krzywy
Dołączył/a: sierpień 2012
Biała Podlaska
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Po trzy punkty w dobrym stylu. Vamos !
2
@hayek na szpicy
0
@Sysia11 bo mieliśmy potężnego Kumana na ławce. To dzięki niemu ten klub ma przyszłość xd
2
Swoją drogą co sobie musi myśleć Varane. Mógł zostać w Realu, tam zostałby legenda, od niego zaczynało się ustalanie skaldu itp. tymczasem wybrał United i z ławki wygląda takie tuzy jak Boski Harry Magłaja czy Martinez
0
Ktoś może mi wyjaśnić czemu nagle Wan Bisaka tak spadł ? Nie śledziłem tego tematu i nie wiem o co chodzi. W pewnym momencie wyglądał jak pewniak na PO w Anglii obok TAA
0
Aż się zastanawiam jak machina Kloppa po united się przejedzie :o
0
Usypialem syna, może ktoś mi powiedzieć jak padały bramki dla Brentford?
0
@kuz i tu się nie zgodzę. Wrócili po jednym sezonie w segunda a w Primera utrzymali się już drugi sezon. Ale fakt, spadku im życzę :p
2
Może się rozstrzygnąć, a może też nie. Dobry news Mundo ;)
8
@Pawel13sz Raphinha
0
@koziar za bardzo skrócili. Przydałoby się z dwóch niezłych zawodników na rotację ;)
Z drugiej strony Carlo wygrał La Ligę i LM z 11 zawodnikami ;)
0
@BaroPodertos Gdyby nie Generał u nas to widziałbym Artete jako naszego trenera. Ładnie to ułożył.
3
Co Rudy uderzył to nie mam pytań
0
@MICHU2
Przy potencjalnym odejściu Bernardo będą musieli coś kupić.
@messi564
U Kloppa tez średnio, ale jednak troszkę więcej jakości
0
Patrzę na ławkę City i jest strasznie słaba. Ciekawe czy będą jeszcze jakieś ruchy, bo sezon długi i nie wiem czy z tak krótka ławka dadzą rady zajść daleko w LM i PL
0
@ChampionLW tylko Podlasie !
1
Cud że AV nabrała się na Coutinho
0
@emjot to jak chcesz go wypchnac w tym momencie ? Xd Jego pensja nie ulegnie zmianie. Przynajmniej jest szansa, że przyzwoitymi występami z ławki sprawi, że ktoś się na niego nabierze ;)
2
@emjot Pjanic da tyle samo co Nico wchodzący z ławki. Tymczasem Nico łapiący mnóstwo minut w Valencii powinien zrobić krok w przód i w kolejnym sezonie pełnić większą rolę w Barcy. Kto wie, może dzięki występom Pjanicia znajdzie się ktoś na niego chętny w kolejnych okienkach.
20
Świetny ruch dla wszystkich stron. Nico łapie doświadczenie, Barca robi miejsce w kadrze i malutenkie miejsce w budżecie, a Valencia zyskuje świetnego młodego gracza, który pomoże im w walce o lepsze pozycję w lidze.
0
@Rust_Cohle nic lepszego nie mogłeś wymyślić ?
2
@Comentateiro patrząc na wczorajsze crossy to będzie trudno, aby obrona rywala nie była rozciągnięta i nie pojawiały się przestrzenie dla graczy. Szeroko grające skrzydła sprawia że będzie miejsce nawet przy autobusach typu Cadiz.
1
Jak oglądałem wczorajszy mecz, to stwierdzam, że to Balde powinien wyjść w pierwszym składzie na Rayo i to Alba powinien być jego zmiennikiem. Będzie dużym błędem jeśli stracimy Balde na rzecz Alby i Alonso
9
Pana Alonso też odpuścić. Dać szansę Balde a na PO do zimy dać szansę destowi. Może pod Xavim eksploduje
14
A moim zdaniem Piug nie odniósł sukcesu w Barcelonie bo był za słabym graczem.
21
@Firestone w jego przypadku za darmo to uczciwa cena
0
@gumaz najpierw niech utrzyma formę fizyczną.
0
@Ali3231 mamy jakiś procent z sprzedaży Cucurelli?
0
@Xxxbarca4ever moim zdaniem powinno wyjść jako członkowie pierwszego zespołu, ale bez numeru w pierwszej drużynie.
0
@jedrek7000 mogliby łyknąć Brajta. jutro za darmo na rynku będzie ;)