0

@Mitch_Atleta i tak i nie. Nikt nie powtórzy tego co MJ. Nikt nie ma tego mentalu, który miał Jordan. Jedynie Kobe się do tego zbliżył. Jednak to co robi LBJ jest nie do przebicia. To jak przez te 22 lata gra, cały czas na najwyższym poziomie, to jak się adaptuje do zmieniającej się koszykówki, ta długowieczność jest imponująca. Ciężko jest ocenić, kto jest lepszy, Prime LeBron czy prime Jordan. Moim zdaniem są obaj najlepsi, obaj odcisnęli na baskecie swoje piętno, obaj wyznaczali generację i obaj będą punktem odniesienia dla przyszłych pokoleń. Nikt ich wyczynów nie powtórzy.

0

On lub Gyokeres. Nie wiem kto pasuje bardziej na naszą dziewiątkę obecnie.

11

@Barca_Big_Moment Ty tak serio? Kounde jest zmęczony sezonem. Jak do tej pory grał w każdym spotkaniu. Ma od groma asyst i kilka bramek, a Ty mówisz, że więcej szkodzi z przodu niż pomaga? Okej, wczoraj zawalił, ale sezon ma kosmiczny i liczby oraz gra w obronie w większości meczów to potwierdzają.

0

@PepGuardiola1971 bardzo możliwe. Nie jesteś hejterem Lewego, a raczej jego fanem, który potrafi zachować obiektywizm

2

@szonik94 do żadnej z nich by nie doszedl

0

@Cvzx serio ? To kunde dał kartofla do przeciwnika

0

@Aragorn33 mi pierwszy odcinek siadł dobrze. Czekam co będzie dalej.

0

Co sądzicie o serialu Fallout? Pierwszy odcinek właśnie łyknąłem i nie jest źle jak na mój gust.

0

@Herato ja uważam, że TAA do Realu to nasze wzmocnienie. Facet jest beznadziejny w bronieniu, a o to chodzi na jego pozycji.

2

@pt9 nie każdy. Ale ten uczciwy zarobi połowę tego, co krętacz i to jest prawda. Spójrz, że każdy "przy korycie" ma coś za uszami. Nie mówię, że każdy kto zarabia więcej ode mnie, to krętacz czy oszust, bo jest całe mnóstwo ludzi zarabiających uczciwie o wiele więcej niż ja. Przykro, że nie rozumiesz podstawowych praw rządzących światem i doszukujesz się frustracji tam gdzie jej nie ma.

0

@SenoX podanie od swojego gracza z bliskiej odległości. W myśl przepisów nastrzelenie ręki kolegi z drużyny nie jest ręką. Naszym też to się przydarzyło w tym sezonie.

0

@rodineusz ręka nabita od swojego to nie ręka w myśl przepisów. Nasi w swoim polu karnym też coś takiego zrobili jakiś czas temu, chyba Inigo zagrał głową w rękę Balde i karnego nie było dla rywali.

5

@Bykunn rozumiem o co Ci chodzi, ale ja się tutaj nie zale, że muszę wziąć tyle kasy i jak ja to będę spłacał. Spłacać będę tak samo jak place za mieszkanie i rachunki. Gdyby nie było mnie stać, to żaden bank takiego kredytu by mi nie udzielil. Co do utraty dochodów, czy zajechania organizmu, to przypominam, że etat nauczycieli to 18 godzin, 1,5 etatu to 27 godzin. Kredyt popchnę jeszcze przed studiami dzieciaków. Taki jest plan :) dzięki za rady.

4

@Remi70 dokładnie tak jest z odsetkami. Jest różnica 500 zł między rata kredytu a kosztem wynajmu.
Lecę po całość, bo budowa domu ma potrwać 7-8 miesięcy. Czuję, że to dobry moment, bo zwyczajnie wiem, że koszty pracowników i materiałów będą rosły, więc będzie to kosztowało już tylko więcej. Co do kosztów kredytu, to liczę, że za 2-3 lata będę mógł zrobić refinansowanie i koszty trochę spadną. Zarobki też pewnie wzrosną, a rata będzie stała w miejscu, więc może coś popchne szybciej. Jestem dobrej myśli. Teraz albo nigdy!

