6

Brak Roberto w składzie to najlepsza wiadomość dnia

0

@Pawlak1992 Barcę B w trzeciej lidze ? No proszę Cię, nie można tu mówić o doświadczeniu. :)

0

@Pawlak1992 Pep jak do nas przychodził też nie miał wielkiego doświadczenia przypomnę :)

0

@Transu96 @ObiektywnyKibic121
Nie rozumiem takiego zachowania. Nigdy nie zrozumiem...

0

Ależ Ci kibice MU to dzbany... Rozumiem protesty, niechęć do właścicieli itp... ale to co robią to tylko kłopoty dla ich ukochanego klubu. Nie wiem co chcą w ten sposób osiągnąć...

3

Jakby tak jakimś cudem dać Piuga i Pjanicia z niewielką dopłatą za Lautaro to chyba sam bym pojechał stawiać pomnik Laporcie

0

@pingwinn tak ? Jakoś tego nie czuję :)

19

Przegrywamy tytuł na własne życzenie niestety

0

Nie mam jak oglądać dziś meczu. Może ktoś mi powiedzieć jak grają zmiennicy ?

1

@greymid Twoja wiadomość to trochę przerost formy nad treścią. W żadnym zdaniu nie obraziłem wybitnego eksperta jakim jest Valdano. W lekko sarkastyczny sposób skomentowałem jedynie jego wypowiedź, która była bardzo oczywista. Mam do tego stuprocentowe prawo. Nie oznacza to braku szacunku do gościa, który osiągnął więcej ode mnie i ma zdecydowanie większą widzę.
Zluzuj Kolego, czasem sobie z czegoś zażartuj, będziesz miał łatwiej w życiu :)

1

To że mecz Barca - Atletico rozstrzygnie losy mistrzostwa to wiadomo nie od dziś. Możemy podziękować Jorge za jego nieocenioną ekspertyzę.

0

Ktoś wie co się dzieje z Havertzem w tym sezonie ? Chyba niezbyt odpalił w tej Czesli ?

2

@Rewolucja123 @czar007 co wy gadacie? 9 na 10 zawodników strzelało by w tej sytuacji i Marc słusznie poszedł skrócić kąt. Przywołanie sytuacji z Torresem, która miała miejsce na 16 m to żałosne porównanie bo to są z gołą odmienne sytuację. Chikueze był na 7 metrze przypomnę, Marc zrobił wszystko tak jak powinien, a to umiejętności i opanowanie Nigeryjczyka pozwoliły go minąć mimo niewielkiej ilości miejsca. Z technicznego punktu widzenia nie ma tu błędu naszego bramkarza.

0

@Kettger zmęczeni gra na tyłu frontach... A nie, czekaj xd

4

Może mi ktoś powiedzieć jak się nazywa sędzia ? Dawno nie widziałem tak dobrze sedziowanego meczu w Hiszpanii

0

@pawello10 to wiem na myśli, mój błąd xd

0

@VenoM A ja widziałem jak chłopak gra jako dp gdy Busi nie zdążył wrócić, zawsze pod grą. Ale zapomniałem że tutaj potrzeba zrobić 17 udanych dryblingów, zagrać bez starty, strzelić 3 gole i zaliczyć ze 2 asysty żeby mecz był dobry w czyimś wykonaniu :)

1

Ja nie rozumiem najazdu na Pedriego. Jest dziś wszędzie. Może mu brakuje trochę dokładności, ale naprawdę pracuję dziś za 2.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@catalunya77 Trincao? Też nic. Dembele też niewiele. Ale po co o nich mówisz skoro główna dyskusja dotyczy Rikiego i Pedriego. Zgadzam się że Pedri też jest pod formą. Ale wg mnie zmęczony Pedri>Piuq. Nie musicie się ze mną zgadzać, mamy wolność słowa i każdy może mieć swoją opinię. Właśnie ją wygłosiłem :)

0

@kamyk_23 13.02.2021 z Alaves, słabe nijakie spotkanie. 21.01.2021 wyjazd do Corneli, beznadziejna pierwsza połowa, zmieniony w przerwie.
Kolejna runda z Rayo tydzień pozniej, to samo. 68 minut i bezproduktywnie. Masz kilka :)

0

Może mi ktoś streścić mecz Realu ?

1

@kamyk_23 zawalił w meczach w których wyszedł w pierwszym składzie. Kilka w tym sezonie ich było. Nie pokazywał nic, był niechlujny i bezbarwny.

0

@Rewolucja123 użyłem może złego sformułowanie, bo i Pedri i Iliax to SP. Jednak chodzi mi o to, że Iliax to typ gracza Box to box. Silny, szybki, taki trochę stylem przypominający Pogbe. Pedri z kolei to maestro, grający futbol techniczny i taktyczny. W tej chwili profil Pedriego potrzebny jest nam bardziej, nawet jeśli jest troszkę w dołku :)

0

@kamyk_23 Pewnie tak, ale błagam, kto inny ma tam zagrać ? Iliax? Za wcześnie i nie ta pozycja. Piuq ? Za wysokie progi na jego króciutkie nogi.
Edit: Jedyna opcja to zrzucenie Griezmana niżej i zagranie z Leo i Dembele bądź Brajtłajtem z przodu, ale nie wiem czy Ronald się pokusi o takie cudo ;)

1

@Pstryk *rzadko :)

0

@damiano996 nie mamy kogoś kto zagra tam lepiej. Więc wolę oglądać 18 letniego Pedriego niż Pjanicia :)

0

@damiano996 a kogo widzisz za Pedriego ?

1

@Przystankers chyba nie do końca pamiętasz jak grał Pique w 2012 :)
Głowa w chmurach, nie potrafił skupić się na meczu, babol za babolem. Trochę mu Shakira wtedy zawróciła w głowie.
Gdy inni trenerzy na niego stawiali był zdecydowanie w lepszej formie. A przypomnę Ci, że w czasach Luisa Enrique, Pique był top 5 stoperem na świecie. Może nawet top 3.

1

Myślę że SL to miał być straszak od Gigantów żeby wywołać jakieś zmiany w światowym futbolu. Myślę, że coś się udało, ale nie do końca to co by czołowa 12 chciała. Może jeszcze uda się coś więcej wyszarpac z rąk UEFY i myślę że już tylko o to będzie walka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?