krzywy
Dołączył/a: sierpień 2012
Biała Podlaska
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja bym chciał zobaczyć skrót z polskim komentarzem
0
@Rupert_Haubica Perez to Twój kumpel ? On ma 3 dobrych na jedną pozycję. Pewnie Twój pomysł. Dzięki
1
Dwa miesiące zmieniły wszystko. Z bezsensownego klepania piłki po obwodzie zrodził się futbol totalny spod ręki Hansiego Flicka. Jest wszystko, a nawet więcej niż oczekiwali kibice. Futbol szybki, bezpośredni, konkretny. Ilość prostopadłych podań jest niesamowita. Znowu mam ochotę oglądać Barcelonę i czekać na kolejną kolejkę. Świetny początek sezonu. Czekamy na weryfikację z silniejszymi zespołami, ale o dziwo, nie boje się za bardzo ;)
2
@eltores oddamy Ferrana za niego. Też może grać na 9 :)
1
@Nefir jak czasami czytam komentarze na tej stronie, to nie jestem pewny. Nie mówię personalnie o Tobie, tylko akurat pod Twoim komentarzem się odezwałem ;)
0
Te zdjęcie z liczbą meczy i szczeblem na którym grał jest bardzo wymowne. Może by odpalił, może nie. Załóżmy że odpali w Rennes, wezmie go jakiś west ham za 40 jak todibo i jesteśmy kolejne 12-15 mln w przód. Dobry deal dla wszystkich
7
@Nefir ale Wy wiecie, że zawodnik też musi zgodzić się na odejście ? Kontrakt wiąże obie strony i jeśli nawet kluby się dogadają co do ceny, to zawodnik nie musi przechodzić. Po co Lenglet zarabiając 18 mln brutto za sezon w cudownej Barcelonie, ma iść do jakiegoś gównoklubu grać za 3-5.
To nie chodzi, że nie ma na niego chętnych, bo Barca oddaje go za darmo, aby się tylko kontraktu pozbyć. On się nie chce ruszyć bo ma zagwarantowaną górę siana w pięknym mieście.
2
@LaKnightYeah2000 dostał samograja po Xavim tak jak po Kovacu Bayern
0
@patrys218 całkiem nieźle. Ściągał obrońców do środka, przez co Blade często miał autostradę po lewej stronie. Pokazywał się sporo do gry, kilka zagrań z pierwszej piłki, które przyspieszały akcje. Dużo biegał, walczył, dużo brudnej i trudnej roboty wykonał. Fajnie współpracował z Rapha, Pedrim i Lewym, za którego razem z Raphinha biegali w pressingu. Sporo roboty, której przeciętny użytkownik tego portalu nie zobaczy, bo jest moda na hejtowanie Torresa, jednak mecz zdecydowanie na plus dla niego. Fajny pomysł ma na niego Flick.
2
@Lordzi w porównaniu z Xavim to niebo a ziemia. Lewy powinien dziś skończyć z czteropakiem. Pressing przez 100 minut gry w piłkę. Oglądając Bernala czasami mam wrażenie jakbym widział młodego Busqurtsa. Taka Barcelone chce się oglądać.
3
@Kinginiesta a te 30 % pensji Lengleta przejęta przez Atletico, sprawia, że nagle Nico będzie w Barcy razem z Leao.
Laporta, Deco Top.
1
@karolszymek zostaw auto przy najbliższym przystanku SKM. Najłatwiej, dojedziesz pod sam stadion, o nic się nie musisz martwić.
3
@Dalhi Fati w chwili obecnej jest cieniem piłkarza. Czasami mam wrażenie, że nawet w naszej ekstraklasie miałby problemy. To oczywiście wszystko pokłosie wielu kontuzji, ale czeka go niestety los Bojana w najlepszym wypadku. Gdyby Roque dostał tyle szans co Ferran byśmy mogli dopiero porównać tych dwóch graczy :)
24
Jeśli odpuścimy chłopa bez dania mu realnej szansy, to porażka totalna. Będziemy trzymać kulawego Ansu, drewnianego Ferrana czy marzyć o jakichś Felixach, mając 19 letnie chłopaka z ciągiem na bramkę. Dokąd zmierza zarządzanie tym klubem to ja nie mam pojęcia.
