krzywy
Dołączył/a: sierpień 2012
Biała Podlaska
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Może ktoś po krotce opisać jak grali nasi ? Nie mam jak oglądać meczu
3
@Barcaa12 jasne. Myślę tylko, że nasi też tak wyjdą.
1
Ten Bayern jest do ogrania
1
Dembele dziś na dupce ładnie jeździ. Mamy tego efekty.
0
No i mamy 3. Co Osumane się zmienił to nie mam pytań
1
Przynajmniej odchodzi z twarzą, nie jak pewien Duńczyk:)
0
@ChampionLW spalił chyba Arek trochę. Ale fakt, Ramos na glebie, cudowny widok.
0
@messi564 na spokoju zmiana na czwórkę z tyłu i też grają. W końcu wyglądają jak zespół. Faworyt LM jeśli psycha dojedzie do końca w tym roku.
5
Ja wiem że Dinamo się bardzo broniło, ale to jak słabe jest to Chelsea na początku tego sezonu to komedia. Nic nie grają. Wygląda to śmiesznie słabo.
2
Na gorąco po meczu.
KOUNDE kolejne rewelacyjne zawody. Dwie asysty, pewnie w destrukcji. Kilka drobnych błędów, a największy to chyba niewykorzystana okazja do strzelenia gołą głową w pierwszej połowie.
MATS chyba wraca na dobre. Rewelacyjny dziś. To co nam wybronił dziś to nie mam pytań. Tylko dzięki jego interwencjom mamy dziś czyste konto.
GAVI tego chłopaka nie da się opisać. Charakter, walka wielkie umiejętności i nawet gdy gdzieś podejmie gorsza decyzję, to pamiętajmy, że ten chłopak ma.dopiero 18 lat i może się mylić.
ERIC niesamowity progres w porównaniu do poprzedniego sezonu. Pewny, agresywny, dokładny, uratował nam jedna sytuację, dołożył bramkę. Oby uraz nie był zbyt poważny.
XAVI kolejny mecz taktycznie zdominowany, obnażył słabości naszych rywali i wykorzystał bez skrupułów. Wydaje się, że falstart z Rayo był spowodowany napompowanym balonikiem i to oczekiwania splatały nogi naszym graczom, a nie brak kompetencji naszego Generała.
Cała drużyna świetny mecz. Nie chcę pisać o słabszych występach Ferrana czy Fatiego, bo po zwycięstwie 3:0 na trudnym terenie z Sevilla, powinniśmy być zadowoleni i choć na chwilę się nie czepiać. Vamos Barca! Generale prowadź!
1
A może tą niespodzianką jest Mental ? Xd
0
@Pawel13sz a ja słyszałem że Riki Puc, ale ten statek już odpłynął.
6
@mateusz1989VeB jeszcze niech mu Kaniowski poprawi i będzie ekstra :)
1
@Pawel13sz i Bruno
2
Kuuuurdeee, odbyłaby się walka tego Murana z Reporterem to byłby chwilowy spokój, a tak to ciągle stary będzie mógł ciągnąć że on chciał ale mu nie dali...
2
@Deviler kontuzja głowy albo inne uj wie co on sobie tam wymyśli.
On żyje w świecie o którym my nie mamy pojęcia.
0
@kostek579 ile już za nimi ? Nie mam jak oglądać.
0
Ile rund ma ta walka ?
1
@Image przecież on musi być tak nafurany że to poezja ;)
0
Dostaje w p***e stary Muran ? Błagam oby Tancula mu natrzaskal to skończą się farmazony
0
Raków wygląda jak niepolska drużyna. Papszun ułożył ten zespół niesamowicie
1
@MesQueUnClub_87 każdy by tak wolał ale Duńczyk jest nieusuwalny :(
@nitey sportowo zdecydowanie tracimy ale z finansowego punktu widzenia to cała ta operacja wyszła nam genialnie. Wyjdziemy lepiej niż brat Szumowskiego na maseczkach ;)
9
Przyjście Auby do nas to majstersztyk. Chłop uratował nam dupsko i to nie raz. Przyszedł za darmo i zarabiał drobne przez ostatnie pół roku.
Potem jego gole pozwoliły nam na zajęcie drugiego miejsca w LL,
ułatwił przedłużenie kontraktu ze swoim kumplem Dembele, a teraz wrzuci do kasy klubowej 20 mln lub więcej i zwolni miejsce w budżecie dla Kounde. A to wszystko w pół roku. Transferowy majstersztyk.
1
@agaFCB to Tenas
0
O tym ja Auba uratował Barcę w pół roku będą krążyły legendy. Pomógł w osiągnięciu drugiego miejsca w lidze, pomógł przy przedłużeniu kontraktu Dembele a na koniec załatwi około 20 mln do kasy klubowej i zwolni miejsce dla Kounde. Wspaniałomyślny człowiek. Bierz przykład Panie Brajt.
1
@gilbert3 witaj przybyszu. Nowy w Internetach ?
0
@Scross Dzbanbele jest aktualnie wklejony w naszą drabinkę plac wiec można go zostawić w spokoju. Pensja pozostałych wymienionych graczy jest odklejona od rzeczywistości.
5
@JohnnyBarca bardzo dobrze. Brak Bałwanka w Realu to moje marzenie. Nienawidzę oglądać go w El Classico, a United oglądam bardzo rzadko. Jakoś jego twarzy w LL nie będzie mi brakować .
0
Szawi aut. Powinno być 7:0 dla nas. Dramat wstyd. Nikt tylko nie widzi jak dobry taktycznie mecz zagrało Rayo, które w zeszłym sezonie dwukrotnie nas pokonało. Wyniki przyjdą, ale dajmy nowym się wkomponowac. Jeżeli Frankie zostanie to w kolejnym meczu koniecznie od 1 minuty. A z resztą gramy dalej. To dopiero początek sezonu. Do boju Barco :)
0
Gra nie wygląda źle. Trochę brakuje szczęścia. Na następny mecz ze Jong od pierwszej minuty.