krzywy
Dołączył/a: sierpień 2012
Biała Podlaska
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
23
Przespałem się z myślą o odejściu Dembele i stwierdziłem, że jeśli odejdzie, nawet za te 25 mln to spoko. Krótko terminowo, stracimy gracza, który gdy jest zdrowy może zrobić różnice. Ale długo terminowo stracimy problem z "jeśli jest zdrowy", pazernym agentem, niezbyt inteligentnym gościem w szatni, który nigdy nie wiadomo co wyslmysli i zaoszczędzimy parę groszy. W idealnym świecie Dembele odszedł by po 1.08 gdzie udałoby się nam skasować od PSG trochę więcej kasy, powiedzmy jakieś 60-80 mln, ale nie będę płakał jeśli odejdzie już dzisiaj.
1
@PIOTR76BARCA jak Bernardo ma grać na skrzydle to ja dziękuję. Potrzeba typowego skrzydłowego, który będzie rozciągał grę, a nie gościa, który w ostatnich latach ma więcej z SP i schodzi do środka pola. O ile przy Balde nie ma z tym problemu, to z naszą prawa stroną jest giga problem i Bernardo Silva go nie rozwiąże.
0
@messibar jak można być tak durnym człowiekiem jak Bombele, żeby nie widzie że go Agent rucha ma kasę w tym momencie xd
0
@Hinczyq mówi się, że około 6 netto, czyli jakieś 12 brutto.
0
Czy jeśli jakimś cudem Dembele zostanie do 1.08 to przy późniejszym transferze, agent też dostaje kasę, czy tylko do 31.07 ?
4
@aiven nie da się przetrzymać do sierpnia jeśli gość ma klauzulę w kontrakcie. Dogadują na szybko kontrakt, wpłacają klauzulę i Barca nie może nic więcej zrobić xd
1
@Matix90 to z tego, że Dembele jest Francuzem i może chciałby wrócić do siebie.
3
@whoocash19841 to jeszcze dużo czasu, zwłaszcza w przypadku nieobliczalnego Dembele i jego super agenta
2
@Sylwinho2823 nie wiesz że Dembele ma klauzulę odejścia w wysokości 50 mln?
0
@FCB17 ty byś mógł trochę ortografie pokuć
1
@sokot tak, tak. Grajmy samymi ofensywnymi zawodnikami. Bronić nie trzeba. Stawiając na Silve zamiast na FDJ tracimy balans w środku pola, ale kto by na to patrzył, w Fifie się da, to i tu jakoś pójdzie.
0
@JarekS na podstawie tego co mówisz myślę, że masz większą wiedzę i doświadczenie niż ja. Jednakże uważam, że w Nico nie ma nic wybitnego i skończy jak np. Olivier Torres. Sevilla lub Porto właśnie to jego maks.
Oczywiście mogę się mylić i wtedy zwrócę należny Ci honor :)
2
@JarekS kurcze, mam Cię jednego z mądrzejszych użytkowników tutaj i nie spodziewałem się że będziesz upychali Nico na DM. On jak nikt inny przypomina Frankiego. Nie jest to ani 6, ani 8. Zawodnik grający między liniami. Bliżej mu do zawodnika box to box niż do pivota.
0
@JarekS wypożyczenie do Valencii nie było całkowicie bezsensowne. Valencia wydawała się całkiem solidnym zespołem z solidną ilością minut dla Nico. To że grała piach, to już inna sprawa. Problem jest tu, że Valencia nie miała odpowiedniego trenera, który podobnie jak Xavi nie wie jak korzystać z walorów Nico. A i sam Nico miał swoje problemy (głównie zdrowotne). Na początku Valencia była dobrym pomysłem. Nikt rok temu nie spodziewał się, że jedna z ciekawszych ekip La Ligi będzie grała kupę bez pomysłu.
Swoją drogą nie wiem jak można byc tak głupim i dawać szansę Gattuso który odbił się od Milanu i Napoli jak od ściany. To świetny przecinak/zabijaka ale marny trener i taktyk.