2
@natanvip dlatego będzie asystentem na początku.
0
@CPuyol Flick zrobić z niego drugiego Daviesa ;)
16
@kpiarz Felixa sprzedać nie możemy, bo jest graczem Atletico Madryt. Co do Gundo to przestań gadać głupoty na podstawie jednego meczu reprezentacji, który obejrzałeś. Torres to musi mieć jakieś papiery na wszystkich ludzi w świecie futbolu, bo jest on graczem pokroju 3 ligi polskiej jak dla mnie.
Lewandowskiego powinniśmy sprzedać, póki część pieniędzy da się jeszcze odzyskać. Postawić mocno na Roque i nie skreślać go po 3 meczach pod Xavim. Zaoszczędzimy wszędzie pieniądze w takiej sytuacji. Kounde miał na przeciw siebie Leao, który kręci każdym, co nie zmienia faktu że Francuz ma bardzo udany turniej na PO, więc przestań gadac dziwne rzeczy chłopie ;)
0
@Armandi ale Felix nie jest naszym graczem. Chodzi bardziej o wybicie Laporcie Felixa z głowy.
10
@tbas to ten klub takich przyciąga.
0
@xavi890 serio ? Nie rozumiesz, że wszyscy wiedzą, że musimy sprzedawać i nie dadzą za naszych graczy dużych pieniędzy ? Tak działa rynek. Pod przymusem sprzedaży zawsze zanizysz cenę.
2
To jest nasza odpowiedź na Vasquezow czy innych Nacho. Dobrze, że zostaje, może zagrać na kilku słabo obstawionych pozycjach w naszym klubie i na każdej zagra poprawnie, a czasem nawet bardzo dobrze. Tani, wierny, potrzebny w obecnej dobie temu klubowi.
1
@messi564 Panie Cancelo i Inigo pauzują za kartki :)
2
@TR3YWAY wszystko ze stajni Hyundaia z tych lat cieszy się dobrą opinią. Ponoć auta niezawodne, taki trochę rywal Toyoty. Nie użytkowałem, ale jestem wewnątrz tego tematu i widzę co tam się wyprawia :)
2
@budel17 działa, działa. Co prawda nie będzie taki samych zniżek jakby rodzic wziął na siebie, ale na pewno będzie taniej niż samemu bez zniżek brać :)
0
@Onlikox Dopóki nie będzie Cancelo oficjalnie potwierdzony, to nie możemy tak zakładać. Nasz FFP jest naprawdę w głębokiej D. Firpo czy Emerson też nieźle grali w Betisie, a od Barcy się odbili jak od ściany. J. Araujo to nie nasz poziom.
0
@Onlikox ale cancelo jest wypożyczony i tak do końca nie wiadomo co dalej. Kounde nawet jeśli jest nierówny, to i tak jest lepsza opcja do zostawienia niż Christiansen. Jeśli Kounde odejdzie, Cancelo nie będzie miał transferu do nas to kto zostanie nam na PO ? Tylko 17 letni Fort. Trochę slabo
0
Ktoś może po krotce opisać bramkę roque? Dostawił nogę ? Coś ładnego ?
0
@Tlener ale jak to napisałeś, to trwa przez 2 tyg. Potem ma przerwę. Sezon w piłce nożnej trwa 11 miesiący ;)
0
@Salchent bo jesteśmy jedynym klubem, który nie ma kasy. Trzymamy się tego co mamy, bo nikt ze światowej Topki nie przyjdzie tu pracować za najniższą krajową ;)
0
@thorin tak. Możesz też zrobić to przez internet