0

Nie śledziłem LaLigi w tym roku tak jakbym chciał (narodziny dziecka mi to uniemożliwiły). Czy jest ktoś w stanie streścić mi jak wyglądał nasz Collado w Granadzie ?

1

@AllBundy rozumiem Twoj punkt widzenia. Ale lepiej byłoby poszukać odpowiedzi dla naszych problemów w pomocy gdzieś indziej.

0

@Emhyr ładnie sobie krzyknęli jak na ich sytuację xd

1

@AllBundy w zasadzie to już 32. Poza tym, mamy doświadczonego Busqetsa, de Jong też już parę sezonów w światowej piłce rozegrał. Przyjdzie Kessie. Doświadczenie mamy. Na prawdę nie widac tu miejsca dla Ilkay'a.

0

@AllBundy umiejętności ma ogromne, tyle że jest już dosyć "starym" zawodnikiem i nie pasuje nam na osi czasu.

0

20 mln za obu i gramy

2

@Herbert nie do końca. Barca bardzo interesuje się Solerem i Gaya, więc artykuł o naszych potencjalnych wzmocnieniach jest dopuszczalny :)

0

@Peroso36 dwa słowa Szef Alemny

0

@noface Christiansen i Kessie to już pewniaki, prawdopodobnie Azpilicueta.
Jeśli Leeds spadnie to na 99% przyjdzie do nas Raphinha. Jeśli zostanie Dembele a Ansu będzie zdrowy, to więcej nam nie trzeba.

0

@vangoor to miałem na myśli, że to już strefa spadkowa, tylko miejsca mi się powaliły :o

1

@OsamaDembele jest fajny technicznie i ma zmysł do gry kombinacyjnej. Pasowałby do Hiszpanii, o ile dostanie tu porządną szansę na właściwej dla siebie pozycji ;)

0

W kontekście naszych letnich transferów. Leeds przegrało dziś 2:1 z Arsenalem, Everton pokonał na wyjeździe Leicester 2:1.
Takie wyniki sprawiają, że Leeds spadło na 17 miejsce w tabeli na trzy kolejki przed końcem. Mają tyle samo punktów co 16 zespół ale dużo gorszy bilans.
Raphinha wydaje się w zasięgu za te 25 baniek.

0

@Yoshi94 Torre to bardziej SPO chyba.

0

Każdy wie, że cadiz muruje i trzeba szukać gry góra. Czemu nie zagra Luuk ? Od tego chyba jest w tym klubie

1

@PatrychoO to szykuj się na to i przenieś się kibicować Białym ;)

0

Podsumowując mecz:
Marc dojechał z formą po raz pierwszy od 3 sezonów i bardzo mnie to cieszy. W końcu broni na miarę swoich ogromnych umiejętności.
Garcia ? Top. Początek sezonu miał średni, ale pod Xavim gość pokazuje że spokojnie będzie SO Barcy na lata.
Araujo dziś troszkę gorzej, ale to nie znaczy że fatalnie. Każdemu może wypaść gorszy mecz.
Nico musi spiąć się. Chłop ma papiery na granie, ale ostatnio brakuje gdzieś mu głowy. Oby dojechał w końcu.
Dembele ? Musi zostać. To zawodnik który robi różnicę. Tacy gracze są niezbędni w Barcy.
Luuk. Znowu ratuje nam tyłek. Warto zastanowić się nad takim jokerem na kolejny sezon.
Na koniec sędzia. Okresle jednym słowem: porażka.
Pozdrawiam, gramy dalej !

0

Widzę, że nasz zespół złapał lekka zadyszkę. Pan Trener Xavi musi coś z tym zrobić. Niby nie łudzę się o majstra, ale szkoda przegrywać z takim Levante. No nic, jeszcze 40 minut. Odrabiamy to i jazda z leszvzami :)

3

@KrwawiaceoczyVEB już teraz w tym gronie powinien przejąć rolę Roberto

0

Czemu Chelsea nie może sprzedawać piłkarzy ? Bo są aktywami Abramowicza ?