4
@Medium ja 10 lat temu jadąc blisko granicy bialoruskiej pięknym fordem mondeo MK2 na warszawskich blachach miałem trzepanie auta z podejrzeniem o przemyt fajek. Panowie nic nie znaleźli, więc kazali wyjąć trójkąt i gaśnice. Fajek nie miałem, mandat dostałem, statystka im się zgadzała xD
0
@Volley komentarz pisałem przy wersjach "Barcelona sprawdziła liczby i jest opcja na Felixa". Przy obecnych doniesieniach, nie ma sensu dalsza dyskusja ;)
10
Jak dla mnie to Felix jest opcja low cost, low Tusk, high reward. Biorąc pod uwagę że ma dopiero 23 lata i niesamowity potencjał, nie mamy nic do stracenia. Przy opcji wykupu za ok 40 warto go wziąć. Salah czy De Bruyne w wieku 23 lat też odbijali się od dna w Wolfsburgu czy też Romie a w momencie trafienia w odpowiednie środowisko rozkwitli. Słabe pół roku w Chelsea, która przez cały sezon miała gołębiarzy typu Portter lub Lampard u steru nie może być wyznacznikiem. Nie tacy zawodnicy odbijali się od tego klubu. Według mnie Atletico Simeone też nie było dobrym miejscem do rozwoju zawodnika o profilu Felixa. Kto wie, może to właśnie Xavi i Barca będą dla Felixa tym czym Liverpool i Klopp dla Salaha. Wówczas kwota wykupu o której pisałem wyżej będzie śmieszną kwotą. Warto podjąć to ryzyko. W najgorszym wypadku my stracimy około 20 mln, a Atletico zostanie na kolejne 3 lata z gównem ;)
2
@Pawlak1992 Mats-Kounde Araujo Christiansen Balde- de Jong Gundo- Pedri Bernardo - Lewy Dembele
1
@tristan87 tyle, że nikt nam za Raphe tyle nie zapłaci. Nie jest graczem wartym 100 baniek, a tym bardziej Barcie nikt tyle nie zapłaci wiedząc jaka mamy sytuację finansową.
2
@tristan87 właśnie oby nie. Chyba że zapłacą w okolicach setki. Wtedy zamortyzuje się transfer i zostaną drobne na transfery. W innym wypadku nie ma sensu pozbywać się najrowniejszego skrzydłowego.
7
@Survier Inigo to obrońca reprezentacji, z wyprowadzeniem sobie poradzi jeśli dał radę na poziomie międzynarodowym ;)
2
Budową i wyglądem przypomina mi Adriano z Interu. Tamten walił mnóstwo bramek, ale i wóde. Oby Vitor na bramkach skończył
0
@Galera młody dobry to Nico który ledwo łapał minuty w spadkowej Valencii?
Okej może i większy potencjał niż Romeu, ale nie to nam teraz potrzebne. Potrzeba nam gościa od czarnej roboty, a na pewno to nie jest Nico. Więcej ma z takiego Walczaka właśnie Romeu
1
A ja dostrzegam pozytywy tego transferu. Takiego gracza chce Xavi. W systemie z dwoma pivotami Romeu ma być typowym przecinakiem. Trochę jak Krychowiak w Sevilli. Poczekamy, zobaczymy, ocenimy. Najważniejsze to żeby dostał kontrakt na góra 2 lata i ewentualne opcjonalne przedłużenie z opcją po stronie Barcy.
1
@Rust_Cohle kiedyś poprosiłem o potrójnego z dodatkową bułka, gość na mnie spojrzał, potem na kanapkę,podał mi i życzył powodzenia. Ważyłem wtedy z 50 kg w wieku 20 lat. Taka kanapka była moim trzydniowym zapotrzebowaniem kalorycznym xd Najadłem się jak dziki, ale po 2 miesiącach stolowkowego żarcia na koloniach dla dzieciaków to była najcudowniejsza rzecz świata.
1
@barcanawieki Ronald nie wie, że samymi młodzikami nie wygra się ligi mistrzów.
0
Xd
Tyle mam do powiedzenia. Mbappe to gracz na którym można i powinno się opierać całą grę, podczas gdy Dembele to świetny gracz, ale jest zbyt chimeryczny i nieogarnięty żeby oprzeć na nim grę. To jakby grać na PS5 i nagle przesiąść się na PSX. Wyssane z palca.
1
@fart i kto da na to pieniądze ? PiSda
1
@-barca4ever- pod korek nie powinno się tankować ponieważ tworzy się jakieś podciśnienie i pompa ma ciężej zassać paliwo, jeśli bak nie ma odrobinki powietrza w sobie. Każdy producent samochodu podaje jaka jest zalecana maksymalna ilość paliwa.
0
@supraomnes1 tak. Dembele PS, Vini LS, ale to by chodziło. czysto sportowo zdecydowanie na tak.