0

@jedrek7000 mogliby łyknąć Brajta. jutro za darmo na rynku będzie ;)

1

@kamiVeB baba wzięła go za łeb ;)

1

Co sądzicie o tym Lafoncie z Nantes? Kiedyś zapowiadał się na topowego bramkarza, potem stanął w miejscu, ale poprzedni sezon miał całkiem fajny i dziś też wygląda świetnie mimo trzech puszczonych bramek.

0

@PatrykBarca od 16 roku życia gra na poziomie reprezentacjyjnym. Jest byłym piłkarzem Realu, Realu Sociedad, Herenven. Zagrał w 3 z 6 największych lig na swiecie a to wszystko w wieku 23 lat. Całkiem nieźle moim zdaniem ;)

0

@Suzu chciałem być łagodny. ;)

1

@Adamski69 wcale mnie to nie dziwi. Jest też kapitanem reprezentacji. Ma cechy przywódcy i wielkie doświadczenie jak na swój młody wiek. Dobra decyzja w moim mniemaniu. U nas też można by było kierowac się cechami charakteru i wpływem na grę a nie stażem w klubie.

37

Skąd te oferty dobre skoro nawet w ogórkowej Turcji miał średni sezon ?

0

@Azrik Ale oczywiście że mógłby być u nas i bardzo bym się z tego cieszył, tylko że nie gramy w Fifę, budżet nie jest z gumy. W tej chwili naszym priorytetem powinno być solidne wzmocnienie boków a nie kolejny sp.

0

@Clue Kessie to też nie 8mka. To typ pomocnika box to box. Wszędzie na boisku daje dużo. Siła, wytrzymałość,uderzenie, inteligencja boiskowa, umiejętnośc gry w destrukcji.

0

@Survier Roberto i Pjanicia wymieniłem bo dalej są naszymi graczami i mogą tam zagrać, ale do głównej rotacji ich nie liczę. Myślę że o te trzy pozycje w grze będą: Pedro, Gavi, Busi, Kessie, de Jong, Nico (kolejność nieprzypadkowa). Reszta to statyści, którzy przy głębokiej rotacji w pierwszych meczach PK mogą złapać minuty. Co do reszty to masz 100% racji.

7

Czytam wszędzie że Barca chciałby Bernardo Silvę i nie do końca rozumiem po co. Nie zrozumcie mnie źle, to genialny piłkarz, posiada wielkie umiejętności i wizję gry. Ale kosztem kogo miałby grać ? Do rotacji na trzech miejscach w środku pola mamy obecnie 6/7 graczy. Jeśli zostanie Pjanic to 8, plus Roberto też może zagrać w pomocy no i mówi się o próbie Garcii na SPD. Gdzie tu miejsce dla Bernardo ? Gavi ma grzać ławkę ? Kessie ?
Moim zdaniem transfer Bernardo jest zbędnym wydatkiem i warto te pieniądze przeznaczyć na porządne wzmocnienie boków obrony.

0

@masik86 Przecież napisałem że jest w słabej dyspozycji i zgadzam się z każdym zarzutem w jego kierunku. Tylko nie ma na rynku dobrego następcy do wyciągnięcia. Chyba że chcemy zapłacić ogromne pieniądze.

1

@Rajek99 Onana był kotem w worku wracającym po dyskwalifikacji.

0

@masik86 i drugi czy trzeci sezon nie ma godnego kandydata do zastąpienia go "hehe"

3

Bardzo dobrze. Nawet jeśli Marc jest w gorszej dyspozycji to i tak na chwilę obecną nie widać godnego następcy w rozsądnej cenie.

7

Myślałem że wstanę rano i zobaczę Kounde Fichado... Słabo poinformowany ten Moreno xd

2

My też mamy nadzieję

1

@Pawel13sz niby pomysł niezły, ale jakoś mnie do końca nie przekonuje. Ma już 30 lat, AV sporo by za niego krzyczała. Ja bym celował w Unaia Simona z Bilbao tyle, że ten będzie kosmicznie drogi, lub ewentualnie pomyślał nad Costą z Porto.

1

@AllBundy moim zdaniem nie ma dobrej alternatywy na rynku. Nie widać młodych perspektywicznych bramkarzy z dobra grą nogami i niezła grą na przedpolu.
Jeśli Marc faktycznie by odszedł, spróbowałbym z Peña na sezon i zobaczył co z tego będzie. Kandydata na transfer nie widzę obecnie.

0

Gdzie podpisać ?

0

Czy ktoś ma może zdjęcie korków Auby z meczu z Realem ?

0

@Vitoo to samo chciałem mówić xd

3

@paweldunajecfcb w kontekście Barcy to raczej Romero. Ogólnie Romano jeśli chodzi o resztę transferów

1

@AlexDark00 to nie była głupia kartka. Kasował kontrę w zalążku. Dobra decyzja, taktyczny faul. Brawo za decyzje.

0

@AllBundy czyli za rok Busi będzie miał Twój szacunek

5

Christiansen dziś dobrze na wyprzedzenie i skala w obronie. Gdyby tak grał cały sezon to by mógł zamknąć usta krytykom. Zobaczymy co będzie ;)

3

Raphinha w moim sercu już się spłacił.

0

@Ziemny Nigdy nie słyszałem o takich zabiegach z ich strony. Nawet jeśli coś takiego robili, to nie w takim stopniu co Generał. Więc czapka z mojej głowy w jego kierunku.

1

@KrychaFCB daj link ;)

8

Chciałbym tylko zwrócić uwagę, jak istotny jest Xavi przy planowaniu kadry. Każdy chce przyjść i grać dla niego. Nigdy nigdzie nie widziałem trenera, który sam osobiście dzwoni do zawodnika i prosi go aby się wstrzymał z decyzją, tłumaczy projekt i znaczenie gracza w projekcie i ukazuje swoją wizję gry. Nic dziwnego że zawodnicy trafiają do nas skoro czują się potrzebni i wiedzą jaki plan ma na nich trener.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?