0

@Remi70 łatwo się mówi ze zdobyciem środków. Jestem nauczycielem, więc kokosów nie zarabiam. Obrabiam półtora etatu, plus praca w klubie po szkole, tutaj też kokosów nie ma. Żona jako fizjoterapeutka milionów nie zarabia, a i na pełen etat też nie może ruszyć bo mamy roczne dziecko. Płacimy krocie za wynajem mieszkania w Poznaniu. Wolę spłacać swoją ratę kredytu niż czyjąś. Gotówkę jakąś mamy, ale to na wykończenie wybudowanego domu.
W naszym kraju uczciwą pracą nie dorobisz się kapitału.

9

@FCB_dimiC zaczynam budowę domu jednorodzinnego wolnostojącego. Chce wziąć około 600 k, a muszę oddać prawie 1,4 mln. Jest bardzo źle. Dodam, że działkę z mediami już mam. To jest na samą budowę domu do stanu deweloperskiego.

1

@FCB_dimiC właśnie się staram o kredyt. To jest jakaś masakra ile muszę oddać im kasy.

0

@Faro mecz z Rayo nie do końca wyszedł, a już nie są w formie. Dajcie spokój. Zobaczymy jutro i w środę. Wtedy będziemy mogli mówić o tym jaka jest formą aktualnie.

15

Ale klasa bije od tego gościa. Dawno nie mieliśmy kogoś takiego ja ławce

1

@Merton a ja wręcz przeciwnie. Czuję, że nasi wejdą w nich jak w masło i się skończy manitą.

11

@Veysel całe te okienko z dźwigniami okazało się świetne na przestrzeni lat. Rapha jest świetnym transferem, Lewy też swoją robotę robi, Kounde jest genialny. Oby ta tendencja się utrzymała.

0

@MaryNara każdy karny przeciwko realowi jest "dyskusyjny", pomimo, że słusznie podyktowany. Taką narrację prowadzi ten śmieszny klub od zawsze.
Trzeba jednak powiedzieć, że chyba mają rację z tym karnym na Viniciusie. Tam był raczej faul i to, że Var nie interweniował to znowu żenada.

0

@Terapuls tylko to jest Atletico Simeone, a nie Real Madryt. Oni potrafią cierpieć, są taktycznie zdyscyplinowani. Po czerwonej dla Anglika byłem pewny starty punktów Realu, natomiast co do Atletico, to już tej pewności nie mam.
Trzymam kciuki za Celtę

1

@Pitinho od zawsze tak było.

0

@Esteban_ obraza arbitra

1

Teraz albo nigdy. "Najlepszy pomocnik" świata wypadł, czas na strate punktów.

0

@esem91 zawsze jest taki cykl. Tak samo było z tiki taką, najpierw Barca, potem inni kopiowali z pewnymi modyfikacjami, tak było za Cruyfa, gdzie wszyscy próbowali grać futbol totalny jak nasz dream team. Barca wyznacza trendy taktyczne wg mnie.

0

@Destroyer_of_Worlds przy obecnej ofensywie Barcy widzę ładującego ok 30 na spokojnie.

1

@Destroyer_of_Worlds ja uważam, że David byłby niezłym kotem u nas. Szybki, mobilny, dobrze prasujący napastnik. Idealna 9 dla naszego systemu. Isaak to moje marzenie już od 2 lat.

0

@ArturS pewnie doszło do stłuczenia. Wtedy zbiera się osocze w wyniku niewielkiego stanu zapalnegoi noga puchnie. Jednak w takich przypadkach po 2-3 dniach jest się gotowym do wysiłku na 100%.
Tym, co pisali newsy chodzi o to, ze nie doszło do skręcenia/zwichnięcia/zerwania/złamania. Czyli nawet jeśli noga jest opuchnięta bo stłuczona, to kontuzji nie ma, bo Ronald nie musi pauzować. Pracują tam mądrzejsi od nas i wiedzą lepiej. Nie wieszaj psów od razu :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?