1

@forest może troszkę źle się wyraziłem, bo przecinakiem można określić graczy pokroju Gattuso, ale to nie zmienia faktu, że Yaya nigdy nie był odpowiedzialny za kreowanie gry w Barcelonie. Ostatni sezon Deco i R10 to sezon 07/08, to też równocześnie pierwszy sezon Toure w Barcy, nie gadaj mi, że Yaya był wtedy top pomocnikiem, bo nie był. Był świetny w destrukcji i solidny w grze wzajemnej w środku pola. Nigdy nie był w Barcelonie tym, kim piszesz. Miał na to potencjał, co pokazał w City, ale nigdy taką postacią nie był. Co do Twoich słów odnośnie rozmyśleń katalońskiej prasy o Iniescie i Xavim grającymi razem, to od sezonu 08/09( drugi sezon z trzech Toure w Barcy) grali wszystko co się dało razem i grali genialnie. Przyszedł wtedy Pep i układał swoją maszynę. Yaya tracił na znaczeniu na korzyść Busiego i dlatego wkrótce odszedł. Podsumowując, zgadzam się, że Yaya z Barcelony był bardzo solidnym pomocnikiem, ale nigdy nie był odpowiedzialny za kreowanie gry, tak jak mowisz Ty. Był skupiony na destrukcji, walce w środku pola. Strzelił 6 bramek i zaliczył 8 asyst we wszystkich rozgrywkach. Super grajek, ale swój potencjał ofensywny pokazal dopiero w City, gdzie gra opierała się na nim.

1

@forest Yaya z City jak najbardziej. Grywał tam nawet na SPO. W Barcelonie miał inne zadania. Od kreowania gry byli Xavi, Iniesta, Ronaldinho, Deco. Może zwyczajnie nie do końca pamiętasz rolę Toure w Barcy, ale określiłbym go typowym przecinakiem wtedy.
Dlatego Busi go wygryzł ze składu, bo dawał więcej płynności w rozegraniu niż Iworyjczyk ;)
Ale stare dzieje, kto by to pamiętał ;)

9

Mam nadzieję że to będzie nasz nowy Keita lub Yaya, taki gość od czarnej roboty na boisku :)

0

Ma ktoś link do skrótu z polskim komentarzem ?

1

Przy naszej grze w ostatnich meczach, logiczne byłoby wstawienie 4 pomocnika, aby zagęścić i zdominować środek pola. Zobaczymy co zagra Real i oby zagrał słabiej niż Barca ;)

0

@FCBurnley rzeczowa odpowiedź ;)

2

A ja myślę, że przedłużenie umow z Araujo i Gavim zostaną ogłoszone po zarejestrowaniu nowych graczy. Nie zdziwilbym się, gdyby umowy były już dogadane, a podpis zostanie złożony po skompletowaniu kadry na kolejny sezonem ;)

0

@LP1985 gdzie i kiedy? W dwumeczu wygrało 4:2 ;)

3

@El dominatore karnego być chyba nie powinno. Faul był wydaje mi się, że przed polem karnym. Nie zmienia to jednak faktu, że czerwona powinna być.

0

@Katalonbar xd alba nie powiększył powierzchni ciała, gdyby nie miał tej ręki ułożonej w sposób naturalny to dostałby tu w brzuch. Karny dla nas się należał, ruch ręki do piłki był, jedenastka oczywista.

2

Panie Koeman, szanuje Pana za bycie legendarnym piłkarzem, ale trenerem jest Pan miernym. Nie ugrał nic przez 1,5 roku, jego zespół grał totalny piach bez pomysłu, a teraz jest Pan rozżalony o to zwolnienie. Czas się z tym pogodzić. Zasłużył Pan na nie bardziej niż jakikolwiek trener w ostatnich 20 latach historii Barcy. Ostatni trener, o którym marzyłem żeby wyleciał to był chyba van Gaal

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?