mamy do gry Wojtek jest tą lepszą opcją niż Inãki. Oczywiście, że czerwona kartka z Realem obnażyła jego najsłabszy element w grze, ale w pozostałych elementach przewyższa swojego konkurenta o kilka klas.
Myślę też, że Wojtek jako inteligenty sportowiec wyciągnął wnioski ze swojego błędu i już czegoś podobnego nie zrobi, a i Benfica nie ma graczy pokroju Mbappe, którzy mogliby wymusić podobny błąd na naszych.

1

@Fitkrzych69 Olmo zagrał 30 + doliczony z Realem, 90 z Betisem, dziś nasza szklanka nie zacznie w podstawie.

0

@Culers dlatego pisałem że mi się wydaje. Teraz to już zupełnie nie rozumiem jak to może przechodzić w dobie varu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?