0

Po trzy punkty w dobrym stylu. Vamos !

2

@hayek na szpicy

0

@Sysia11 bo mieliśmy potężnego Kumana na ławce. To dzięki niemu ten klub ma przyszłość xd

2

Swoją drogą co sobie musi myśleć Varane. Mógł zostać w Realu, tam zostałby legenda, od niego zaczynało się ustalanie skaldu itp. tymczasem wybrał United i z ławki wygląda takie tuzy jak Boski Harry Magłaja czy Martinez

0

Ktoś może mi wyjaśnić czemu nagle Wan Bisaka tak spadł ? Nie śledziłem tego tematu i nie wiem o co chodzi. W pewnym momencie wyglądał jak pewniak na PO w Anglii obok TAA

0

Aż się zastanawiam jak machina Kloppa po united się przejedzie :o

0

Usypialem syna, może ktoś mi powiedzieć jak padały bramki dla Brentford?

0

@kuz i tu się nie zgodzę. Wrócili po jednym sezonie w segunda a w Primera utrzymali się już drugi sezon. Ale fakt, spadku im życzę :p

2

Może się rozstrzygnąć, a może też nie. Dobry news Mundo ;)

8

@Pawel13sz Raphinha

0

@koziar za bardzo skrócili. Przydałoby się z dwóch niezłych zawodników na rotację ;)
Z drugiej strony Carlo wygrał La Ligę i LM z 11 zawodnikami ;)

0

@BaroPodertos Gdyby nie Generał u nas to widziałbym Artete jako naszego trenera. Ładnie to ułożył.

3

Co Rudy uderzył to nie mam pytań

0

@MICHU2
Przy potencjalnym odejściu Bernardo będą musieli coś kupić.
@messi564
U Kloppa tez średnio, ale jednak troszkę więcej jakości

0

Patrzę na ławkę City i jest strasznie słaba. Ciekawe czy będą jeszcze jakieś ruchy, bo sezon długi i nie wiem czy z tak krótka ławka dadzą rady zajść daleko w LM i PL

0

@ChampionLW tylko Podlasie !

1

Cud że AV nabrała się na Coutinho

0

@emjot to jak chcesz go wypchnac w tym momencie ? Xd Jego pensja nie ulegnie zmianie. Przynajmniej jest szansa, że przyzwoitymi występami z ławki sprawi, że ktoś się na niego nabierze ;)

2

@emjot Pjanic da tyle samo co Nico wchodzący z ławki. Tymczasem Nico łapiący mnóstwo minut w Valencii powinien zrobić krok w przód i w kolejnym sezonie pełnić większą rolę w Barcy. Kto wie, może dzięki występom Pjanicia znajdzie się ktoś na niego chętny w kolejnych okienkach.

20

Świetny ruch dla wszystkich stron. Nico łapie doświadczenie, Barca robi miejsce w kadrze i malutenkie miejsce w budżecie, a Valencia zyskuje świetnego młodego gracza, który pomoże im w walce o lepsze pozycję w lidze.

0

@Rust_Cohle nic lepszego nie mogłeś wymyślić ?

2

@Comentateiro patrząc na wczorajsze crossy to będzie trudno, aby obrona rywala nie była rozciągnięta i nie pojawiały się przestrzenie dla graczy. Szeroko grające skrzydła sprawia że będzie miejsce nawet przy autobusach typu Cadiz.

1

Jak oglądałem wczorajszy mecz, to stwierdzam, że to Balde powinien wyjść w pierwszym składzie na Rayo i to Alba powinien być jego zmiennikiem. Będzie dużym błędem jeśli stracimy Balde na rzecz Alby i Alonso

9

Pana Alonso też odpuścić. Dać szansę Balde a na PO do zimy dać szansę destowi. Może pod Xavim eksploduje

14

A moim zdaniem Piug nie odniósł sukcesu w Barcelonie bo był za słabym graczem.

21

@Firestone w jego przypadku za darmo to uczciwa cena

0

@gumaz najpierw niech utrzyma formę fizyczną.

0

@Ali3231 mamy jakiś procent z sprzedaży Cucurelli?

0

@Xxxbarca4ever moim zdaniem powinno wyjść jako członkowie pierwszego zespołu, ale bez numeru w pierwszej drużynie.

0

@jedrek7000 mogliby łyknąć Brajta. jutro za darmo na rynku będzie ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?