0

O co chodzi z tym filmem konopskiego? Ogarniam o wardedze ale tego to nawet nie kojarzę

1

@raben24 nie zapominaj że to zawodnik MMA również

16

Wooow 4-2-3-1. Ciężki szok

1

Nie obciążenie Oriola pierwsza bramka to błąd. Owszem, podanie Marca było fatalne, ale Romeu nawet nie próbował do niego dojść. Nawet kroku nie przyspieszył.

0

Romeu mnie dziś drażni. Straszliwie.

1

Od miłości do nienawiści droga krótka

2

O to chodzi. Nie trzeba z piłką do bramki wchodzić. Brawo Rapha.

1

@KamQiX w BVB nawet do swoich gadał, że grać nie potrafią. Tak gdzieś czytałem. Duże umiejętności ma chłopak, ale jeśli to prawda to wkrótce będzie zgniłym jajem z wielkim ego.

1

@fart jasna sprawa. Ciekaw jak się rozwinie sytuacja. Swoją drogą, Duranta też bym za nic nie chciał.

1

@fart trzech Batmanów w drużynie to: Mistrzostwo Heat(Bron Wade i Bosh), Cavs(Bron, Irving, Love) i GSW(Durant, Steph i Klay). Oczywiście, zawsze ktoś musi zrezygnować z liczby kontaktów z piłką, ale chodzi o mistrzostwo NBA, więc chyba warto. Co do umiejętności Krzysia, to pod koszem się nie sprawdza. Jest świetnym Stretch big, ale to tyle.

1

@Faro w skrocie, miałem operacje (kurewsko drogą, bo na NFZ to zapomnij), jakieś 4 miesiące chodziłem o kulach, potem weszła rehabilitacja, całe szczęście żona fizjo, więc tutaj miałem szczęście. Na początku to ona pracowała tym mięśniem aby przygotować go do ruchu, potem ćwiczenia dociazajace nogę, stopniowa praca na mojej masie, potem trochę pracy na siłowni i mięsień jako tako wrócił do formy. Straciłem dużo na szybkości i sile i nie wiem czy to kiedykolwiek do odzyskania, zwłaszcza że lata lecą. Dla Janusza z Polski zarabiającego nieduże pieniądze, ciężki uraz.

0

@fart tyle że Porzingis też nie jest wybitnym zbiorkowym i lubi grać na obwodzie. Jeśli iść w tym kierunku, to trzeba Wam gościa jak Mitchell Robinson, może Ayton z Sumą. Nie zmienia to faktu, że dalej uważam, że gdyby dodać do Waszych dwóch Batmanów, trzeciego Batmana, maszynka z Bostonu mogłaby pozamiatać cały wschód.

4

@Faro Mięsień składa się z włókien. Przy zerwaniu mięśnia, włókna całkowicie się przerywają, tracą dostep do zaopatrujących je naczyń a czasami dochodzi do uszkodzeń drobnych nerwów. Bardzo nieprzyjemna kontuzja. Miałem, nie polecam

0

@fart faktycznie Boston jest jedynym z wielu faworytów, ale brakuje im tego czegoś. Clutch player jak Dame jest Wam potrzebny. Jimmy pokazał w zeszłych Play-offach czego brakuje Celtom. Fajnie że zyskaliscie Porzingisa ale to nie jest gracz, który zrobi Wam wystarczająca różnicę.

1

@Androchem myślę że Porzingis i i kilka pickow. Tak czy siak, Boston potrzebuje gracza jak Lilard, bo Brown i Tatum dalej niż finał konferencji ich nie zaciągną, a Porzingis nie jest odpowiedzią na ich problemy. Wymiana na Dame'a mogłaby sprawić że marzenia o mistrzostwie Celtics stałyby się bardzo realne

2

Ja przeczuwam dziś Roberto od pierwszej niestety

1

@Androchem pewniak ? Jeśli tak, to Boston wyrasta na faworyta do mistrzostwa w kolejnym sezonie

0

@Kamiloza91 problem jest taki, że Felix nie chce tam być. Z niewolnika nie ma pracownika, a pensja mała nie jest. W interesie obu stron jest to, żeby się dogadać.

1

@Gall on jedzie na kadrę ;)

2

@kynio302 za darmo, to uczciwa cena

1

Felix pasuje mimo wszystko lepiej do roli fałszywego skrzydłowego niż Fati. Może coś z tego będzie. Zobaczymy. Jeśli nie to Joao po sezonie wróci do Atletico a nas to nie zaboli ;)

0

@misterio bo walczyli o niego z Bayernem Monachium, a zapowiadał się na naprawdę dobrego PO.

0

@krol211 kounde i Araujo

0

@brd42 de Gea jeszcze do wzięcia

0

@czarek78 przypomnę Ci, że to był zakup po klauzuli Neymara. Było mnóstwo kasy w klubie wówczas. Co do Griezmana, to ten transfer był głupim widzimisię

0

@czarek78 kiedyś wydawało się to dobrym pomysłem ;) nikt nie mógł przewidzieć, że nie wypali. Ale dobrze pomadrzyc się kilka lat później xD

1

@VandaI załapałem ironię i odpowiedziałem w sarkastycznym tonie. Pozdro :)

2

@ProMILs Cancelo to fatalny pomysł. Toksyczna postać, cień piłkarza sprzed dwóch lat. Dostał solidny kontrakt i odwaliło. Do tego za czapkę gruszek grać nie będzie. Brać Fernandese i dać mu czas żeby się rozwinął na PO. Za Dembele nie brać nikogo i spróbować wcześniej ściągnąć Roque.

1

@VandaI mówisz, że Szejk potajemnie kocha Barcę i wyciąga pomocną dłoń ?
To lepsza teoria konspiracyjna niż ta o żywym Hitlerze.

0

@Dany9555 Tumanem to Ty jesteś. Były problemy z rejestracją graczy (w tym jego), więc zrobili co mogli żeby go zatrzymać na prośbę Xaviego. Alemany go tu nie chciał przypomnę Ci, Laporta też miał go po dziurki w nosie.
Dali mu co mogli, żeby został i tak wyszło. Teraz możemy się pożegnać i to zaakceptujmy. Klubu czyhają na takie okazje rynkowe, a Szejk to już czeka, żeby tylko skorzystać z problemów Barcy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?